Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid Sz.

Szewczyk.me - blog

Polecane posty

Witajcie ;)

 

Poddaje pod Waszą ocenę mojego bloga, który znajduje się pod adresem: www.szewczyk.me. Chodzi mi głównie o ocenę wyglądu graficznego, układu, typografii itp. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły - co zmienić/dodać - niech pisze. Z góry dziękuje za wszystkie sugestie :)

Edytowano przez Dawid Sz. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Twoją stronkę znam stosunkowo przed zaprezentowaniem jej na WHT :)

 

Dawid od tego powinieneś zacząć: http://dawidszewczyk.pl/ konkretny index wejściowy.

Jeśli natomiast chodzi o sam blog to moją opinię znasz i jest jak najbardziej pozytywna.

 

Dobrze dopasowana strona kolorystycznie, artykuły się fajnie czyta i jest przejrzyście, poprawiłbym na Twoim miejscu troszkę walidację no chyba, że modyfikacje to uniemożliwiają. Bardzo duży plusik za intensedebate, lubię ten system komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmaz pod tagline'm sobie daruj, bo wygląda mało estetycznie, RJ-ka w nagłówku może być, ale nie z tym kablem (podmień kolor na coś jaśniejszego, brudna biel będzie chyba cacy), logo w tabsach wywal, wystarczą podpisy, wyróżnij troszkę pozycje submenu (pomarańczowego), w szczególności strzałeczki (o ile już się przy nich upierasz, ja bym zmienił, bo są trochę mylące), wywal button z walidacją, ewentualnie podmień go na jakiś minibuttonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwsze wejście prawie powiesiło mi przeglądarkę... chyba dużo tam pluginów zewnętrznych jest, czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Sponsi, ja to mam starego kompa (1 GB ramu, jakis stary procek...) ale zadnej zwiechy nie bylo :P

 

Jak dla mnie, strona ladna.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i na lapie z dwurdzeniowcem i na starusieńkim blaszaku z jednordzeniowcem i na obu chodzi gładko pod Operą 11.50. Wtyczek rzeczywiście od cholery, ale nie są jakoś wyjątkowo straszne, na pewno lepsze niż Flash na całej stronie -0 może własnie flashowa chmura tagów zamuliła?

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie na netbooku (2x1.6GHz, 4GB RAM, Win 7) ultra czkawka przy pierwszym wejściu... heh

bo o tym komputerku pisałem wyżej...

Teraz wszedłem z desktopa i długo musiałem czekać na rozpoczęcie ładowania i długo wchodziło - wolno wszedł header i elementy po prawej.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem pierwsze poprawki - poprawiłem napis w topie, taby, stopke, zrobiłem lekki porządek we wtyczkach.

 

Hmm... Nigdy nikt nie zgłaszał mi żadnych problemów z wczytywaniem strony.

 

Czekam na dalsze sugestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

ja mam netbooka 2x1.66(albo 1.66ghz), 2gb ram, win7 i lekko zacieło przy 1 razie.

Ale teraz już ok jak przeczyściłem historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna stronka, klimatu dodaje ten ciepły kolor. Przyjemnie się przegląda tego bloga.

 

Strona się ładuje bez zacięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Potwierdzam, strona jest bardzo przyjemna w oglądaniu i daje od niej powiewem pozytywnej energii :) Ładuje się wszystko bez problemów choć mam zapchane łączę do granic możliwości poprzez ściąganie plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka ładuje się szybciutko, żadnych problemów.

Ten kolorek jest taki typowo na czasie "wakacyjny", cieplutki.

Jak dla mnie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strona podana przez xorg-a ładowała mi się 15 sekund. :blink:

 

sam wygląd fajny i przyjemny dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Na podstronę "Portfolio" na razie nie patrzcie. Będzie ona całkowicie przebudowana w przyszłym miesiącu.

 

P.S. Żadnych sugestii/uwag ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiskiWujek

Profesjonalista - nic dodać ani ująć :) , czy ten biały w stopce pasuje do tego żółtego tła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalista - nic dodać ani ująć :) , czy ten biały w stopce pasuje do tego żółtego tła ?

 

Myślę, że tak. Wyróżnia się na tle całej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×