Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barek

Surfik.net Polski Autosurf

Polecane posty

Gość nrm

jakiego ruchu, to puste bezwartościowe odsłony. nie mogę pojąć jak ludzie mogą się nabierać na taki szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są do końca puste a przez użytkowników obecnie surfujących na stronie.

Punktują statystyki jak i zwiększają ilość wejsc w reklamach

To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Oni nie "sufrują" po stronie. Oni odpalają strona po stronie. Zero reakcji. Bounce rate 99,9%. Odpalasz przeglądarke/zakładkę i leci sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale statystyki pod każdym względem ( wejsc czy wyświetleń reklamy ) nabijają się... czyż nie prawda ? ;)

A większości właśnie o to chodzi, by ponabijać wejścia/odsłony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

tylko PO CO? ;) Mogę nastukać w statsach 5 miliardów odsłon i co tego? Pewnie po nic uczciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co to już każdy dobrze wie korzystający z tego :)

 

Nie zapominaj kolego również o grach, gdzie zbierane sa wejścia/ wyświetlenia linku

też sie do tego przydaje :)

 

Z resztą nie ma co dalej polemizować. Ty znajdujesz w tym same minusy, są osoby którym taka strona jak http://www.surfik.net przydatna jest w wielu rzeczach ;)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Taaaa, co do gier to wiem, musieliśmy wyciąć ruch z takich szajsów bo szkoda łącza i serwera na puste odsłony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Oczywiście całkowicie zgadzam sie z przedmówcami, dodatkowo dopisze, ze dezinformujecie i wprowadzacie w bład celowo.

 

 

Niżej "zobacz wiecej" które przekierowuje reflinkiem na cpmprofit.

 

To oszustwo.

 

Dodatkow prosze zauwazyć, że jeśli poprzez sztuczne działania podwyzszajace statystyki jakiegos serwisu wpływa się na np: decyzje podjete przez odwiedzającego, jest to niezgodne z prawem.

 

Nizrozumiale?

 

Juz wyjaśniam.

 

Serwis dajmy na to pośrednik nieruchomości.

Jeśli jego ranking, statystyki bedą nakrecone poprzez taki surfer, klient odwiedzajacy moze miec wrażenie solidnej firmy z dużym ruchem i zaufaniem z tego wynikającym. To oszustwo i jest na takie nawet zapis w KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że do autosurfów ludzie zapisują sie dobrowolnie

każdy wie, że zwieksza to ruch a w jaki sposób to ludzie wykorzystują ( czy to reklame swojej strony czy innych rzeczy ) to juz ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Milion punktow do wyplaty, reflink do cpmprofit i LEKKO przerobiony layout. Zero profesjonalizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Po co sie tak napalacie, niech sobie robi... Dodając tutaj stronę chciał ją tylko zareklamować jak na innych forach pewnie też, katalogach stron itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Gdy ja dalem link do mSurf.eu, to nikt takiego kazania mi nie dal ;D Temu ze nowy to jezdzicie xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to temat do oceny strony a nie dyskusji bez konca.

 

Reklamy na srodku strony mi sie nie podobaja. Ladne sa te "dupcie", no ale to chyba nie przystoi. Reklamy powinny byc na dole moim zdaniem. Top ladny bo pochodzi z innego szablonu(hosting www). Na dole drzydka czcionka i jej kolor. W dziale kontakt powinny byc podane twoje dane.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale statystyki pod każdym względem ( wejsc czy wyświetleń reklamy ) nabijają się... czyż nie prawda ? ;)

A większości właśnie o to chodzi, by ponabijać wejścia/odsłony

 

To tak jakbyś miał dwa sklepy, jeden w realu, drugi w wirtualnej grze. Który przyniesie Ci więcej korzyści, ten co zarabia miliony w grze, czy prawdziwy stragan na bazarze?

Takie sztuczne nabijanie jak to nazwałeś jest bezsensowne. To działa dla młodych ludzi, którzy myslą, że zarobią kasę na odpalaniu reklam na swojej przeglądarce.

 

Onośnie strony tak szczerze nie podoba mi się, za ciemna, nie jest przyjemna w oglądaniu a te "laski" to w ogóle nie wiem co tam robią.

 

Gdy ja dalem link do mSurf.eu, to nikt takiego kazania mi nie dal ;D Temu ze nowy to jezdzicie xD ?

Twoja strona jest ładniejsza, wygląda spokojniej przynajmniej dla mnie.

 

Ale:

 

[b]Warning[/b]:  Smarty error: unable to read resource: "megacorporate/reklama.tpl" in [b]/home/msurfeu/public_html/libs/Smarty.class.php[/b] on line [b]1097[/b]

[b]Warning[/b]:  Smarty error: unable to read resource: "megacorporate/reklama.tpl" in [b]/home/msurfeu/public_html/libs/Smarty.class.php[/b] on line [b]1097[/b]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Witem wiem, mZone, ;-) W przygotowaniu jest nowa wersja, tym razem bedzie w kilku wersjach jezykowych, i prawdopodobnie na firme bedzie (bedzie mozna kupywac punkty, konta "gold" itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NaWitam, na stronie wprowadzone zostały nowe stawki wypłat:

 

Statystyki:

- 0.700.000 punktów = 10 zł

- 1.000.000 punktów = 20 zł

- 1.500.000 punktów = 40 zł

- 2.000.000 punktów = 50 zł

- 3.000.000 punktów = 70 zł

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest cos takiego jak osoby polecone z ktorych masz 30% punktów

Zdobądz kilku i 20 zł wpadnie przez kilka dni a nie 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

@up:

Mówiąc tak masz na myśli "znajdź kilku idiotów którzy zarobią dla Ciebie punkty". Pomyśl, że poleconym również może nie widzieć się mieć odaplonego kompa przez miesiąc 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Może na prowadzeniu autosurfów, się nie znacie, ale może na hostingu.

 

Gdy masz nikłe zarobki (na początku np.) nie możesz sobie pozwolić, na duże promocje, na niskie ceny bo nie będzie na opłacenie serwerów, zusu, podatków itp. Im więcej userów, tym większe zyski czyli większa fundusze na promocje, zniżki itp itd.

 

Tak samo w autosurfie, tylko tutaj ciężko coś zarobić... Reklam nie wszyscy chcą dać bo niby sztuczny ruch (co jest nie prawdą), większość userów surfuje aby coś zarobić, albo zwiększyć ruch na stronie a nie kupować punkty, konta premium itp. Trzeba najpierw mieć te pieniądze aby je móc wypłacać. Gdy jest więcej userów (pare tysięcy zarejestrowanych, kilkunastu zawsze online) to już łatwiej zarobić, bo zawsze się trafi jakiś większy portal którego właścicele nie mają czasu surfować, tylko kupują dodatkowe punkty, ustawiają i zapominają (np. alegromaniak.pl)

 

Wraz ze wzrostem userów, można obniżać opłaty minimalne, i korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak co ma informacji o nowych stawkach do oceny strony ?

Strona nie raz została już oceniona a tamten wpis jest to bezczelna reklama swoich usług i nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×