Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[opinie[ platnosci-online.pl

Polecane posty

Gość Kamikadze

Ja korzystam i jak na razie byłem zadowolony lecz jedynym minusem jest opłata za wykonanie przelewu.

 

Ostatnio pisałem bo nie wiedziałem dlaczego dostałem mało gotówki lecz Pani mi wyjaśniła:

 

Przychód: 3,36 zł

Podatek dochodowy: 1 zł

Opłata za przelew: 1,84 zł (1,5 zł netto + VAT)

Do wypłaty: 3,36 - 2,84 = 0,52 zł

 

 

Opłata za przelew w przypadku małych dochodów jest minusem.

 

 

Poza tym to wszystko ok od chyba ponad dwóch miesięcy korzystam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

swego czasu ktoś tu spamował od nich i robił wiochę w IQ. Omijałbym z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam i jak na razie byłem zadowolony lecz jedynym minusem jest opłata za wykonanie przelewu.

 

Ostatnio pisałem bo nie wiedziałem dlaczego dostałem mało gotówki lecz Pani mi wyjaśniła:

 

Przychód: 3,36 zł

Podatek dochodowy: 1 zł

Opłata za przelew: 1,84 zł (1,5 zł netto + VAT)

Do wypłaty: 3,36 - 2,84 = 0,52 zł

 

 

Opłata za przelew w przypadku małych dochodów jest minusem.

 

 

Poza tym to wszystko ok od chyba ponad dwóch miesięcy korzystam i nie narzekam.

 

Dochodowy tylko w przypadku Premium SMS, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie rozumiem na czym polega ta różnica, że np w DP rozliczamy się z dochodu w roku wypłaty, a u nich w Platnosci-Online w roku zgromadzenia środków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swego czasu ktoś tu spamował od nich i robił wiochę w IQ. Omijałbym z daleka.

 

 

dokładnie.

Ktoś z ich firmy (chyba właściciel) przedstawil porównanie do innych systemów platnosci - oczywiscie najlepsze wg niego bylo było platnosci-online.pl.

Sugeruje aby pozytywne opinie innych zadowolonych klientów platnosci-online.pl traktować z przymrużeniem oka.

 

Ed

Edytowano przez ednet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ednet słyszałeś o czarnym PR? To jest norma w biznesie, nawet na wsiach puszcza się ploty że np. w sklepie u pani hani biegały szczury. Na 100% w branży hostingowej, e-commerce itd. występuje to zjawisko każdego dnia. Tutaj różnica polega na tym, że właściciel nie zachował ostrożności i zostało to wykryte, ot to.

 

PS. Moja opinia o p-o jest jak najbardziej pozytywna i nie wiem, dlaczego inni mieliby ją traktować z przymrożeniem oka (nic poza byciem ich klientem mnie z nimi nie łączy).

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy oglądałem ich panel, mogliby dodać tryb testowy, czy to dla przelewów czy dla premium sms automatycznych (aby zwracał jakiś kod) ;) Bo tak bez tego to taka trochę prowizorka z wdrażaniem jest, lub samemu trzeba sobie zapłacić aby przetestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A ja widziałem że w jakimś tam skrypcie (skryptu z panelu) jest funkcja testowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale u nich w panelu nie ma i nie można testowo zautoryzować transakcji pozytywnie bez płacenia, a w premium SMS automatycznym to w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ednet słyszałeś o czarnym PR? To jest norma w biznesie, nawet na wsiach puszcza się ploty że np. w sklepie u pani hani biegały szczury. Na 100% w branży hostingowej, e-commerce itd. występuje to zjawisko każdego dnia. Tutaj różnica polega na tym, że właściciel nie zachował ostrożności i zostało to wykryte, ot to.

 

to nie jest norma w biznesie, podawanie się za klienta i serwowanie pozytywnych opinii i oczernianie konkurencji to najbardziej prostacka "forma marketingu".

