Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Telefon do 1700zł

Polecane posty

Poszukuję telefonu z ceną nie przekraczającą 1700zł. To na czym mi zależy to:

- Dobry aparat

- Google maps

- GPS

- Facebook

- Radio FM

- Wifi

- Gniazdo Jack

- Pamięć 8-16gb

 

Zbyt wygórowane wymagania to chyba nie są. Sporo jest telefonów, a że nie śledzę tego rynku to proszę Was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Desire Z?

 

Przy okazji trochę zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Nexus fajny tylko nie wiem czy nie wolałbym jeszcze lepszego aparatuwink.gif To samo się tyczy Desire Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Ja osobiście korzystałem (i w zasadzie nadal też korzystam) z N95, a teraz dodatkowo z N8.

 

http://www.nokia.pl/produkty/telefony/nokia-n8/specyfikacje

 

Szczerze polecam oba telefony. W linku wyżej dokładny opis telefonu: N8. :)

 

Pozdrawiam,

Robert Kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia odpada, póki nie będzie MeeGo czy WP7.

 

Podobnie nie bierz nic z fizyczną klawiaturą typu HTC bo to rozklekota się po paru miesiącach. Tylko Nokia E77 byłaby genialnym telefonem gdyby nie Symbian :/

 

Obecnie mam HTC Desire S - i sprawuje się całkiem zacnie :)

 

Bierz pod uwagę też to, czy jeśli lubisz bawić się w romy, w przypadku androida, operator nie blokuje bootloadera jak Motka, czy kilka modeli HTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HTC o ile już nie jest bloknięty to ma w pełni otwarte źródłowo zarówno ROM jak i sterowniki, co pozwala na pełny i niczym nie zatrzymany rozwój nieoficjalnych romów tj. Cyanogenmod dla flagowych modelów.

Od siebie poleciłbym Ci Nexusa S, jednakże część użytkowników spojrzywszy na reklamy flashowe, pewnie się zapociła, gdy ujrzała go za "atrakcyjną" cenę w Komputroniku, a tego, że ich model to wersja z ekranem Super LCD, już w specyfikacji urządzenia nie ma ^^ ( jedynie wybiórczo dodane w opisie ogólnym )

Wersja z Super Amoledem już pare stówek droższa.

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszu, bierz pod uwagę, że telefon ma być ciągle nadal telefonem, a nie telefono-lodówko-mikserem. Nie rozumiem waszego czepialstwa do telefonów, które nie są komputerami i nie ważą 5 kg.

 

Kolega Malas wyraźnie napisał, że potrzebuje:

- dobrego aparatu

- nawigacji

- radia FM

- dostępu do internetu

- WiFi

- sporej pamięci

oraz zapomniał dodać, że interesuje go telefon, a nie lodówka. Nokia w tym przypadku spełnia wszystkie jego wymagania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Nokia N8 szczególnie wpadła mi w oko(aparat choćby) tylko ten symbian mi też coś nie pasuje i wolałbym androida np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Malas, mogę zapytać dlaczego nie odpowiada i nie pasuje Ci Symbian?

 

Wracając do telefonów to polecam udać się do dobrego punktu gdzie sprzedawca udostępni Ci kilka różnych modeli telefonów (takich jakimi jesteś zainteresowany), którymi będziesz mógł się choć chwilę pobawić i przetestować.

 

W tedy korzystając z opinii innych użytkowników, a także swojego testu będziesz mógł wybrać produkt, który to akurat najbardziej odpowiada TOBIE, a nie znajomym na forum.

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność korzystać z androida i pracowało mi się całkiem ok. Z Symbianem niestety do czynienia nie miałem i jedynie posiłkuje się opiniami, które są mizerne.

Za Nokią N8 przemawia dla mnie jeszcze bezpłatna nawigację głosową, hdmi, nagrywanie wideo 720p, świetny aparat.

Edytowano przez Malas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Będzie kiedyś jakiś tupet z tym Androidem, zobaczycie : )

 

Symbian rulz! Sam niedługo będę szukał czegoś porządnego (może nie za 1700 bo to szkoda kasy), ale generalnie tak do tysiaka jakiś fajny tel : )

 

 

EDIT:

 

Wiem, że Symbian stary, ale ja lubię...

Windows Mobile nie znam, ale czemu nie - ja np. chętnie bym się przesiadł na jakiś fajny tel z WM7 ; )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symbian rulz!

Kwestia co kto lubi ;) Ale ogólnie to Nokia raczej wycofuje się z tego systemu, więc na siłę nie ma się IMO do niego co pchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symbian to już z deka przestarzały system. W ogóle wszystko w nim wydaje się takie archaiczne. W chwili obecnej wszystko oprócz symbian i oczywiście WINDOWS MOBILE jest lepsze.

