Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anonimowiec

VPS'y na okres Testowy.

Polecane posty

Witam,

 

w tym temacie chciałbym otrzymywać tylko i wyłącznie odpowiedzi od firm na temat VPS'ow na okres testowy bez znaczenia czy to 24h czy 7 dni. Serwer ma być głównie pod test serwera CS 1.6 ew TeamSpeak2/3 / mumble. Proszę o szybkie odpowiedzi od firm, gdyż jest weekend i mam dużo czasu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MZone Group - Dziękuje napewno sprawdze oferty testowe tamtych firm.

 

UPhost.pl - Rozumiem.. no nic trudno. Jakby się coś zmieniło to proszę o kontakt w tym temacie.

 

igor_s - Niewiem czy mnie zrozumiałeś, ale mi chodzi o okresy testowe(darmowe).

 

Pozdrawiam i czekam na oferty innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Rzadko zgadzam się z Damianem, ale darmowe vps-y powinny byc usunięte z ofert.

Potem nie można się opędzić od spamu, floodowania i ddosików. Zanim się admin serwerowni zorientuje to już jest posprzątane.

Potem klient dostaje maszynę i w spadku "spalone" IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hdmagc - Co kto robi na VPS'ie to jest już jego indywidualna sprawa. Pan napewno nic nie wnosi do tego tematu i z tego co widze to nie czyta Pan tego co piszę "w tym temacie chciałbym otrzymywać tylko i wyłącznie odpowiedzi od firm" także proszę o nie nabijanie sobie postów.

 

Firmy freecast jak i hekko oczekują również drobnej zapłaty za okres testowy.

 

/No nic to czekam na oferty testowych(darmowych) VPS'ów innych firm. Można również wysyłać do mnie PW.

Edytowano przez anonimowiec (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klienta nie stać by zapłacić chociaż 1 zł za okres testowy VPS'a, to w większości nie ma on dobrych intencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebak - Człowieku nie wnosisz nic do tego tematu. Naucz się czytać a potem pisz...

 

A po drugie napisałem gdzieś, że mnie nie stać? NIE!!!, więc darujcie sobie takie wypowiedzi.

 

Od tego momentu proszę już tylko i wyłącznie o wypowiedzi firm, które oferują okres testowy VPS'a(za darmo) na okres czasu minimum 24h..

Nie życzę sobie wypowiedzi nie wnoszących nic do tego tematu!...

Edytowano przez anonimowiec (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Sebak - Człowieku nie wnosisz nic do tego tematu. Naucz się czytać a potem pisz...

 

A po drugie napisałem gdzieś, że mnie nie stać? NIE!!!, więc darujcie sobie takie wypowiedzi.

 

Od tego momentu proszę już tylko i wyłącznie o wypowiedzi firm, które oferują okres testowy VPS'a(za darmo) na okres czasu minimum 24h..

Nie życzę sobie wypowiedzi nie wnoszących nic do tego tematu!...

 

Coś ci się kolego pomieszało.

Takie odzywki to nie w tym ustroju.

Charter na Kube albo do Chaveza.

Tylko z powodu szacunku do adwersarza i zasad dyskusji nie dałem minusika.

Wracając do temtu, to przecież nikt nie napisze, że bedzie mailing walił z VPS-a, tylko naściemnia, że do szczytnych celów.

Miganie się od wpłacenia choćby 1zł +VAT stanowi jasny dowód, że nie chce się zostawiać śladu po sobie, a to już zalatuje.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszę Pan "Coś ci się kolego pomieszało" ? W ten oto sposób obraził Pan moją osobę.

Napisałem jasno i wyraźnie "w tym temacie chciałbym otrzymywać tylko i wyłącznie odpowiedzi od

firm", więc dlaczego nie umie się Pan do tego przystosować? Kolejną rzeczą jest to, że nie

byłem, nie jestem i nigdy nie będę Pana kolegą. Tak naprawdę to ten temat dla Pana nie istnieje bo nie posiada Pan żadnej firmy, która sprzedaje serwery VPS, więc prosze o zaprzestanie pisania czegokolwiek w MOIM temacie!!! Napisałem jasno "Nie życzę sobie wypowiedzi nie wnoszących nic do tego tematu!...", więc znikaj Pan z mojego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie dlaczego wszyscy robicie z mojego tematu jeden wielki OFFTOP?

Jest tutaj w ogóle jakiś moderator?... Tylko wypowiedzi Pana z MZone Group i UPhost.pl są na miejscu a reszta to jeden wielki OFFTOP proszę o usunięcie wszystkich postów oprócz tych 2, o których wspomniałem wyżej.

 

Post Matmaxaleza w ogóle nie jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele firm z tego forum po kontakcie mailowym daje vps-a na 24 h na test często nie biorąc za to ani złotówki, ale pod warunkiem że maja do czynienia z (łagodnie pisząc) rozsądną osobą, a nie z człowiekiem który ledwo się zarejestrowal a już się rządzi na lewo i prawo.

 

Poza tym jak kolega wyżej napisał - każda firma ma vps-y już od 20 zł/miesiąc.Skoro stać cię to co szkoda ci kilku zł na testy usługi?? Każda cywilizowana firma nie daje wszystkim testu za darmo po to by wyłapać takich agentów jak ty.

 

Nie życzę sobie wypowiedzi nie wnoszących nic do tego tematu!...

 

To nie jest koncert życzeń, tylko publiczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek607 - Tak jest mi szkoda wydać pieniądze bez możliwości darmowego przetestowania. Pasuje?

