Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Zmiany w regulaminie

Polecane posty

nigdy nie zblizymy sie do poziomu zachodnich firm.

Myślę, że sporo firm już się zbliżyło (bezsprzeczny przykład - home.pl).

 

Ja całe życie żałowałem, żałuję i będę żałował, że nie jestem humanistą - tylko zakutym, ścisłym, ekonomicznym mózgiem. Niestety nie ma we mnie ducha Matki Teresy.

Mam wrażenie, że jestem odosobniony i jako jedyny zgadzam się z tezą - rynek jest wolny. Dlaczego nie możemy pozwolić, by laik kupował u laika?! Dajcie wszystkim zarobić! Skoro mielibyśmy polecać coś naprawdę super i pewnego to możemy wstawić taki autoresponder z linkiem: www.home.pl

 

Pytanie - dlaczego mamy to robić?! Dajmy możliwość wyboru. Pozwólmy na wpadki. Wiem, że to niehumanitarne w stosunku do osób poszukujących dobrej usługi. Ale zagrywka w drugą stronę to stop wobec rozwoju firm i tworzenia miejsc pracy :)

 

Musimy się za czymś opowiedzieć. Każde rozwiązanie jest złe. Robimy dobrze albo użytkownikom, albo firmom.

Wiem, że to co mówię jest strasznie niepopularne i zostanie poparte tylko przez osoby, które kiedykolwiek miały bliższy kontakt z ekonomią (ew. właścicieli drobnych, słabych dostawców).

 

Wiem co odpowiecie. Idea forum to pomoc jego użytkownikom. Odbijam ten argument - sprzedawcy też są użytkownikami tego forum. Czemu im mam nie pomagać - wręcz przeszkadzać.

 

nie szufladkuj ludzi

Bartek, to co przed chwilą napisałem dobitnie neguje Twoje stwierdzenie. Ja nie szufladkuję. Chce właśnie zadbać o równość interesów.

 

PS. Jestem lobbystą jednego ze słabych providerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie szufladkuję. Chce właśnie zadbać o równość interesów.

 

Masz rację. Najważniejsze jest "Wolność, Równość i Braterstwo"

Nie można blokować mailii spamerów wysyłających oferty - w końcu oni działają dla wspólnego dobra, sami zarabiają, rozwijaja się, bowiem przez wysyłanie spamu, moą zdobyć nowych klientów, a klient też jest zadowolony bo już wie gdzie i jak może sobie powiększyć penisa.

 

To o czym tu piszemy w żaden sposób nie ogranicza swobody działania mniejszych firm. Każdy ma prawo do wstawienia swojej oferty do odpowiedniego działu z ofertami. Każdy ma prawo do wysłania PW do każdego uzytkownika tego forum.

I niektórzy potrafią to zrozumieć: http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php...p?p=21342#21342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy się dzieją na tym świecie. Ja się nie wypowiadam od tej pory na jakiekolwiek tematy związane z regulaminem. Nie miałem wpływu na jego kształt. A to, że się z nim nie zgadzam zachowam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze dyskusja nie byla najlepszym rozwiazaniem.

Masz zadatki na dyktatora Fobi :)

 

A tak na serio: jak sam stwierdziles, reklamuja sie w postach malo znane firmy. Patrzac sie na determinacje niektorych, to nie wierze, ze jeden zapis w regulaminie, spowoduje, ze zrezygnuja z takiej reklamy. Efekt moze byc taki, ze zacznie sie pojawiac duzo ofert od niby zwyklych uzytkownikow, reklamujacych dana firme. Tego jednego od netartu nikt z modow nie wychwycil, wiec nie licz na to, ze uda Wam sie wylapac wszystkie spamy. Dlatego moim zdaniem lepiej, zeby byl jeden post z oferta, niz ukrywanie sie i spamowanie jako zwykli userzy.

No ale zrobiles jak sam uwazasz i dobrze, bo to Twoje forum :)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Fobi dyktatorem! Chwila, tylko range zmienie ... ;)

 

Jak widac nie ma idealnego rozwiazania i juz sam jestem wyjatkowo skolowany.

Po tych wszystkich wypowiedziach, za ktore bardzo dziekuje wszystkim jestem sklonny pozwolic na odpowiadanie ofertami.

Tylko wsadzimy to w jakis prosty szablon tak aby bylo to spojne i nie nastreczalo problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego moim zdaniem lepiej, zeby byl jeden post z oferta, niz ukrywanie sie i spamowanie jako zwykli userzy.

Ale to nie jest jeden post z ofertą. Zauważyłem, że schemat jest taki. Wchodzi sobie co jakiś czas na forum usuer (właściciel firmy) i tak jak leci we wszystkich postach od ostatniej swojej wizyty dopisuje swój adres, czasami coś wiecej ("mój hosting jest najlepszy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydała by sie przynajmniej notka, że dodawane oferty firm/osób prywatnych mają być dostosowane do poszukiwanych parametrów przez klienta, tzn albo konkretne info, albo cena pakietu indywidualnego, albo przynajmniej link do konkretnego pakietu odpowiedniego dla poszukiwanych parametrow+pare slow o hostingu. Pozniej puscic mailing do userow WHT, ze zmienil sie regulamin, i usuwac tylko oferty, o ktorych mowi @bezsciemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Narazie uciszamy tę dyskusję. Administratorzy i Moderatorzy oraz inne osoby należące do WHTeam spróbują ustalić kształt zmian w regulaminie. Jak podejmiemy jakieś decyzje - powiadomimy Was o zmianach.

 

Pozdrawiamy Was serdecznie. Wrócimy do dyskusji, jak tylko wizja "Góry" będzie wspólna i klarowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie. Z tego co wiem, to IPB będzie za dobrych pare tygodni. A WHTeam, przynajmniej jego podstawowe postaci, się szybko zbiorze i napisze erratę do regulaminu.

 

A teraz proszę zaprzestać OT i spokojnie czekać na wieści.

 

Pozdrawiam,

t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WHTeam, przynajmniej jego podstawowe postaci, się szybko zbiorze i napisze erratę do regulaminu.

 

Mijają prawie 2 tygodnie. Czy ekipa coś "uchwaliła"? Czy WHT pozostaje w takim stanie jak w chwili obecnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej byłem przeciw ograniczeniom, tak teraz mam duże wątpliwości... masowa wysyłka ofert przez niektórych użytkowników zaczyna być trudna do zniesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze dziś, max do poniedziałku zaprezentujemy zmiany w regulaminie.

 

Pozdrawiam,

t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×