Skocz do zawartości
Dexieco

Prośba o ocenę mojego CMS

Polecane posty

Witam, jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie.

 

A tak do sedna sprawy .

 

Z myślą o pewnym projekcie pisałem CMS "hostingowy", CMS w 99% jest ukończony, ponieważ pewien użytkownik z GHT pokazał mi parę błędów (w tym ortograficznych) .

 

A więc tak :

CMS z przeznaczeniem pod Hosting Gier .

OD strony PA

- System News .

- Platności

- Edycja treści takich jak : Info dot. płatności SMS w tym dodawanie treści i kodów , Info przed Przelewem i po, FaQ, O nas, Sponsoring z poziomu panel Admina

- Możliwość podłączenia różnych kilku maszyn oraz konfiguracja dowolnej przez siebie gry .

- Uzupełnianie cenników, portów gier z poziomu PA .

Od strony Klienta

- Możliwość przedłużenia serwera na kilka miesięcy

- Informacje : Kiedy serwer został utworzony, Aktywny do, Ping, Widoczny Status Nazwa, Mapa, Ile graczy

- historia logowania i Płatności

- Tuż po instalacji serwera wybieramy hasło do FTP

- Wgląd w Portfel oraz Dane Konta .

- System Ticketów

- Kalkulator z zakupem serwera .

 

I dużo innych .

 

Zachęcam do obejrzenia i krytykowania

Logowanie

Od strony klienta

Login : demouser

Hasło : demouser

Od strony Admina

Login : admindemo

Hasło : admindemo

I tu moje skromne pytanie czy za 250 zł coś takiego mogło by się sprzedać ? Oczywiście po kilku jeszcze poprawkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika ładna ale panel średni. Słownik najpierw kup potem zacznij pisać panel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika ładna ale panel średni. Słownik najpierw kup potem zacznij pisać panel ;)

 

A mógłbyś uzasadnić dlaczego uważasz że panel średni ? Rozumiem nie dorównuje to panelom z firm takich jak netshoot albo nolags . Ewentualnie wymień jakich funkcji ci brakuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to brakuje głównych rzeczy takich jak:

- start/stop/restart serwera

- reinstall serwera

- zmiany ilości slotów

- zmiana pomiędzy typem serwera pub/priv

- jak to pod cs to przyda się panel HLTV

- instalator gotowych modów do gier

- jak hostujesz cs to przyda się menadżer adminów serwera

- pod cs to jeszcze instalacja i konfiguracja AMX

- baza mysql dla kupującego pod np. diablomoda

- przyda się webftp

- wtyczka "klan" do panelu gdzie klient będzie mógł dodawać userów pod swój gaming i nadawać im uprawniania do restartu lub zmian na serwerze

- POPRACUJ NAD TEKSTAMI!!

- DODAJ REGULAMIN!!

 

To na tyle, jak mi się będzie chciało to dopiszę coś jeszcze. Masz sporo roboty, a jak otwierasz interes 30 czerwca no to radzę się pospieszyć :)

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to brakuje głównych rzeczy takich jak:

- start/stop/restart serwera

- reinstall serwera

- zmiany ilości slotów

- zmiana pomiędzy typem serwera pub/priv

- jak to pod cs to przyda się panel HLTV

- instalator gotowych modów do gier

- jak hostujesz cs to przyda się menadżer adminów serwera

- pod cs to jeszcze instalacja i konfiguracja AMX

- baza mysql dla kupującego pod np. diablomoda

- przyda się webftp

- wtyczka "klan" do panelu gdzie klient będzie mógł dodawać userów pod swój gaming i nadawać im uprawniania do restartu lub zmian na serwerze

- POPRACUJ NAD TEKSTAMI!!

- DODAJ REGULAMIN!!

 

To na tyle, jak mi się będzie chciało to dopiszę coś jeszcze. Masz sporo roboty, a jak otwierasz interes 30 czerwca no to radzę się pospieszyć :)

Co do pierwszego twojego spostrzeżenia, to z poziomu klienta jest możliwość wykonania operacji start / stop / restart . Co do modów to w najbliższej wersji to umieszczę razem z webftp, konsolą i instalacją AMX itd. Co do interesu 30 czerwca, miał być otwierany lecz przerosło mnie to więc jak już wcześniej pisałem Miał być projekt lecz nie będzie, po 2. Za dużo już firm na rynku i żeby się wybić to dużo czasu i nerwów, a na ceny jakie chciałem dać na początek usłyszał bym tekst w stylu " Ma dane firmowe, lecz pewnie krzak we wrześniu się zwinie " Zastanawiam się nad sprzedażą per miesiąc, tylko rozważam jak to zrobić . Czy zrobić to via tak jak np. Accesto panel u nas, a klient łączący się z panelem na maszynie, ewentualnie kolega podsunął mi pomysł z kodowaniem IONCube i sprawdzaniem adresu IP . Lecz z tego co mi wujek google podpowiedział to na forach widzę, że IONCube się ceni za lickę .

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dokładnie nie ma co się pchać w IONCUBa. Lepiej spisać DOBRĄ umowę z klientem i sprzedać mu lickę np. dożywotnią za 300zł albo nie wiem 15-20zł miesięcznie. :)

 

 

EDIT: W umowie umieszczasz klauzurę że w przypadku wykorzystania bez uprzedniej płatności, niedotytrzymania płatności i wykorzystywanie skryptu po zakończeniu umowy grozi kara np. 1000zł. :)

 

Ale to już do konsultacji z prawnikiem.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×