Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hicarian

biokominki.org

Polecane posty

zasadniczo menu - do domu, do restauracji itp... dla mnie w ogóle niepotrzebne...pod każdym linkiem to samo...a "ukrycie" menu właściwego (dane techniczne itp.) na dole to zły pomysł...

 

poza tym mało informacji - żeby dowiedzieć się o "zdolnościach grzewczych" urządzenia musiałem poszperać w internecie...i ogólnie stronka na razie taka bardzo "skąpa" informacyjnie...

 

trochę zaprzeczenie samemu sobie - strona o wydajności - mówi o tym, iż urządzenie głownie służy ku dekoracji nie ogrzewania,a podstrona o Ideach..mówi że grzeją...

 

no i zamów teraz...podany numer telefonu (nawet ceny brak) a na stronie jak kliknę w inne kominki to przenosi do sklepu gdzie jest podana cena i mogę taki zamówić...

 

wydaje mi się iż strona "spreparowana" wyłącznie na potrzeby SEO dla sklepu internetowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajnie wszystko itd. - czysto, ładnie itd. ale dziwne proporcje elementów, że nie wiadomo co jest logo firmy, na której jesteśmy, a co jest nie wiem czym... że to "fire" to jest strona tej firmy, czy oni są partnerem "fire"? Czy to blackcośtam to ta firma?

Nie wiem na stronie której firmy jestem.

 

Menu górne ja bym jednak pas zrobił, nie zakładki... ciut średnio tu pasują.

 

Slider bym zrobił na całą szerokość, ładne, panoramiczne, a poniżej 3 boksy z "jedyny kominek"... "dlaczego"... i "inne kominki"...

 

Ciut zaburzony złoty podział chyba, ta świeca po lewej dziwna jakaś...

a tak to fajnie, ale proporcje i organizacja treści.

 

Podstrony niestety nie wykorzystują dobrze miejsca, też dziwnie podzielona treść, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×