Teraz sobie darujesz? Co mnie obchodzi co tamta osoba napisała? Ja napisałem już coś i nie bede się powtarzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Czy ktoś mi powie dlaczego wszyscy robicie z mojego tematu jeden wielki OFFTOP?

Jest tutaj w ogóle jakiś moderator?... Tylko wypowiedzi Pana z MZone Group i UPhost.pl są na miejscu a reszta to jeden wielki OFFTOP proszę o usunięcie wszystkich postów oprócz tych 2, o których wspomniałem wyżej.

 

Post Matmaxaleza w ogóle nie jes

 

Za twoje odzywki twój temat zasługuje na taki off top a najlepiej na delete

 

Marek607 - Tak jest mi szkoda wydać pieniądze bez możliwości darmowego przetestowania. Pasuje?

Teraz sobie darujesz? Co mnie obchodzi co tamta osoba napisała? Ja napisałem już coś i nie bede się powtarzał

 

EEE??? Zmieniasz taktyke? Dogadaj sie z firma, ze jezeli nie beda jej uslugi ci pasowaly, to ci zwroca pieniadze pod warunkiem ze burdelu nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzi co tamta osoba napisała?

A jak myślisz, ile osób obchodzi teraz Twoje pytanie, po takim wejściu na forum? Kulturalnie można załatwić wiele, chamstwem prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Za twoje odzywki twój temat zasługuje na taki off top a najlepiej na delete "

 

Za moje odzywki? Czy zdajesz sobie sprawę z tego co tutaj piszesz i do kogo to piszesz?

Przeczytaj sobie mój pierwszy post w tym temacie a może zrozumiesz dlaczego piszę tak a nie inaczej. To forum spada na psy, ale nie jedna osoba już mi to mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

No to dalem Ci rozwiazanie... Dogadaj sie, zaplac, a jak nie pasi to niech zwracaja... Chyba ze cos masz do ukrycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witam,

 

w tym temacie chciałbym otrzymywać tylko i wyłącznie odpowiedzi od firm na temat VPS'ow na okres testowy bez znaczenia czy to 24h czy 7 dni. Serwer ma być głównie pod test serwera CS 1.6 ew TeamSpeak2/3 / mumble. Proszę o szybkie odpowiedzi od firm, gdyż jest weekend i mam dużo czasu.

Pozdrawiam"

 

Czy to jest takie trudne do zrozumienia? ludzie...

 

No to dalem Ci rozwiazanie... Dogadaj sie, zaplac, a jak nie pasi to niech zwracaja... Chyba ze cos masz do ukrycia?

 

- Nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

No to chyba koniec tematu...

 

Jezeli bys tu byl pare miesiecy, wiecej postow mial, i wszyscy by Cie znali, to moze ktos by Ci dal na test, ale pierwszemu lepszemu nie warto ryzykowac.

 

Przy okazji http://www.exone.pl/serwery/vps/serwery-testowe/

 

PS: uzywaj opcji Cytuje potem Wiecej opcji, bo troche ciezko sie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Za twoje odzywki twój temat zasługuje na taki off top a najlepiej na delete "

 

Za moje odzywki? Czy zdajesz sobie sprawę z tego co tutaj piszesz i do kogo to piszesz?

Przeczytaj sobie mój pierwszy post w tym temacie a może zrozumiesz dlaczego piszę tak a nie inaczej. To forum spada na psy, ale nie jedna osoba już mi to mówiła

 

Przychodzisz jako nowy użytkownik na forum, panoszysz się, jesteś arogancki i chamski, starasz się dyktować warunki pozostałym użytkownikom...

 

A do tego łaskawie zgodzisz się przyjąć jakiegoś darmowego VPSa na test...

 

I to jest poważne?

 

Dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzisz jako nowy użytkownik na forum, panoszysz się, jesteś arogancki i chamski, starasz się dyktować warunki pozostałym użytkownikom...

 

A do tego łaskawie zgodzisz się przyjąć jakiegoś darmowego VPSa na test...

 

I to jest poważne?

 

Dla mnie nie.

Mądrych ludzi, aż miło się czyta :]

 

 

Słuchaj Anonimowy Wielki Graczu CeeSa <pokłony> ! Jest to forum publiczne i każdy może pisać. Jak sobie tego nie życzysz, to daj ofertę do gazety - tam nie ma opcji komentowania i raczej tylko firmy będą do Ciebie dzwonić z ofertami.

Inna sprawa, że nie napisałeś jakie parametry VPS Cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awhost.pl

 

:) 7 dni testów

 

Ale widząc twoją kulture to więcej niż 14 lat nie masz (tak strzelam) więc lepiej zainwestuj w hosting gier - niż w VPSa którego nie bedziesz umiał obsługiwać :)

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kto robi na VPS'ie to jest już jego indywidualna sprawa.

To, że ktoś noża kuchennego używa do odkrajania palców teściowej, to też jego indywidualna sprawa?

 

Czy zdajesz sobie sprawę z tego co tutaj piszesz i do kogo to piszesz?

Oświeć nas Wielce Ważna Osobistościo, żebyśmy zdali sobie z tego sprawę...

 

Mój komentarz - okres testowy jest zazwyczaj po to, aby klient przekonał się do usług firmy.

Ale jeśli owy klient wybitnie kręci, a po tonie wypowiedzi widać, że kupić nie ma zamiaru, to nic dziwnego, że nikt swojej mocy obliczeniowej i (chyba nawet bardziej) infrastruktury sieciowej nie będzie udostępniał, bo i po co sobie straty generować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×