Skocz do zawartości
melmat

[opinie] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

To może ja zacznę wink.gif

 

Wykupiłem konto testowe w pakiecie "Serwer VPS 512" i póki co jestem bardzo zadowolony tongue.gif

Serwery działają stosunkowo szybko ( oczywiście wolniej niż np dhosting.pl z którego korzystam wink.gif ), pingi przyzwoite a cały serwer stabilny. Mogłem również liczyć na pomoc obsługi via. gg.

 

Za jakieś 2/3 tyg. wypowiem się szczegółowiej jak trochę bardziej 'pomęcze' serwery smile.gif

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/110-biznes-host-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/110-biznes-host-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34274-dyskusje-logoutpl-biznes-hostpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten drugi Serwer VPS 1024

Jako, ze jestem poczatkujacym userem, to testuje pod katem podstawowych uslug typu php, mysql, reistalacje roznych ststemow, download itp.

Ogolne wrazenie badzo pozytywne. Rowniez otrzymalem odpowiedz na pytania przez GG. VPS postawiony w ciagu kilku godzin od zaplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mogę z całą przyjemnością polecić usługi firmy Logout.pl :P Niskie pingi, szybkie serwery oraz miła obsługa.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

reezoN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi aktualnie jak patrzę to brakuje różnych dystrybucji, jest debian, ale w wersji minimal tylko.

nowa oferta, moglibyście dać debiana5.0 jest już stable więc nie wzgardziłbym.

to tak na szybko po chwili patrzenia.

 

aha. i w żadnej dystrybucji ( chyba, testowałem tylko 2) nie są skonfigurowane DNSy z których korzystać ma VPS;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie firmy logout.pl mam mieszane uczucia. Jeśli chodzi o działanie maszyn, dostęp i konfigurację - wszystko było w porządku. Jednakże kontakt z administracją przed dokonaniem zamówienia został w pamięci i budzi niesmak. Zostaje to dla mnie jako plama na marce.

 

Jednak pod względem działania maszyn - w okresie testu na przełomie lutego i marca - uważam, że wszystko było OK. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłem u nich VPS i zapłaciłem przez płatności pl B) czekam narazie około 2 godzin na aktywacje tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk twardy (HDD): 10240 MB

Pamięć (RAM): 768 MB

Pamięć gwarantowana: 384 MB

Procesor (% rdzenia): 70 %

Transfer: 50 GB

OS: centos-5-i386-afull

 

tylko że chciałem na intelu a dostałem na AMD o czym wcześniej informowałem. Po kontakcie telefonicznym w ciągu 10 minut vps został przeniesiony na platformę Intel na razie jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powiecie o logout.pl ?

 

Administracja, bok czy kto tam siedzi - 0 wiedzy technicznej, nie idzie się dogadać :) oraz w superhost coś świruje z łączami, jak to nvu pisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Administracja, bok czy kto tam siedzi - 0 wiedzy technicznej, nie idzie się dogadać :) oraz w superhost coś świruje z łączami, jak to nvu pisał :D

 

 

Chyba sobie żarty stroisz? Administrator bez wiedzy zarządza 23 serwerami dedykowanymi? Coś Cię uwiera chyba.

 

Jak masz takie bzdury pisać to zaprzestań bo powoli przesadzasz.

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz takie bzdury pisać to zaprzestań bo powoli przesadzasz.

 

Administracja to jedno, osoby przy telefonie czy mailach to drugie :) To jest po prostu opinia moich znajomych, którzy szybko po zakupie rezygnują :) zresztą kłucić się o to, żeby zreinstalować komuś VPS'a (bo panel nie ma tej opcji) to troche dziwne zachowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Administracja to jedno, osoby przy telefonie czy mailach to drugie :) To jest po prostu opinia moich znajomych, którzy szybko po zakupie rezygnują :) zresztą kłucić się o to, żeby zreinstalować komuś VPS'a (bo panel nie ma tej opcji) to troche dziwne zachowanie :D

 

Nie rozumiem o co chodzi, widzę natomiast że piszesz wszędzie gdzie popadnie i co popadnie.

Myślę, że ktoś tu powinien uprzatąć Twoje oszczestwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem o co chodzi, widzę natomiast że piszesz wszędzie gdzie popadnie i co popadnie.

Myślę, że ktoś tu powinien uprzatąć Twoje oszczestwa.

 

Przykład z przed godziny - VPS z IP 193.218.154.197 :) sądzę, że Ty albo któryś z Twoich ludzi będzie wiedział o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykład z przed godziny - VPS z IP 193.218.154.197 :) sądzę, że Ty albo któryś z Twoich ludzi będzie wiedział o co chodzi :D

 

To nie jest bok logout.pl, nie jesteś w temacie to nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie trochę przesadzasz, zaraz kłócić... Ja potrzebowałem na szybko przeinstalować system, i nie było problemów. Nie rozumiem też jednej rzeczy, skoro nie jesteś użytkownikiem logout.pl to po co się wypowiadasz ?

 

Wypowiadam się, bo miałem i nadal mam to szczęście zarządzać VPS'ami w logout, wiec zdaję sobie sprawe jak wygląda sytuacja... Może po prostu mam pecha i trafiam na niefajne osoby :D kończe wypowiedzi w tym temacie, bo mnie pan Tomasz zje zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadam się, bo miałem i nadal mam to szczęście zarządzać VPS'ami w logout, wiec zdaję sobie sprawe jak wygląda sytuacja... Może po prostu mam pecha i trafiam na niefajne osoby :D

 

Zaiste jesteś zorientowany, wiesz jak wygląda sytuacja, kontaktowałeś się z logout.pl wielokrotnie i nie wiesz nawet że

to jednoosobwa firma i że zawsze w @ podpisuje się imieniem i nazwiskiem.

