Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Świstu

Dokumentacja do Ensim po polsku

Polecane posty

Czy ktoś wie, skąd można zdobyć przetłumaczoną dokumentację do panelu Ensim? Lub chociaż jakieś opracowanie, które mógłbym udostępnić klientom w celu ułatwienia im obsługi.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze nie ma czegos takiego w sieci... troche mozna znazlesc na ensimlinks.com ale wciaz po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Oficjalnie wyszly pakiety jezykowe do niemieckiego i hiszpanskiego, ale mysle, ze nie jest to taki trudny orzech do zgryzienie (spolszczyc interfejs uzytkownika) wiec moze trzeba zorganizowac grupe osob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia do takich aplikacji sa bardzo proste do zrobienie przeciez niewidze w tym zadnego problemu. :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kod ensim zapisany jest w ascii i nie da rady spolszczyć... ;) gdyby ktoś znał jakieś rozwiązanie, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze masz problemy z odrozniem ASCII od zapisu dwojkowego czyli Binarnego albo jak inni nazwyja maszynowego. Zreszta jesli za pakiety jezykowe to napewno moze przetlumaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze masz problemy z odrozniem ASCII od zapisu dwojkowego czyli Binarnego albo jak inni nazwyja maszynowego.

szczerze mówiąć nie znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą w necie być jakieś tłumaczenia.

Ja kiedyś szukałem do cPanel. Nie znalazłem. Ale teraz widziałem, że na WH ktoś sprzedawał takie tłumaczenie.

 

Wiem, że cPanel ma listę komend napisaną na zasadzie

$function_newaccount = 'Dodaj konto pocztowe'

itp itd.

 

Nie wiem jak jest w plesku i Ensim, ale idę o zakład że musi sie dać to tłumaczyć...

Szukajcie a znajdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem juz cPanel po polsku. 3/4 takich aplikacji jest napisanych w php a jak kazdy wie php sie nie kompiulje do binarek. Wiec wszystko mozna edytowac wystarczy zmieniac wartosci zmiennych jest to bardzo proste.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cPanel z gruntu nie jest po polsku,

WHM i Cpanel sa zaprojektowane tak by latwo zmieniac im 'skorki' i zmieniac zmienne jezykowe w tychze skorkach. vide latwe tlumaczenia. choc pracochlonne. Plesk niedawno ukonczyl wersje PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos nadal szuka cPanel po polsku - znajdziesz go tutaj - http://forum.polvip.net/index.php?showforum=18

 

co do ensim to wersja 3.7 wyszla juz z plikami lang gdzie nie trzeba oddzielnie grzebac w kodzie aby zrobic tlumaczenie tego

jesli ktos jest zainteresowany w tlumaczeniu plikow ensim - zglos sie do mnie na forum to przesle w zip cala theme z tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×