Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lirek

Panel administracyjny uzytkownikami

Polecane posty

@Lirek - Wiadomo ze jak poprosisz profesjonalna firme o napisanie takiego skryptu to bedziesz musial duzo zaplacic a jesli poszukasz mlodego programiste to duzo nie zaplacisz tylko musisz napisac jakiegos posta z oferta na forach typu forum.php.pl i napewno znajdziesz osoby ktore napisalyby Ci taki skrypt za te 50 - 100 zl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wiedzialem, na tym forum nie warto pisac propozycji!

Bosh ludzie ale wy niektorzy jestescie dziwni...

sam Pan fujara napisal ze moge znalesc kogos takiego za 50 zl... no to sie trzymam co napisal... moze napisal prawde moze nie.. ale skoro tak napisal to musi cos byc wspolnego...

Bosh ludzie nie przyblizajcie systemu bilingowego do kawy i ciasta... to chyba zart? Pozdrawiam... i prosze zakonczyc ten temat bo nie mam zamiaru czytac waszych postow.

Lirek, allegro.pl za 20 zł masz taki skrypt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nvu przestań odkopywać tematy z 2005 roku :) Taka moja mała uwaga :> Chyba że jesteś "kretem" (nie bierz to zbytnio do siebie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL. Widzę, że mamy nowego archeologa na forum. :)

 

Jakoś o tym nikt nie napisał

By chociaż linka podał do aukcji ;)

Dałem wskazówke że na allegro.pl dalej trzeba sobie samemu poradzić.

 

@nvu przestań odkopywać tematy z 2005 roku ;) Taka moja mała uwaga :> Chyba że jesteś "kretem" (nie bierz to zbytnio do siebie :) )

Sorry, :) nie zauważyłem.

Może mu się to jednak do czegoś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

A czemu ma się nie przydać? Odkopywanie tematów gdy się chce coś sensownego dopisać ma sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja trochę dodam do tematu.

Aktualnie powstaje tani polski panel do obsługi klientów.

Aktualnie mamy:

* prosty system wiadomości

* kalendarz [będzie możliwość dodawania zdarzeń. Prywatnych i widocznych dla wszystkich użytkowników]

* Kontakty [czyli lista klientów, ale nie tylko :)]

* Produkty

* Faktury [ .pdf]

* Notatnik

* Moje dokumenty (upload na stronę + możliwość przeglądania)

* czytnik kanałów RSS

 

Prawdopodobnie o czymś zapomniałem, ale wszystko wyjdzie w pierwszych poważnych testach. Jeśli już teraz macie jakieś propozycję to zachęcam do kontaktu ze mną. W porównaniu z programem z allegro chcę dodać wiele funkcji, które ułatwią użytkowanie [dużo możliwości sortowania listy klientów, zaawansowane wyszukiwanie itp].

 

Cena: na pewno droższe od panelu z allegro, ale też nie będzie zbyt drogie. Będzie możliwość modyfikacji panelu w zależności od potrzeb :)

 

Czekam na jakieś wskazówki i ew. opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie system dostępny jest dla mnie i drugiego developera, wiec niestety żadnych linków podać nie mogę, ale na ew. pytania chętnie odpowiem. System co prawda działa, ale sam mam jeszcze dużo uwag co do braku pewnych funkcji. Jak już będzie spełniał wszystkie wymagania to dam link do dema panelu i wtedy dopieścimy go do końca :P.

 

Mam nadzieję, że uda nam sie stworzyć całkiem dobry panel :).

 

Macie może jakieś propozycje co do potrzebnych funkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja szablonów faktur jest w planie. PDF generowany jest z html'a , więc nie będzie problemem wprowadzić edycję choćby typu WYSIWYG (jako edytor na stronie).

Co do powiadomień sms. Postaram się zorientować jak wyglądają takie rozwiązania i dam znać. Jeśli ktoś już wprowadzał powiadomienia via sms to proszę o kontakt.

 

WHMCS to na pewno nie będzie, ale różnica cenowa też będzie znacząca. To ma być z założenia funkcjonalny i prosty panel. Pracują nad nim dwie osoby i robią to głównie dla przyjemności. Mam nadzieję, że do końca wakacji będzie już większość zrobiona, bo jesteśmy w klasie maturalnej, a ten i wcześniejsze nasze projekty to po prostu hobby (no i nasza przyszła praca).

 

Niedługo postaram się zamieścić jakieś screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz miec niezawodny system powiadomien SMS, to tylko podlaczyc terminal GSM (albo karte PCI, albo nawet telefon pod USB) do maszyny. Nawet wiekszosc telefonow mozna fajnie oprogramowac. A same SMSy tez latwo spakowac.

 

Jesli niezawodnosc nie jest az tak oczekiwana to koncentruj sie na bramkach. Rzecz w tym, ze tylko ta z Plusa jest ogolnodostepna dla automatow. W pozostalych sieciach rozwazalbym mozliwosc podania loginu i hasla do bramki dostepnej dla zarejestrowanych i wysylanie przez nia. Ogolnie do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszym sposobem będzie poczekanie aż do pierwszej pełnej wersji panelu i ocenienie czy dalszy jego rozwój będzie opłacalny. Bo niestety może być tak, że nie znając dokładnie potrzeb (nie pracujemy, ani tez nie prowadzimy żadnej firmy) trochę miniemy się z potrzebami.

 

I uczulam ponownie na czas. Czasu niestety dużo nie mamy, więc całość może trochę potrwać. Na razie jest:

- prosty system ticketów

- kalendarz

- lista klientów/kontaktów (np. bok DC itp. - brak podziału na rodzaje, np. klient, współpracownik itp. Na razie nie wiemy jaki podział byłby prawidłowy)

- produkty

- faktury PDF generowane według wzoru html

- notatnki

- moje dokumenty

- opcje

 

Tak jak w wersji z allegro brakuje sortowania informacji, ale to dość proste w implementacji. Pytanie: czy np. po wybraniu sortowania według daty sortowanie powinno być zapisywane jako ulubione, czy zawsze najpierw wyświetlać według ID i dopiero czekać na ew. zmianę (coś w stylu zapisywania ustawień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wątpię :ph34r:

 

Nie mamy dostępu do żadnego z panelu. Zresztą nie wiem czy będzie czas. Jak ktoś potrzebuje panel z integracją to go chyba stać na te droższe :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×