 

Udowodniłeś swoją wiedzę i zorientowanie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaiste jesteś zorientowany, wiesz jak wygląda sytuacja, kontaktowałeś się z logout.pl wielokrotnie i nie wiesz nawet że

to jednoosobwa firma i że zawsze w @ podpisuje się imieniem i nazwiskiem.

 

Udowodniłeś swoją wiedzę i zorientowanie w temacie.

 

nie wiem z kim piszę, na gg głównie się kontaktuje, a tam się osoba nie przedstawia :D telefonicznie rozmawiają osoby posiadające VPS'a :) kolejny raz się ośmieszyłeś, na VPS'ie kumpla miał być Debian 4, jest CentOS 5  :) w dodatku nadal nie umiecie (lub nie umiesz :) ) używać setup.sh od DirectAdmin'a ... Ja rozumiem, że można się pomylić, ale to nie pierwszy raz... Moderatora proszę o przeniesienie tych ostatnich postów do tematu z opiniami o logout.pl

 

PS Nie kręć już tylko zmień na debiana 4 :) kombinujesz jak nie wiem :) EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem z kim piszę, na gg głównie się kontaktuje

 

Nie prowadzę obsługi via gg

 

kolejny raz się ośmieszyłeś, na VPS'ie kumpla miał być Debian 4, jest CentOS 5 :) w dodatku nadal nie umiecie (lub nie umiesz :) ) używać setup.sh ... Ja rozumiem, że można się pomylić, ale to troche dziwne :D EOT

 

Zwykła pomyłka, nic wielkiego, poprawion w 1 minute po e-mailu, ale jak ktoś chce uderzyć to sobie wymyśli każdy powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

O to co Pan Tomasz mi napisał w e-mailu:

Ja piszę ze chce Debiana.

A Pan Tomasz - Ile Pan ma lat? 10? Jest debian

 

Robi Pan z klienta głupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

O to co Pan Tomasz mi napisał w e-mailu:

Ja piszę ze chce Debiana.

A Pan Tomasz - Ile Pan ma lat? 10? Jest debian

 

Robi Pan z klienta głupka

 

Nie robię głupka, napisanie kilku e-maili w ciągu minuty a w treści tylko

Chcę debiana

 

po kilkudziesięciu e-mailach w ciągu jednej godziny każdego wyprowadzi z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pisząc w tym temacie posta dołączam do wojny/kłótni między dwiema osobami, czytając wszystko od początku twierdzę że rozchodzi się o "byle co", ważne tylko żeby kogoś zaatakować i podburzyć tą dyskusję.

 

Sam mam VPS-a w logout.pl, od kilku ładnych miesięcy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Fakt że z supportu praktycznie nie korzystam, a jak już to gdy jest to ważna sprawa w której sam nie mogę nic zdziałać.

 

Mój VPS-jest w lokalizacji superhost, i nie zanotowałem żadnej przerwy która by nie była związana z działaniami w serwerowni (kilkanaście dni temu zdarzały się chwilowe pady łącz), ale to dotykało nie tylko klientów logout.pl, ale także innych firm które posiadają tam swoje maszyny.

 

To na tyle, reasumując polecam VPS-y w logout.pl, zawsze można przecież przetestować serwer zanim zostanie się na nim na dłużej (opłata za jeden miesiąc to nie jest majątek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej się nie dało.

 

Ależ da się inaczej czego dowodem jest moja stopka, to się samo z siebie nie bierze, w ciągu pół roku działalności zyskaliśmy ogromne grono użytkowników, przez ten czas zapełniliśmy aż 23 serwery, to o czymś świadczy.

 

Wszystko się da wystarczy tylko odrobinę cierpliwości i trochę zdecydowania - Pan w ciagu godziny zmieniał decyzję chyba z 10 razy, to przeinstalować system na debiana, po minucie rezygnacja, po kolejnej minucie zmiana serwerowni na inną, instalacja scalixa, potem znowu zmiana decyzji i tak w kółko cały wieczór.

 

A wystarczyło zamówić serwer testowy i przekonać się czy vps jest Panu wogule potrzebny, bo śmiem w to wątpić.

 

Pozdrawiam

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna korzystałem z usług logout.pl, niestety, mimo zazwyczaj całkiem niezłego działania usługi (zwłaszcza za taką cenę) ostatni pad na 9h zniechęcił mnie do usług tej firmy. Serwer hostujący działał, ale vpsa nie szło odpalić z panelu - wyskakiwał jakiś błąd o braku dostępu do vzctl - nie był to problem serwerowni czy mojego VPSa (Z nim był później problem z udevem który się włączył po "yum update" i ponownym odpaleniu, ale tu już z kolei była szybka reakcja i pomoc obsługi).

Tak więc uczucia co do tej firmy mam dość mieszane - z jednej strony obsługa i ceny są w porządku, ale pad na 9h z powodu jakiegoś problemu z oprogramowaniem OpenVZ - to już przesada. Oprócz tego ostatnio zdarzało się sporo krótkich przerw w dostępie (kilkusekundowych, ale wystarczających do rozłączenia z serwerem), chcociaż to już zapewne sprawa serwerowni. Jeżeli chcecie mieć coś niezawodnego to radzę poszukać gdzieś indziej, po wyższej cenie. Jeżeli jednak niezawodność nie jest aż tak istotna to można brać VPSy od logout. Ja zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×