Skocz do zawartości

Zdjęcie

[opinie[ platnosci-online.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
52 odpowiedzi na ten temat

#21 sshd

sshd

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 338 postów
  • Firma:PHU DIANET

Napisany 16 październik 2012 - 23:57

Ja polecam wypłaty natychmiast są realizowane ( zlecone do 12 godziny to masz w ten sam dzień ) jak nie ma na stronie jakiegoś pluginu wystarczy do nich napisać . Nie na problemu z rozliczeniami czy przelewów czy smsów . Przeszedłem z Dotpay gdzie czekało się po 2-3 miesiące za wypłatą kasy.
Podsumowując :
- szybkie wypłaty
- dobry kontakt ze wsparciem
- każde potwierdzenie zlecenia masz na email przesłane
- czytelny panel
- niska prowizja
  • 0

#22 MiSi3kK

MiSi3kK

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów
  • Firma:Accesto sp. z o.o.
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Kurzeja

Napisany 17 październik 2012 - 09:52

Kilku naszych klientów korzysta z ich usług i z tego co wiem są zadowoleni.

Na pewno warto spróbować - kontakt jest szybki i da się łatwo z nimi dogadać. System jest dosyć prosty w implementacji i choć nie jest szczytem możliwości jeśli chodzi o dostępne metody to widziałem już znacznie gorsze systemy i to w znacznie "poważniejszych" systemach płatności.

Dygresja: Jako, że obsługujemy kilkanaście firm wykorzystujących kilka systemów płatności zauważyłem coś ciekawego: praktycznie każdy z Polskich systemów płatności zraził do siebie jakiegoś klienta. Dotpay był już opisywany na tym forum, ale słyszałem o podobnych problem z PayU.
  • 0

#23 greendesign

greendesign

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 42 postów

Napisany 22 październik 2012 - 13:22

Ja tez nie mogę nic złego o nich powiedzieć. Korzystam z ich systemu na jednej stronce i nie bylo większych problemow ani razu. No i wiadomo ze szybkosc ma tu najwieksze znaczenie :) I obsługa miła, widać że im zależy na kliencie
  • 0

#24 Karola Sarnecka

Karola Sarnecka

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 17:20

Słuchajcie, te ostatnie posty to piszecie o transferuj/ Czy o platnosci.pl / payu? Bo platnosci to chyba payu?

Payu teraz wprowadza jakąś nową usługę: i to chyba trzeba przeanalizować jak się rozważa integrację?
  • -5

#25 elroy

elroy

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów
  • Firma:HB

Napisany 08 kwiecień 2013 - 22:38

Temat dość świeży, więc pozwolę sobie odkopać. Na ich stronie widnieje, że są możliwości zapłatą kartą, ale już podczas faktycznej realizacji nie ma takiej opcji. Są e-transfery oraz klasyczne przelewy. Przekopałem cały panel i nie mogę znaleźć nic na ten temat. 

Załączone pliki

Edytowany przez elroy, 08 kwiecień 2013 - 22:39.

• 0

#26 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 09 kwiecień 2013 - 11:35

Na moje proste rozumowanie, skoro linkują do ecard to jakoś trzeba z ecard sprawę ogarnąć i oni może pośredniczą przy realizacji wtedy.
  • 0

#27 czarnaaa

czarnaaa

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 12:47

Odkopuje TEMAT .

PRZESTRZeGaM WAS WSZYSTKICH PRZED TĄ Firmą .

Okrada Ludzi , którzy zarabiaja wieksze kwoty.

4tys- do 20 tysiecy !

Właścieciel zmienia regulaminz awsze na wlasna korzysc , kasuje konta w platnosciach , dane a jesli dochodzi prosba o wyslanie PITU ,, Dostajecie odpowiedz NIE MAMY PANA DANYCH.

Polecam Homepay !! Dostajecie tam umowy . Pracuje tam okolo 15 osob a nie jak tu 1 !! Absurd ! Na Homepay mozna zadzwonic  zawsze i dopytac sie o wszystko.

PLATNOSCI PRECZ ! 

• 0

#28 Damian324

Damian324

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 03 maj 2014 - 09:13

Również piszę, by ostrzec przed tą 'firmą'...

Na początku wszystko wydaje się ok, ale z czasem firma żartuje sobie z partnerów.

Dostałem mail w którego treści odczytałem, że mam 3 dni na skontaktowanie się z nimi, bo czegoś nie uzupełniłem. Została wstrzymana wypłata środków na konto bankowe, więc napisałem do nich kilka maili... Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Kilka dni temu napisałem jeszcze raz i tym razem dostałem odpowiedź, że nie wywiązałem się z umowy, bo miałem 3 dni na skontaktowanie się, a nie wysłałem żadnego maila... 

W sumie zablokowali mi ponad 700 zł i chyba ich nie odzyskam. Na kolejne maile firma nie raczy odpowiadać.

Gdyby było tego mało, wysłali mi wiadomość o treści:

Skoro nie rozumie pan prostych tekstów regulaminowych oraz prostej korespondencji, prosimy o korzystanie z usług naszej konkurencji.

Na początku traktowałem firmę poważnie, ale teraz... Firma nie dba o klientów i na wszystkie sposoby próbuje nie wypłacać pieniędzy partnerom.

Edytowany przez Damian324, 03 maj 2014 - 09:14.

• 0

#29 linoskoczek

linoskoczek

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisany 03 maj 2014 - 13:41

Po przejęciu forum przez nazwa.pl i zmianach w regulaminie zdecydowałem się usunąć wszystkie swoje posty. Cześć.

