Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Emitent

Premature end of script headers...

Polecane posty

Witajcie,

 

Od pewnego czasu próbuję stworzyć działający skrypt dodający dwa obrazki do porównania przez użytkowników. Znalazłem w sieci gotowe rozwiązania, które mnie nie satysfakcjonowały... więc stworzyłem z nich coś swojego. Działało to przez parę miesięcy na moim wirtualnym serwerze w ovh (z braku czasu nie ruszałem tego w ogóle). Ostatnio czas się pojawił więc zabrałem się za to znów. Niestety próba dodania obrazków na serwer kończy się "Internal server error", w logach widnieje coś takiego:

 

[font=monospace][size=2][Thu May 19 22:49:23 2011] [error] [client xx.xx.xx.xx] [host costam.pl] Premature end of script headers: dodaj_wykonaj_graficzny.php, referer: dodaj_graficzny.php[/size][/font]

 

Czy ktoś potrafi mi powiedzieć co robię nie tak? Załaczączam dwa problematyczne (mam nadzieję że tylko o te 2 chodzi) pliki.

dodaj_graficzny.php

dodaj_wykonaj_graficzny.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązałem sam. Mój hosting domyślnie, nie wiedzieć czemu używa php w wersji 4.4.9, tymczasem ja potrzebowałem wersji 5.2. Rozwiązałem to poprzez dodanie na początku pliku .htaccess takiej linijki

 

SetEnv PHP_VER 5

 

Dzięki niej skrypty php działają tak jak powinny w wersji 5.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×