Skocz do zawartości

Pozycjonowanie - poradnik

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
74 odpowiedzi na ten temat

#61 netss.pl

netss.pl

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 6 postów
  • Firma:Netss Sp. z o.o.

Napisany 05 sierpień 2013 - 11:28

Domena:
Dobrze dobrana domena, dobrze jest stosowanie domen dla przykładu:

slowo-klucz.pl
slowoklucz.pl
slowo.klucz.pl
slowo.klucz-slowo.pl

W kontekście zmiany algorytmu EMD nie jest to dobra praktyka. Więcej informacji tutaj

• 0

#62 Infinity Tech

Infinity Tech

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 631 postów
  • Firma:Infinity Tech
  • Imię:Michał

Napisany 05 sierpień 2013 - 12:04

W kontekście zmiany algorytmu EMD nie jest to dobra praktyka. Więcej informacji tutaj

Każdy stary kotlet będziesz odgrzewał ? nikt nie lubi takich praktyk.

• 0

#63 Faktor.biz

Faktor.biz

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 13 postów
  • Firma:Faktor

Napisany 20 listopad 2013 - 12:16

A teraz po pandach i pingwinach to się dzieje oj dzieje...;)

• 0

#64 ImpresonPL

ImpresonPL

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 03 lipiec 2014 - 10:09

SWLe znowu dostają po d...e od Google

http://www.wydra.waw...-polskie-swl-e/

• 0

#65 Diego164

Diego164

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 lipiec 2014 - 10:29

SWLe znowu dostają po d...e od Google

http://www.wydra.waw...-polskie-swl-e/

SWLe to kiepski pomysł na pozycjonowanie moim zdaniem. Nigdy z nich nie korzystałem i nie będe.

• 0

#66 twydra

twydra

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 7 postów
  • Imię:tomek
  • Nazwisko:wydra

Napisany 03 lipiec 2014 - 15:18

SWLe to kiepski pomysł na pozycjonowanie moim zdaniem. Nigdy z nich nie korzystałem i nie będe.

Jeśli wiesz do czego swl-e wykorzystywać to nie jest taki głupi pomysł.

• 0

#67 ImpresonPL

ImpresonPL

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 04 lipiec 2014 - 10:48

Jeśli wiesz do czego swl-e wykorzystywać to nie jest taki głupi pomysł.

Do depozycjonowania konkurencji? :ph34r:

• 1

#68 twydra

twydra

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 7 postów
  • Imię:tomek
  • Nazwisko:wydra

Napisany 05 lipiec 2014 - 16:21

Do depozycjonowania konkurencji? :ph34r:

Do stron affilacyjnych :)

• 0

#69 Msc32

Msc32

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 25 postów

Napisany 08 lipiec 2014 - 16:46

W celu podniesienia swojej wiedzy z zakresu pozycjonowania zapisałem się jakiś czas temu na ten nowy kurs od Lexy (z jej bloga). Kolejne części przychodzą do mnie w pdf-ie. W sumie otrzymałem 3 z 8 planowanych. Sam kurs całkiem interesujący. Lexy pisze w nim na przykładzie z branży ecommerce o tym jak zbadać konkurencje, ile pracy musimy włożyć w to aby ją przeskoczyć. Drugi rozdział porusza tematykę linków przychodzących - temat istotny w świetle filtrów które wiele stron otrzymało za nienaturalne linki. W części trzeciej omawia jak dobrać optymalne frazy na które warto się pozycjonować i które wygenerują największy ruch. W każdy rozdziale Lexy prezentuje mega dużo narzędzi (nie będę ich wymieniał, ponieważ szanuję jej pracę jaką włożyła w napisanie tego kursu). Opisuje na co zwracać uwagę a co jest mało istotne. Narzędzia - to jest klucz - ponieważ obecnie jak nigdy wcześniej trzeba dbać o naturalność i dywersyfikacje linków bo inaczej dostajemy po łapkach ;/ Kurs dobry, dla każdego kto chce pracować, pracuje lub interesuje się SEO.

• 0

#70 Msc32

Msc32

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 25 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 09:12

Dla ścisłości chodzi mi o ten kurs http://www.lexy.com....ansowanych.html (nie mylić z tym z poziomu podstawowego).