Edytowany przez linoskoczek, 20 wrzesień 2017 - 14:55.

• 0

#30 dawopi

dawopi

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 16:17

Mnie również oszukali. Po wielu próbach kontaktu nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wysłałem wezwanie do zapłaty. Efektu nie ma. Proponuje zorganizować pozew zbiorowy.

• 0

#31 MaTyyy

MaTyyy

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 98 postów

Napisany 09 czerwiec 2014 - 13:36

Syf kiła i mogiła :D Pamiętajcie też, że u nich dostajecie kasę dopiero po użyciu przez klienta kodu, który dostał, przynajmniej tak było za czasów kiedy znajomy tam był.
  • 0

#32 lemans88

lemans88

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 39 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 08:18

Ja bym u nich i tak nie brał, bo mają brzydką stronę.

Czekam na komentarz ;)

Hehe, dokładnie :D. Będę pokazywał Twojego posta innym aby udowodnić jak web design wpływa na wiarygodność. Dzięki ;)

Co do płatności, to wszystkim radzę stosować rozwiązania dużych firm jak PayPal czy PayU. Nie trzeba tłumaczyć, że niezależnie od branży, operator płatności elektronicznych to punkt krytycznie istotny.

• 0

#33 MoRiA

MoRiA

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 09:12

Właśnie zakończyłem korespondencję z kimś z tej firmy. Oczywiście anonimowym, jak to bywa w małych firmach albo w firmach, które mają coś do ukrycia. Zainteresowanym mogę przesłać korespondencję, ale tym, których interesują fakty w pigułce: takiego niskiego poziomu kultury osobistej, jak w korespondencji (którą zainicjowały moje poszukiwania dostawcy rozwiązań, a do ugrania jest kilka tysięcy każdego miesiąca), to nie spotkałem nawet wśród grupy meneli.

Żenujące, wręcz wprawiające w osłupienie chamstwo. Typowy przypadek, gdy pracownik sabotuje swoją firmę za plecami szefa. Współczuję przełożonym, gratuluję "handlowcowi".

Cieszę się, że pozwala choćby zwykłym przeciętniakom w handlu zarobić więcej.

• 0

#34 spindritf

spindritf

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 869 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 10:05

Duże firmy (Amazon) też używają tylko pierwszych imion przy obsłudze klienta.
  • 0

#35 vilgefortz

vilgefortz

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 242 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 09:03

.

Żenujące, wręcz wprawiające w osłupienie chamstwo. Typowy przypadek, gdy pracownik sabotuje swoją firmę za plecami szefa. Współczuję przełożonym, gratuluję "handlowcowi".

Znając "występy" szefa tej firmy na tym i  innych forach wcale bym się nie zdziwił gdyby to nie on we własnej osobie tak Cie potraktował.

Swoją drogą myślałem, że swoje pieniądze powierza się podmiotom o nieco wyższej reputacji ...

• 0

#36 opalejro

opalejro

Czasami na forum

• Firma Bronze
  • 37 postów
  • Firma:Virtual Partners
  • Imię:Adrian

Napisany 30 maj 2015 - 17:32

Mam z nimi teraz niemałe problemy.
Zalegają z dwiema wysokimi wypłatami powyżej 20tys. złotych, i z tego co widzę nie mają zamiaru wypłacić, pierw pisali o opóznieniach z operatorem, a teraz moje konto jest nieaktywne nie mogę się wgl. na nie zalogować.

Sprawa trafi oczywiście do odpowiednich organów, mam o tyle dobrze że znajomy adwokat zajmie się tą sprawą oraz do pomocy mam firmę windykacyjną.

Nie polecam nikomu tego, typowi złodzieje i oszusci

Mam z nimi teraz niemałe problemy.
Zalegają z dwiema wysokimi wypłatami powyżej 20tys. złotych, i z tego co widzę nie mają zamiaru wypłacić, pierw pisali o opóznieniach z operatorem, a teraz moje konto jest nieaktywne nie mogę się wgl. na nie zalogować.

Sprawa trafi oczywiście do odpowiednich organów, mam o tyle dobrze że znajomy adwokat zajmie się tą sprawą oraz do pomocy mam firmę windykacyjną.

Nie polecam nikomu tego, typowi złodzieje i oszusci

• 0

#37 czarnaaa

czarnaaa

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 30 maj 2015 - 18:01

Up Rób wszystkie ss screany rozmów Twoich danych oraz wypłaty itd . Wszystko .  sKOPIUJ SOBIE ich regulamin bo zmienią i usuną Ci wszystko na koncie . I to zrobią tak jak okradli mojego chłopaka na 15 tysiecy . Wyczyścili całe konto i wcisneli jakiś kit z regulaminem.

Ostrzegam Wam po raz kolejny !!

• 0

#38 opalejro

opalejro

Czasami na forum

• Firma Bronze
  • 37 postów
  • Firma:Virtual Partners
  • Imię:Adrian

Napisany 30 maj 2015 - 18:38

Mam wszystko nagrane cały panel, pełno ss'ow nawet telefonem zrobiłem żeby nie było że photoshop ;] Wszystkie rozmowy zapisywałem

• 0

#39 MicroVPS.pl

MicroVPS.pl

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisany 30 maj 2015 - 20:20

sKOPIUJ SOBIE ich regulamin bo zmienią i usuną Ci wszystko na koncie 

http://web.archive.o...amin_uslug.html

• 0

#40 opalejro