 

Akurat spopularyzownie nowego systemu platnosci jest bardzo proste. Wystarczy udostępnić gotowe pluginy do połaczeń do wszystkich popularnych CMSów i sklepów.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że o czymś nie wiesz, nie znaczy że nie istnieje ;) Są zatrudniani specjalni ludzie, ba - nawet firmy (patrz ostatnio google vs. facebook) od takiej roboty, żeby polecać siebie, a odradzać innych. Niestety, świat idealny nie istnieje - ten prawdziwy jest mocno kanciasty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zlecenia.przez.net masz prawie na każdej stronie oferty podbijania wykopa, pisania tematów na forach, spamowanie na NK, itd. etc.

A co do płatności, mają coś dziwną rejesracje, nie podaje się żadnych danych osobowych, później przy wypłacie z SMS premium dopiero je wymagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zlecenia.przez.net masz prawie na każdej stronie oferty podbijania wykopa, pisania tematów na forach, spamowanie na NK, itd. etc.

A co do płatności, mają coś dziwną rejesracje, nie podaje się żadnych danych osobowych, później przy wypłacie z SMS premium dopiero je wymagają?

 

Tak, oraz do uruchomienia bramki SMS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Dzisiaj zleciłem wypłacenie środków z platnosci-online.pl

2011-08-16 12:25:53

 

Sprawdziłem przed chwilą konto i ku mojemu zdziwieniu wszystkie zgromadzone środki zostały przelane na moje konto.

 

Tak więc ode mnie plus dla Firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do wypłat to chyba najlepsza firma pod tym względem :) Ja wypłacam wieczorem i około godziny 9-10 rano środki są na koncie (ewentualnie o 12 - zależnie od kiedy zaksięguje mój bank).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie polecam uzbierałem pewną kwotez premium sms potem sie okazało ze niby te transakcje nie były autoryzowane nie polecam pieniądze straciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak transferuj.pl wchodziło na rynek i na tym forum się zaprezentowało, oni zyskali popularność chyba dzięki dużej ilości pluginów, nie używali "czarnego pr", zresztą idiotyzmem jest używanie go w momencie gdy firma wchodzi na rynek. Poza tym strona p-o nawet nie wzbudza zbyt dużego zaufania. Nie korzystałem więc oceniać nie mogę, ale ja bym nie ryzykował.

Edytowano przez FilipS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wypłaty natychmiast są realizowane ( zlecone do 12 godziny to masz w ten sam dzień ) jak nie ma na stronie jakiegoś pluginu wystarczy do nich napisać . Nie na problemu z rozliczeniami czy przelewów czy smsów . Przeszedłem z Dotpay gdzie czekało się po 2-3 miesiące za wypłatą kasy.

Podsumowując :

- szybkie wypłaty

- dobry kontakt ze wsparciem

- każde potwierdzenie zlecenia masz na email przesłane

- czytelny panel

- niska prowizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilku naszych klientów korzysta z ich usług i z tego co wiem są zadowoleni.

 

Na pewno warto spróbować - kontakt jest szybki i da się łatwo z nimi dogadać. System jest dosyć prosty w implementacji i choć nie jest szczytem możliwości jeśli chodzi o dostępne metody to widziałem już znacznie gorsze systemy i to w znacznie "poważniejszych" systemach płatności.

 

Dygresja: Jako, że obsługujemy kilkanaście firm wykorzystujących kilka systemów płatności zauważyłem coś ciekawego: praktycznie każdy z Polskich systemów płatności zraził do siebie jakiegoś klienta. Dotpay był już opisywany na tym forum, ale słyszałem o podobnych problem z PayU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mogę nic złego o nich powiedzieć. Korzystam z ich systemu na jednej stronce i nie bylo większych problemow ani razu. No i wiadomo ze szybkosc ma tu najwieksze znaczenie :) I obsługa miła, widać że im zależy na kliencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dość świeży, więc pozwolę sobie odkopać. Na ich stronie widnieje, że są możliwości zapłatą kartą, ale już podczas faktycznej realizacji nie ma takiej opcji. Są e-transfery oraz klasyczne przelewy. Przekopałem cały panel i nie mogę znaleźć nic na ten temat.

 

post-11182-0-13989700-1365457175_thumb.jpg

Edytowano przez elroy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×