Skocz do zawartości
chmuri

Blog prywatny wordpress

Polecane posty

Dzień dobry.

 

Tak chciałbym się zapytać co się dzieje na rynku Polskim z tego typu zleceniami. Mianowicie chciałbym aby jakiś mądry człek zrobiłby mi od podstaw bloga czysto prywatnego łącznie z grafiką ew druga osoba robi sam "design" a programista ustawia word pressa tak jak książka pisze. Ile coś takiego kosztuje? Czy mamy ludzi którzy zajmują się czysto prywatnymi tematami i nie "kroją" jak za zboże "zwykłych" śmiertelników w przeciwieństwie do zleceń dla firm z pełnym zapleczem marketingowym? Oczywiście te wszystkie sprawy hostingu już mam.

 

Pozdrawiam i liczę na każdą pomocną wypowiedź ( jeśli coś innego "polecacie" na bloga to też chętnie poczytam na ten temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Mozesz sam zrobic, bo latwo ;-)

wordpressa bierzesz z pl.wordpress.org a fajne themy znajdziesz na http://newwpthemes.com/ ;-) A jezeli nie znajdziesz jakiegos fajnego na tym, to zostaje tylko dedykowany theme zrobiony przez kogos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz czasu lub wiedzy na postawienie WP możesz go zlecić innej osobie. Średnio za instalacje biorą od 50 do 99 zł. chciaż jest to warte 30zł. za tyle nawet ja mogę Ci to instalnąc na serwerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalację skryptu może mieć na hostingu, jakieś Fantastico lub Installatron, wtedy nie musi płacić za to. Skórkę kupuje z linków podanych wyżej, wgranie na FTP i działa, wtedy może poprosic kogoś z forum o podmianę grafik itp. Myślę, że nie wyjdzie to więcej niż 100 złotych. Wykonanie grafik u grafika może trochę kosztować, baner nawet 200 złotych chyba. Wszystko zależy od tego co chcesz wykonać i ile chcesz poświęcić pieniędzy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no właśnie infrastruktury to ja mam pod dostatkiem zainstalować to spokojnie sobie zrobię nawet ręcznie bo to nie jest jakoś super skomplikowane. Czyli wszystko opiera się na tym żeby ktoś zrobił layout i poukładał to ładnie w WP. Mamy kogoś konkretnego an wht w temacie WP?

 

 

 

 

Dziękuje ślicznie za odpowiedzi przedmówców.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli byłby jakiś lay gotowy to bym nawet nie pisał dalej ale nic nie ma co by mnie interesowało bo właśnie tam są biznesowe tematy a nie prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy pod tym względem jest http://themeforest.net?ref=iTomek (z ref :)) za 30-35$ znajdziesz na pewno theme pod Twoje potrzeby.

 

Co do kosztów instalacji i konfiguracji WP to od 50zł do 350zł, wszystko zależy kto i z jaką wiedzą to robi, dobór odpowiednich wtyczek i ich konfiguracja również wymaga wiedzy i doświadczenia w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

themeforest i tyle w temacie. lay na zamówienie to od 1k w górę. Na tych themeforestach i podobnych jest tak wiele staffu, że mozna coś fajnego wyhaczyć do 30$ spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak chcesz mieć swój UNIKALNY wygląd możesz zakupić sobie książkę:

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/57888/wlasny-szablon-wordpress

http://www.gandalf.com.pl/b/wordpress-3/

 

to tylko przykładowe księgarnie. Możesz poszukać na helionie jeśli masz do nich większe zaufanie.

Autorem e-booka oraz książki jest mój kolega ze studiów, wszystko widziałem od środka tak więc polecam. ;)

 

Zapomniałem dodać, że książka opisuje Wordpressa praktycznie od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już wstępny projekt w psd potrzeba go pociąć wstawić do word pressa i pododawać efekty wtyczki poukładać. Mamy jakiegoś speca od Word Pressa na wht?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już wstępny projekt w psd potrzeba go pociąć wstawić do word pressa i pododawać efekty wtyczki poukładać. Mamy jakiegoś speca od Word Pressa na wht?

Paweł_15 chyba robi coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Za szablon w zależności od potrzeb od 300-800zł w Grand-Host (GH). Wgranie dodatkowych modułów 50zł (10).

Nie uzupełniamy bloga treściami więc Lorem ipsum na standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×