Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Mam pytanie jakich programów warto używać do pozycjonowania stron chodzi mi o płatne możliwości chyba że są jakieś bezpłatne na wysokim poziomie?

 

Jeśli ktoś portafi mi pomóc to zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jakbym miał wybrać jedno płatne co działa to wybrałbym publiker.pl sam mam 2 licencje tak dużo używam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktore z platnych programow sa najlepsze bo jak wiadomo jest ich duzo m.in seo adder, seo bohater, seo linker, spambot itp dlugo by wymieniac, moze ktos powie co mu pomaga przecierac sie do gory w googlach? moze ktos z was pozycjonuje rowniez z fajnymi efektami strony flashowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne efekty i strony flashowe to nie idzie w parze. Z flash w parze idzie ciężka praca.

 

nie odbiegajac od tematui w jaki sposob najlepiej pozycjonowac strony flash??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić czy w cache google jest jakaś treść zapisana - jak nie ma - przepisać stronę jeszcze raz, ewentualnie zrobić alternatywną wersję bez flasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinien byc tez temat jakich programow nie uzywac ... ja uzywalem seo adder i zapomnij, tysiace linkow, baza na serwerze ci rosnie a tu linki tylko z badziewia wiec bez rezultatu znacznego, lepiej postawic na jakosc - i to wiadomo, a nie ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xrumer i scrapebox - doskonałe narzędzia do masowego linkowania :) Ale prawdą jest że nic nie zastąpi linków z wartościowego zaplecza... a to czy robisz to przy pomocy programów czy ręcznie zależy chyba tylko od skali twoich działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie jakich programów warto używać do pozycjonowania stron chodzi mi o płatne możliwości chyba że są jakieś bezpłatne na wysokim poziomie?

 

Jeśli ktoś portafi mi pomóc to zapraszam do dyskusji

 

Witaj,

SeoBohater (89 PLN brutto) - jak dla mnie niezastąpiony. Mnóstwo opcji, wiec trochę zajmuje konfiguracja. Ale masz półautomat do katalogowania i preclowania, jak już skonfigurujesz, wpakujesz teksty to cała zabawa z linkowaniem kilku stron z katalogów zajmuje dosłownie chwilę.

 

Publiker (377 PLN (+23% VAT)) - automat, dobrze skonfigurowany linkuje za pomocą wpisów w katalogach i preclach, oraz dodatkowo może linkować do tych wpisów także przez precle i katalogi. Mam wersję pierwszą i w momencie zakupu efekty były widoczne, teraz jest zdecydowanie gorzej, teraz jest era SeoKatalogów :)

 

Seo Leniwiec (75 PLN brutto) - program do tworzenia tekstów synonimicznych - idealna do tworzenia opisów do katalogów, wpisów preclowych, czy tekstów na gorsze zaplecze. Przyda się do pracy z Start CMS'em a także z Publikerem, Adderem i innymi automatami.

 

SeoKatalog (590,4 PLN brutto licencja na 10 domen | 147,6 PLN brutto - licencja na jedną domenę - jest jeszcze kilka opcji cenowych) - skrypt katalogu, niewątpliwie jesli nie najlepszy to jeden z najlepszych w tym momencie na rynku za takie pieniądze. Możesz nim tworzyć niezłe jakościowo katalogi, które wcale nie muszą być zapleczem ostatniego stopnia. Kilka skutecznych mechanizmów antyspamowych zabezpiecza go całkowicie przed spamem, masz możliwość sprawdzenia unikalności dodawanego wpisu. Nie jest to zaplecze najwyższych lotów, ale mądrze prowadzone może sporo dać.

 

Start CMS + Panel Centralny + Auto Start CMS (123PLN z pakiet, licencja na wiele domen) - Idealne narzędzie do stawiania ministronek zapleczowych i aktualizowania. Strat CMS jest oparty o SQlite, zatem cała instalacja to edycja pliku konfiguracyjnego i wgranie plików na serwer. Panel Centralny służy do aktualizacji swoich ministronek o nowe teksty. Obsługuje synonimy. Auto Start CMS to nic innego jak autoblog, ale dodatkowo ma opcje automatycznego komentowania i jest o niebo lżejszy od WP i o wiele mniej obciąża serwer przy paru kilo site.

 

Xenu (darmowy) - do sprawdzania własnych katalogów i precli pod kontem linków prowadzących w kosmos, a także do wyszukiwania domen z jakimkolwiek potencjałem.

 

Googlemon (Free Monitor For Google) PaRaMeter - obydwa od cleverstat.com i obydwa darmowe, pierwszy do sprawdzania pozycji, drugi do sprawdzania PR.

 

Powyższe mogę polecić bo używam i jestem zadowolony.

