Skocz do zawartości
Edart

szybki-serwer.pl

Polecane posty

po ponad 4 latach zamieniliśmy w końcu naszą stronkę, wrzuconą na chwilę na nową,

prosiłbym o obejrzenie, co jest nie tak, co poprawić, zmienić,

za wszystkie rady i sugestie z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest logo duu.pl a nie szybkiego serwera. Chat nie działa.

Kliknięcie na "Hosting SEO" u góry strony ( w tym sliderze) poza zmianą obrazka mogłoby zmieniać prezentowaną ofertę poniżej na tą powiązaną z wyborem wyżej.

Podpisy pod ikonkami w prawym górnym rogu są strasznie zepsute (poza pierwsza ikonką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona ogólnie robi dobre wrażenie. Trochę pusto w topie po prawej stronie moim zdaniem, ale ogólnie niezła robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

U mnie facebook i szybki czat wchodzi na lewe menu czy co tam jest i nie da się nic przeczytać (a najlepiej usunąć gdyż trochę odstrasza i większość klientów może to wkurzać bo to lata po całej stronie)...

 

Ogólnie ładna strona

 

Dodałbym jeszcze jakąś treść na dole obok aktualności (po środku) gdyż jest tam wolna przestrzeń a można dodać krótką informację np. O firmie itp.

 

 

Ogólnie 4/5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie co mają wyłączoną obsługę js'a, dla tych strona nie wypada najlepiej, mnie denerwuje osobiście, w ofercie żeby zobaczyć co oznacza jakaś cyfra trzeba na nią najechać, wg mnie nie jest to friendly i powinna być tradycyjna tabela z "legendą".

Dwa cukierki po boku stanowczo za duże i odczepione od reszty contentu, takie rzeczy jak linki do facebook'a powinny być w stopce, nie rzucając sie w oczy, Ci co chcą znaleźć go - na pewno znajdą.

Za duże zaokrąglenia - nie przeszkadzają, ale wyglądają nieestetycznie.

 

Jeszcze jedno, jeśli to firma "szybki-serwer" to głupio trochę mieć w logu i paru odnośnikach linki do domeny która nie jest domeną główną, a przekierowuje do strony głównej szybkiego serwera, i jest pewnie subdomeną dla kont które nie wybierają zakupu domeny. :)

 

PS: Ładne kolory.

Edytowano przez Maciek_& (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona dobra, stawiając się jako potencialny klient kluczowe informacje są dla mnie widoczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czat nie dziąła - otwiera nową karte w ff

na górze po prawej jest "phpmyadmi" , na litere 'n' brakło miejsca

W napisie "Strona główna" troche wyblakła literka "w"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferek
Są ludzie co mają wyłączoną obsługę js'a,

Sa ludzie ktorym polowa internetu przez to nie dziala ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×