Skocz do zawartości

Polecane posty

Po backupie mam bazę z grudnia, czy coś z tym będzie się jeszcze dziać? Mam m.in. fora internetowe i ich użytkownicy są dość niezadowoleni z wywalenia postów z ostatniego kwartału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartosc stron jest b. stara, ale w panelu klienta widze info z 2011/04/07, wiec rokowania co do backup'ow naszych witryn sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

laugh.gif a ja miałem kilka tysięcy użytkowników choć na securityhost jestem od krótszego czasu niż obejmuje go "backup", więc nie mam nic.

 

EDIT: Rozmawiam z administratorem drogą meilową. Nadal trwa wgrywanie bazy więc jestem pewien, że wszystkie strony wrócą do normy. Dam wam znać ile to potrwa.

 

EDIT2: System leci od początku alfabetu. Oznacza to, że strony na A,B będą prędzej działać niż strony zaczynające się na literę Z. Nie przejmujcie się jeżeli czyjeś strony będą działać, a wasze nie. To kwestia czasucool.gif

Edytowano przez Lawliet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zamiast pisać, i sie skarzyc to wezcie poczekajcie :angry: Dajcie wlascicielowi SH spokoj aby ponaprawial wszystko, a nie czytal wasze zale itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napędzacie sie jak ludzie pod pałacem prezydenckim, spokojnie, dajcie najpierw adminowi zakończyć przywracanie a dopiero potem wieszajcie na nim psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

laugh.gif a ja miałem kilka tysięcy użytkowników choć na securityhost jestem od krótszego czasu niż obejmuje go "backup", więc nie mam nic.

 

Kilka kilo uzytkownikow w 2 dni? Brawo.

Miejmy nadzieje ze Admin na kopie z dnia przed awaria, wiec straty bada z minimalizowane. :angry:

 

No, wlasnie tak mysle i juz ide po piwo dla Admina. Narobil sie czlowiek.

Edytowano przez themoon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka kilo uzytkownikow w 2 dni? Brawo.

Miejmy nadzieje ze Admin na kopie z dnia przed awaria, wiec straty bada z minimalizowane. :angry:

 

No, wlasnie tak mysle i juz ide po piwo dla Admina. Narobil sie czlowiek.

 

Nie tyle co z dnia przed tylko z dnia podczas gdyż został poproszony o zrobienie kopii przed zgodą wymiany dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj

 

Na chwile obecna trwa przywracanie kopii po uszkodzeniu dysku. Prosimy o cierpliwosc.

 

Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co z dnia przed tylko z dnia podczas gdyż został poproszony o zrobienie kopii przed zgodą wymiany dysku.

Jesli zostal poproszony, to zmienia postac rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lawliet, jeśli tracisz miljony, to Marek napisał co masz zrobić. Najwidoczniej potrzebujesz bardziej skomplikowanych rozwiązań i droższych. Oraz wspomnianego administratora. Będziesz płacił odpowiednio do tego czego wymagasz.

 

Narazie zamykam temat, robicie niepotrzebny spam. Ciągle w kółko pisane jest to samo.

 

Właściciela Securityhost proszę o PM jak problem będzie rozwiązany. Otworze ponownie wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawa się zakończyła a backup z soboty (tuż przed awarią) zoastał ... uszkodzony

 

Ja wiele nie straciłem bo ot jeden wpis na blogu ale za to subdomena strasznie wariuje.

 

Miło jakby ktoś podzielił się swoimi "wrażeniami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu cos nie dziala. Tym razem wysypuja sie strony. Mozna sobie fajnie popatrzec kto co ma zainstalowane ;)

 

Nie dziala tez oczywiscie strona kontaktowa z securityhost. Wywala wszystko. Ftp działa. Super ....

Edytowano przez Hicarian (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i lagują strony niemiłosiernie, ale mam nadzieję, że to wina nowego dysku który potrzebuje czasu aby "przyzwyczaić" się do takiego, a nie innego nakładu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×