Skocz do zawartości
Gość pomoc.WHT

pomoc.WHT wita użytkowników forum

Polecane posty

Gość pomoc.WHT

Witam wszystkich forumowiczów,

 

od dnia dzisiejszego będę pomagać użytkownikom rozwiązywać ich problemy. Nie ważne czy będą

dotyczyć wyboru hostingu, serwera czy też problemów związanych z administracją i konfiguracją

serwerów. W każdej sytuacji postaram się pomóc.

 

Pozdrawiam,

pomoc.WHT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest autoryzowane konto ? Kto za tym stoi ? Kto odpisuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu, w zależności kto będzie odpowiadał to dany hosting komuś poleci pomoc.WHT nie powinna zajmować się innymi sprawami niż administracja, modernizacja czy pomoc w samym forum, a nie jeszcze dobierać ofertę. Ewentualnie może zasugerować komuś, żeby postawić blog potrzebuje hosting w bazą danych, a nie w stylu "proponuję wybrać pakiet X, firmy Y, bo strutututu gacie z drutu.. ona jest najlepsza itd.". Jak ktoś będzie wiedział i będzie chciał pomóc w rozwiązaniu problemu technicznego dotyczącego administracji to i tak może odpowiedzieć jako osoba, a nie bot czy nobody, nie wiem jak inaczej nazwać pomoc.WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacznij raz jeszcze.

Dwa razy próbowałem, ale bez znaków interpunkcyjnych (lub postawionych w złych miejscach) oraz z bykami ortograficznymi jest to praktycznie niemożliwe... Jedyne, co można wywnioskować, to że jesteś przeciw ;)

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To żeby uniknąć promowania firm możecie zrobić krótki poradnik jak wybrać hosting i zrobić porównanie FIRM nie "firm" a dokładnie ofert Kont WWW, Reseller, VPS, dedykowanych.

 

Najlepiej w postaci tabelki i jedna sprawa by się rozwiązała.

 

Ogólnie co do pomocy to jest to forum, więc użytkownicy starają się pomagać w przypadku jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy próbowałem, ale bez znaków interpunkcyjnych (lub postawionych w złych miejscach) oraz z bykami ortograficznymi jest to praktycznie niemożliwe... Jedyne, co można wywnioskować, to że jesteś przeciw ;)

 

Wskaż mi te byki ortograficzne, bo ja ich jakoś nie widzę.

 

Jaka jest różnica jeśli ktoś pomoże podpisując się sobą, a jaka, że zrobi to pomoc.WHT, bo nie wiem?

Edytowano przez lukaschemp (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG.

Jaka jest różnica jeśli ktoś pomoże podpisując się sobą, a jaka, że zrobi to pomoc.WHT, bo nie wiem?

Merytorycznie - żadna.

Wizerunkowo - pewnie jakaś jest (choć nie mi oceniać jak wielka) - jako nawiązanie do supportu firmy hostingowej.

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Irek ma znów rację. Za dużo cudujecie ostatnio. Pół biedy jak osoba pisząca z konta pomoc.WHT podpiszę się z imienia i nazwiska czy nicku. Gorzej jeżeli będzie to anonimowy użytkownik. Zrobi się zamęt i nie będzie wiadomo do kogo mieć pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Powiem tak,

 

Przestancie dawac nowosci, zmiany itp... Nikt sie raczej wczesniej nie skarzyl, to po co zmieniac? Podobalo sie, to sie nadal podoba ;D Nie robcie zmian, bo co za duzo to nie zdrowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz nic tylko czekać aż w profilu pojawią się dodatkowe pola - host, nazwa użytkownika, hasło itd, co by pomoc była skuteczniejsza...

 

Bzdurny pomysł, ale przecież to nie nowość tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mzone no zdecyduj się w końcu, chciałeś większego zaangażowania w społeczność i merytoryczność na samym forum to te działania właśnie to spowodują.

 

Ja chciałem większego porządku na forum, a nie nowych modułów i botów. Nadal uważam, że większość modułów niczego nowego nie wnosi na forum i jest poprostu nie potrzebna.

Od momentu kiedy wprowadziliście opcję PRO z forum dzieją się cuda, nie ma interesujących tematów, mało nowych osób czynnie bierze udział w dyskusji, czy tego nie widzicie?

 

Forum powoli umiera i jeśli nic z tym nie zrobicie, pozostaną Wam tylko mody i moderatorzy do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół biedy jak osoba pisząca z konta pomoc.WHT podpiszę się z imienia i nazwiska czy nicku. Gorzej jeżeli będzie to anonimowy użytkownik.

Za support WHT odpowiada Paweł, więc nie jest tak, że to konto widmo.

 

Ja chciałem większego porządku na forum.

To PO TO jest tworzona Pomoc WHT aby pomagać (merytorycznie) nowym i obecnym użytkownikom a więc i rozwijać dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czyli kto dokładnie ? Też tak mam na imię i mi nic nie wiadomo na temat prowadzenia takiej pomocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za support WHT odpowiada Paweł, więc nie jest tak, że to konto widmo.

 

Dla userów jest to konto widmo, ma doradzać niejaki Paweł, ale kto to jest, nowy moderator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli szykuje się kolejna afera na forum. Bo to co powie pomoc.WHT będzie święte.

Może powtórzy się sytuacja z firmą obecnie zakazaną na WHT?

Od czego będzie zależało, jakie firmy będzie podpowiadał nam ten użytkownik?

 

Powiedzmy, że dane warunki spełni 15 firm. Każda zostanie wymieniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×