 

P.s. W przypadku andka nie patrz na to co standardowo oferuje producent w swoim sofcie bo po wgraniu new softu np. z xda-developers możesz znacząco zwiększyć możliwości telefonu. Przykład:

 

Można aktywować nagrywanie w HD w motoDefy bo moduł aparatu zamontowany w tym modelu to obsługuje. (Ma dokładnie ten sam aparat co iPhone 4).

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zastanawiam się czy nie poczekać do końca sierpnia, początku września. Coś tam czytałem, że Nokia W8 jest w produkcji. Praktycznie odpowiednik Noki N8 z Windows Phone 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s. W przypadku andka nie patrz na to co standardowo oferuje producent w swoim sofcie bo po wgraniu new softu np. z xda-developers możesz znacząco zwiększyć możliwości telefonu.

No nie do końca... warto by w sumie popatrzeć, czy producent "oferuje"... możliwość wgrywania alternatywnego softu :)

 

wszystko oprócz symbian i oczywiście WINDOWS MOBILE jest lepsze

A czemu ten windows mobile jest taki zły? Można go równie łatwo (a może i nawet łatwiej...) jak Androida gotować z klocków :) Do tego dla co niektórych dość dużym atutem jest... działająca AutoMapa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na aparacie to lustrzanka będzie najlepsza :)

Carl Zeiss albo SE - tylko tego bym szukał jeśli ma robić dobre zdjęcia.

 

Po prostu zrezygnuj z aparatu w telefonie, albo coś jest do telefonowania albo ma robić zdjęcia.

 

Co do Symbian'a marudzą Ci co go nie używali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@JarekMk - dobrze mówisz o tym Symbianie.

 

Ja mając kilka telefonów Nokii (zawsze z Symbianem, N8 ponoć ma być ostatni z tym systemem), mając styczność z SE, Szajsungami i innym badziewiem (według mnie) zawsze wybrał bym Nokie. Ale pamiętajmy, że o gustach się nie dyskutuje.

 

@Sponsi, N8 kupisz już za 1100 zł - nową. :)

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mając kilka telefonów Nokii (zawsze z Symbianem, N8 ponoć ma być ostatni z tym systemem), mając styczność z SE, Szajsungami i innym badziewiem (według mnie) zawsze wybrał bym Nokie. Ale pamiętajmy, że o gustach się nie dyskutuje.

 

Oj to chyba minąłeś epokę, w której Nokia zaczęła się stawać podobnym badziewiem, jak i konkurencja, którą wymieniłeś.

W tej chwili pod władaniem wielmożnego ex z Redmondu całość przejdzie na jakże niezawodny system, jakim jest Windows, ehh, wszędzie ten syf się kołem toczy, mało na pecetach i na nawigacjach, telefony też trzeba opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wam się podoba w symbianie. Chyba tylko to że dziala i malo wymaga. Ja mam sporą styczność z androidem i wiem, że kolejny mój telefon będzie miał andka tak jak obecny. W tej cenie dostanies SE Arc, świetny telefon. Jak chcesz do robienia zdjęć to nie ma co się zastanawiać.

 

Sent from my GT-I5700 CM froyo using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Nokii seria E dla mnie jedynie się liczy. Chociaż i tak przed Nokią postawię Motorolę i SE - dokładnie w takiej kolejności.

Nie da się 'zajeździć' motki. SE nadrabia świetnym własnym systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można aktywować nagrywanie w HD w motoDefy bo moduł aparatu zamontowany w tym modelu to obsługuje. (Ma dokładnie ten sam aparat co iPhone 4).

Może i ta sama rozdzielczość ale na pewnie nie taka sama konstrukcja, o wiele mniejsza wielkość matrycy dla przykładu.

 

Z Nokii jedynie E7 lub też E6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@^^KaMaZZ~.^ lubisz się czepiać szczegółów... Nie mówię o przyszłości telefonów Nokia, a o teraźniejszości i o N95 oraz N8 (w których masz Symbiana, a nie Windowsa - sam go nie widzę w telefonie, ale co kto lubi).

Te telefony nigdy mnie nie zawiodły, dlatego je polecam - osoba czytająca sama oceni czy wypowiedź i opinia jej się przyda czy też nie.

 

@kaszub1136 - moi rodzice i kilku znajomych miało Motorole, SE, Samsungi - niestety non stop na nie narzekali, że coś im się psuje, nie chodzi, daje ciała.

 

@JarekMK - no nie wiem czy ten system jest taki świetny...

 

Dlaczego jestem za Symbianem? No bo nigdy mnie nie zawiódł, nie miałem z nim problemów - może tylko dlatego? Kiedy chcę coś zainstalować wszystko chodzi, nigdy się nie wkurzałem i zawsze wszystko działało.

 

Rozumiem, każdy ma inne zdanie na temat telefonu, każdy od swojego sprzętu wymaga czegoś innego i w innym stopniu go eksploatuje. Nie korzystam z telefonu jako mikrofali i lodówki co pewnie większość tutaj robi... Dlatego pewnie macie jakieś zastrzeżenia do Symbiana. :)

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×