Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Devias

Api Biznes-Host - Czy to działa ?.

Polecane posty

Cześć ostatnio zauważyłem ze Biznes-Host ( jak możecie to przy okazji jakie macie opinię o tej firmie ) w swojej ofercie ma doładowania SMS na własną stronę, coś takiego jak premium SMS DotPay ( czy tam płatności itp ) tylko ze kasa zasila nam nasze konto w Biznes-Host za co później możemy kupić serwer / domenę itp, jako że standardowy skrypt tzn tylko: "Kod zwrotny" i "Twój nick" mnie nie interesuję bo to raczej nawet nie jest pół automat - jak bym chciał aby doładowywało się osobą portfele wirtualne to musiał bym sam im kasę "wpłacać" ( poprzez logi zawarte w biznes host ) wiec poszukałem w google znalazłem podobny skrypt tylko że z innego serwisu bardzo podobnego do biznes host pewnie inny oddział, wiec postanowiłem go zmodyfikować i tak mi to wyszło:

 

 

<?php
// KONFIGURACJA SKRYPTU //
$id = id usera;
$kod = $post; // Zmienna do formularza post
$nick = $post2; // Zmienna do formularza post

// Skrypt sprawdzania kodu //
$file = fopen("http://biznes-host.pl/api/doladujSMS.php?uid=$id&kod=$kod&nick=$nick", "r");
$status = fgets($file, 8);
fclose($file);
if($status == 2) {
	/* OPERACJA JEŚLI KOD ZUŻYTY (2) */
}

else if($status == 3) {
	/* OPERACJA JEŚLI KOD BŁĘDNY (3) */
}

else {
	$status2 = preg_split('/:/', $status);
	$wartosc_sms = $status2[1];
	$doladowanie = 0;

	if($status2[0] == 1) {
		/* OPERACJA JEŚLI KOD DOBRY (1)						*/
		/* ZMIENNA wartosc_sms przechowuje wartość kodu SMS */
	} else echo "-1";
}
?>

 

 

No i może ktoś podobnie sobie poradził albo potwierdzi, że ten "skrypt" działa.

 

A wiec podsumowując pytam o dwie rzeczy:

1. Czy skrypt poprawnie będzie śmigał - nie chce tracić kasy ( wiem że to tylko 1.22 ).

2. Przy okazji opinię o biznes host - wiem że to nie jest ten dział ale po co robić milion tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec troszkę sprostowania:

Do: Kamikadze

Pisałem do Biznes-Host odpisali mi tylko że nie widza problemu i mogę tego używać jeśli wszystko będzie działało - Zadałem prawie takie samo pytanie jak w tym temacie.

 

Do: www.ionic.pl

Przecież ja nie dam tutaj całego mojego "wirtualnego portfelu", a to jest tylko cześć skryptu i wszystko jest opisane: " /* OPERACJA JEŚLI KOD BŁĘDNY (3) */ " itp.

 

Pozdrawiam i dziękuje za każdą odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×