 

W trakcie testów Prolink - giełda linków, sposób na zwrot kosztów utrzymania zaplecza i sposób na zdobycie dobrych linków. Link z refem w mojej sygnaturce. Prowizje są na niskim poziomie, system się rozkręca, ale z tego co widzę to będzie to bomba na rynku. Już dzisiaj każde z moich zaplecz które tam dodałem zarabia na siebie, adsense i inne systemy reklamowe tyle nie dają.Do tego, jeśli chcesz kupić link bardzo fajna wyszukiwarka, dająca możliwość wyszukiwania po słowach kluczowych, a w wynikach wyszukiwania przedstawiająca spory fragment tekstu ze stron na których pojawia się dane słowo kluczowe. Obok od razu PR, ilość BL, ile linków wychodzących i ile delikwent sprzedaje linków na danej stronie, oraz cena. Ceny jak wszędzie, bardzo dobre i kosmiczne i jak wszędzie, kosmiczne lezą niesprzedane, bardzo dobre schodzą na pniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednego programu z którego najlepiej korzystać. Trzeba używać jak najszerszej skali. Z programów, które są, a przynajmniej do niedawna uchodziły za najskuteczniejsze to XRummer i Scrapebox. Mogę polecić również OmniAdd, jednak najlepsze, to takie robione na zamówienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam seolite zamiast bohatera jeśli już będziesz kupował półkatalogera

 

Wtyczka SeoQuake do ff - masz wszystkie dane takie jak pr, whois, bl, indeks google, bing itd. o domenie

 

Publiker - automatyczne katalogowanie

 

Xrumer - tutaj nie jestem pewny bo piszą, że ostatnio nie daje już takiego kopa jak kiedyś tak więc jak masz 1500 zł to kupuj.

 

Scrapebox - do zgarniania adresów url i spamowania komentarzy na wp

 

www.web-tools.pl - do śledzenia pozycji swojej strony

 

No i cholernie mocny dedyk jak będziesz chciał odpalać xrumera.

 

Do tego jeszcze cała masa skryptów jak wordpress, seokatalog, fora i inne pierdoły na zaplecza. No i ostatnia, najważniejsza rzecz - dużo zapału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie polecam spambotów, xrumerów i innych programów spamujących fora/profile.

 

Obecnie Google w Polsce wprowadza mały krokami algorytm PANDA, który będzie obcinał pozycje stronom, które właśnie wzrosły przez usługi spamerskie - wzrost linków prowadzących do danej strony - wyższa pozycja.

 

Polecam naturalne zdobywanie linków w katalogach, unikalne opisy do każdego oczywiście, linkowanie też podstron, nie tylko strony głównej oraz dobre zaplecza stworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wymieniacie programy do zdobywania linków, zazwyczaj dość niskiej jakości (jak to automaty). Oczywiście są niezbędne, ale oprócz tego przydałoby się coś do analizy konkurencji, podpatrywania linków itd. Polecam tutaj program market samurai . Doskonały do szybkiej, opartej o fakty a nie domysły wyceny fraz.

 

Ostatnio Yahoo przestało wspierać już swojego Site Explorera więc koniec z darmowymi informacjami o backlinkach. MS korzysta z API MajesticSEO więc go to nie rusza. Generalnie polecam, program można za darmo przetestować z aktywnymi wszystkimi opcjami.

 

Z innych programów to oczywiście Scrapebox, publiker (tudzież Omniadd), coś do synonimizacji np. SEOleniviec. Dla bogatych i cierpliwych Xrumer. Tyle że te programy nie dadzą wam za bardzo wartościowych TR linków. Je trzeba szukać ręcznie np. właśnie market samuraiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, kosztuje te 300 zł, tylko w sytuacji kiedy Yahoo już nie podaje linków, Google oczywiście też nie - to co robić? Płacić co miesiąc 200 zł za najniższy abonament w Majestic SEO czy opensiteexplorer czy zapłacić raz 300zł i mieć już dostęp poprzez API na zawsze (max 1000BL) ? Ja się chyba skusze. Zresztą zwyczajnie nie mam wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że wszystkie automaty korzystające z ogólnie dostępnych katalogów i precli (adder, publiker) nie są praktycznie nic warte. Inne nieco bardziej zaawansowane automaty jak Xrumer czy Scrapebox wymagają wiedzy i sporych zasobów - tak więc moim zdaniem "programy" do pozycjonowania lepiej sobie darować jeśli nie chce się zostać pozycjonerem dla wielu bogatych firm a jedynie wesprzeć pozycjonowanie własnej witryny.

 

Natomiast doraźnym płatnym rozwiązaniem jest wymiana wartościowych linków lub zlecenie ręcznego katalogowania (na PRV mogę polecić "ręcznego" katalogera na poziomie) w wartościowych witrynach, które potrafią w pewnym stopniu przynieść wymierne korzyści ;)

 

Poza tym warto posiadać monitoring pozycji dla orientacji we własnych frazach oraz pozycjach konkurencji - polecam do tego celu Stat4seo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się do pozycjonowania kilka swoich stron ośredniej trudności fraz to nie opłaca się kupować żadnych narzędzi. Wystarczy katalogować strony, dodać do wartościowych precli ew. wykupić dostęp w prywatnej bazie. Ponadto można zrobić małe zaplecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Prawda jest taka, że wszystkie automaty korzystające z ogólnie dostępnych katalogów i precli (adder, publiker) nie są praktycznie nic warte. Inne nieco bardziej zaawansowane automaty jak Xrumer czy Scrapebox wymagają wiedzy i sporych zasobów - tak więc moim zdaniem "programy" do pozycjonowania lepiej sobie darować jeśli nie chce się zostać pozycjonerem dla wielu bogatych firm a jedynie wesprzeć pozycjonowanie własnej witryny.

 

Natomiast doraźnym płatnym rozwiązaniem jest wymiana wartościowych linków lub zlecenie ręcznego katalogowania (na PRV mogę polecić "ręcznego" katalogera na poziomie) w wartościowych witrynach, które potrafią w pewnym stopniu przynieść wymierne korzyści wink.png

 

 

Wymiana 1 do 1 nie daje praktycznie nic i przy okazji można karę zarobić więc to jest średni pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×