Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość N3T5kY

Z: ionic.pl padł?

Polecane posty

Gość N3T5kY

wrauł.... która to godzina? 8:36?

to znaczy że jeszcze trzeba pospać, a chłopaki napewno naprawią

 

 

pzdr :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A plaxiles? :P u mnie wszysstko smiga

 

:) jeszcze nie czas.... :)

ale rzeczywiście już śmiga..

rano była obsuwa tak od 8.00 (o tej porze zauważyłem) do co najmniej 9.30

teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P jeszcze nie czas.... :)

ale rzeczywiście już śmiga..

rano była obsuwa tak od 8.00 (o tej porze zauważyłem) do co najmniej 9.30

teraz jest ok

 

ojj nie wprowadzaj ludzi w błąd !

jeden serwer z problemami technicznymi != ionic.pl padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdek przecież to normalne określanie tych co myślą, że firma na jednym serwerze działa, 1 serwer padł = cała serwerownia zdechła :P

 

są takie firmy, n p.Twoja tak działała, ale nie pisz do mnie per Najdek, mam na imię Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz przelećcie wszystkie inne tematy w tym dziale i dopiszcie: "heeej, ale to nie wszystkie ( 4 ) serwery padły, ale jeden, co nie p. Najdek".

Edytowano przez DawPi
Przepraszam, nazwisko poprawione. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz przelećcie wszystkie inne tematy w tym dziale i dopiszcie: "heeej, ale to nie wszystkie ( 4 ) serwery padły, ale jeden, co nie najdek".

 

Nie wiem w czym masz problem tylko ustosunkowałem się do nie sprecyzowanych wypowiedzi, a już na pewno nie podoba mi się to, że piszesz moje nazwisko z małej litery,

to że był problem z jednym serwerem nie oznacza, że ionic.pl padł, użytkownik powinien precyzować swoje posty i napisać że a) jego konto nie działa :P być może jeśli potrafi to sprawdzić nie działa wilk,

jeśli np może dostać się na naszą stronę główną czy napisać ticket, zadzwonić do nas to nie ma opcji i nie powinno się stwierdzać ażeby ionic.pl padł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie najdek".
Jesteś na publicznym forum i nikt tu nie jest Twoim kolegą, więc chamstwo zostaw dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu chamstwo?

Jak to mówiono w kultowym polskim filmie "W dupach wam się poprzewracało".

 

 

Edit:

Najdek to Twoje nazwisko? Oppps, przepraszam! Już poprawiam. Nie wiedziałem, myślałem, że to nickname.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł: co 2 osoba na tym forum woła na Ciebie Najdek. Ja sam osobiście widzę Ciebie jako Najdek.

Masz zbyt bardzo zbliżoną ksywkę do nazwiska, a przez co człowiek się gubi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik DawPi edytował ten post dziś, 16:15

Powód edycji: Przepraszam, nazwisko poprawione.

Od kiedy on ma prawa do moderacji WHT ? W dodatku zedytował nie ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy on ma prawa do moderacji WHT ? W dodatku zedytował nie ten post.

 

Moze poprostu napisal do moda i w jego imieniu tak edytowal post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

to że był problem z jednym serwerem nie oznacza, że ionic.pl padł, użytkownik powinien precyzować swoje posty i napisać że a) jego konto nie działa :P być może jeśli potrafi to sprawdzić nie działa wilk, jeśli np może dostać się na naszą stronę główną czy napisać ticket, zadzwonić do nas to nie ma opcji i nie powinno się stwierdzać ażeby ionic.pl padł ...

 

 

A moim zdaniem przesadzasz, nigdzie nie napisał wprost że padł cały ionic. Zresztą już pomijając to co napisał, nawet jeśli by tak napisał to co, nie działał mu serwer, chciał korzystać to informował tak jak umiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem przesadzasz, nigdzie nie napisał wprost że padł cały ionic. Zresztą już pomijając to co napisał, nawet jeśli by tak napisał to co, nie działał mu serwer, chciał korzystać to informował tak jak umiał.

 

Taki jest tytuł no i Klient napisał o powtórce z rozrywki (oczywiście nie zna powodów awarii itd może stwierdzać różne rzeczy nie przeczę),

nie fajnie że ta maszynka glebła, ale muszę dbać o to by potencjalny klient nie widział że cała serwerownia padła czytając to tylko dlatego że ktoś nie sformułował że padł jeden serwer shared z 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bardziej szara.net ma problem ze stykiem z plix

Mi faktury P. Paweł wystawia...

 

Gubią się tam jakieś pakiety, ale u mnie tragedii nie ma. Nazwałbym to pogorszeniem jakości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co niektórym się tutaj samoocena za bardzo podniosła i robią z siebie nie wiadomo jakie bóstwo:P Prawda P. PAWLE? :) heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Co niektórym się tutaj samoocena za bardzo podniosła i robią z siebie nie wiadomo jakie bóstwo:P Prawda P. PAWLE? :) heh...

 

Myślisz,że przedstawiciel firmy będzie się z Tobą śmiał ze swoich klientów?

Masz kolegę P. Pawła to pisz do niego na priv ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, po co dyskusja poboczna,

awaria to awaria, pracujemy , usuwamy i zastanawiamy się co było przyczyna by się nie powtórzyła ... i tyle ... :)

dziś miało miejsce "prawo serii" czyt. jak się sypie to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×