• 0

#71 janD

janD

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 31 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Domeradzki

Napisany 30 styczeń 2015 - 12:44

Znalazłem ciekawą publikację, która może się komuś przydać. Szczególnie z branzy e-commerce  http://marketerplus....-pod-katem-seo/

• 0

#72 Rogaal

Rogaal

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Firma:J&J Jakub Brożyna
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Brożyna

Napisany 25 luty 2015 - 11:32

Witam.

Od pewnego czasu udostępniam darmowy kurs / poradnik związany z pozycjonowaniem. Jest to oczywiście kurs, który został podzielony na 13 maili.

W niniejszym poradniku postaramy się wyjaśnić, czym jest pozycjonowanie, optymalizacja oraz wszystkie zagadnienia związane z nowoczesnym marketingiem internetowym, który wykorzystuje różne media w jednym celu - aby promować strony internetowe. Dzięki podstawowej wiedzy każdy będzie mógł rozpocząć własną kampanię internetową, lepiej zarządzać istniejącymi już zasobami internetowymi i lepiej przygotowywać się na trendy dyktujące warunki w internetowym świecie. Poradnik skierowany jest do osób, które chcą postawić pierwsze kroki na arenie SEO oraz do tych, którzy szukają uzupełnienia wiedzy związanej z internetowymi podwojami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kliknięcia w poniższy odnośnik:

Kurs / Poradnik Pozycjonowania i SEO

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

• 0

#73 Jonasz Jasiński

Jonasz Jasiński

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 3 postów
  • Firma:BlueSky System Sp. z o.o,
  • Imię:Jonasz
  • Nazwisko:Jasiński

Napisany 15 wrzesień 2015 - 08:24

Witam,

warto korzystać z wszelkich wartościowych kursów oraz porad SEO. Ja polecam ciekawy artykuł o White SEO: http://www.blueskysy...-white-seo.html

• 0

#74 JustynaHaraś

JustynaHaraś

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 5 postów
  • Imię:Justyna
  • Nazwisko:Haraś

Napisany 01 październik 2015 - 17:13

dzialam w internecie od 3 lat, i dalej wszystkiego dobrze nie rozumiem, ale wszystko jest git bo ciaglesie ucze :);) tylko czasami dluzej czekam na efekty pozycjonowania przez cos poro trace zysku, i chyba ktos mi wrzuca jakies linki ze mam filtr na strone i ona automatycznie spada w google na slabsze pozycje, i chodzi mi o to czy moge dowiedziec sie jakos kto np takie cos robi, i gdzie sie znajduje i skad bylo wykonywane dane zadanie po adresie ip? czy cos? po prostu nie jest to legalne jezeli ktos cos robi na czyjas nie korzysc nawet w internecie, a chcialabym zlozyc sprawe o odszkodowanie w sadzie cywilnym

• 0

#75 tymwie

tymwie

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 7 postów
  • Firma:Creative SEO
  • Imię:Tymoteusz

Napisany 07 lipiec 2016 - 11:33

dzialam w internecie od 3 lat, i dalej wszystkiego dobrze nie rozumiem, ale wszystko jest git bo ciaglesie ucze :) ;) tylko czasami dluzej czekam na efekty pozycjonowania przez cos poro trace zysku, i chyba ktos mi wrzuca jakies linki ze mam filtr na strone i ona automatycznie spada w google na slabsze pozycje, i chodzi mi o to czy moge dowiedziec sie jakos kto np takie cos robi, i gdzie sie znajduje i skad bylo wykonywane dane zadanie po adresie ip? czy cos? po prostu nie jest to legalne jezeli ktos cos robi na czyjas nie korzysc nawet w internecie, a chcialabym zlozyc sprawe o odszkodowanie w sadzie cywilnym

Polecam przeanalizować profil linkowy w narzędziach dla webmasterów ( obecnie Search Console)  a następnie linki które są podejrzane zgłosić poprzez narzędzie "Zrzekanie się linków przychodzących" : https://support.goog...r/2648487?hl=pl

Filtr nie koniecznie wynikać musi z działań konkurencji, może być również przyczyną własnych działań. Dlatego warto przeanalizować profil linkowi i sprawdzić czy linki nie pochodzą z miejsc o niskiej jakości.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników