Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
potty

CMS Made Simple

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Chciałbym Wam przedstawić system CMS jakim jest CMS Made Simple.

 

Co to CMS Made Simple?

Jest to darmowa aplikacja pozwalająca na tworzenie własnych stron internetowych. Łatwy interfejs sprawia, że zarządzać stroną mogą nawet osoby które wogóle się na tym nie znają.

 

Co wyróżnia nas od innych?

- darmowy

- przyjazne adresy URL

- dodatkowe moduły

- dodatkowe style

- prostota w użytkowaniu oraz instalacji

- minimalne wymagania serwera

- wielojęzyczny panel administratora

- hierarchia treści

- menadżer plików

- każda strona może mieć inny motyw

- edytor WYSIWYG

- globalne bloki HTML

- nagrodzony w prestiżowym konkursie

 

Gdzie znajdę pomoc?

Istnieje ogromne forum pomocy oraz dokumentacja dostępna na oficjalnej stronie projektu.

Dodatkowo powstaje obszerna dokumentacja dostępna na stronie CMS-MS.PL. Pamiętaj, że zawsze możesz się zapytać o coś na forum dostępnym pod adresem cms-ms.pl/forum.

 

Gdzie mogę pobrać system?

Pliki instalacyjne możesz pobrać na oficjalnej stronie projektu oraz na stronie CMS-MS.PL dziale Download.

 

logo.png

Zapraszamy na stronę Nieoficjalnego Polskiego Supportu CMS Made Simple

Adres portalu:

cms-ms.pl

www.cms-ms.pl

Adres forum:

forum.cms-ms.pl

www.forum.cms-ms.pl

 

POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ladna strona, stoi na tym CMSie? Raczej tak bo w stopce jest :P

 

Przy okazji, te reklame google 300x250 u dolu wez wycentruj bo ku*wicy dostaje ;D (jestem pedantem xD) Brzydko to wyglada jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ocene. Stronka oczywiscie stoi na CMS Made Simple.

 

Szczerze to strona jest zrobiona na odczepnego. W polowie kwietnia planuje calkowicie zmodernizowac strone i wreszcie sie za nia zabran za powaznie- w szczegolnosci nowy styl. Obszerny download, poradniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Wiesz, tak teraz poszperalem o tym, i widze ze naprawde godny polecenia CMS, jak bd mial wolny czas to zainstaluje i zobacze jak dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie rośnie, więc pewnie forum powoli zacznie się rozwijać. Ostatnio nawet się interesowałem CMS MS. Wygląda całkiem sympatycznie, szczególnie jeżeli chodzi o kodowanie szablonów. W każdym razie żeby było na 100% dobrze, to za dwa miesiące będę szukał kogoś kto mi zakoduje layout dla CMS MS. Jeżeli macie kogoś, kto zna ten CMS, to dajcie znać wink.gif.

 

Wiesz, tak teraz poszperalem o tym, i widze ze naprawde godny polecenia CMS, jak bd mial wolny czas to zainstaluje i zobacze jak dziala.

Zainstaluj sobie inną skórkę, do panelu admina, bo domyślna może wystraszyć tongue.gif.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zainteresowało, postaram się zainstalowac i pobawić w to. Wygląda prosto :P , no w końcu to CMS Made Simpl.

 

Te reklamy na portalu i forum CMS, nie podobaja mi się. Nie pasują do poważnego serwisu na konkretny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też coś rzuciło i właśnie zamierzam wgrać, może go zamienię na swojej stronie z własnego CMSa na ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale chyba już pisałeś wątek o CMS MS i tej stronie, prawda? Czy to na innym forum było : )

 

CMS Made Simple faaajny, świetnie idzie sobie wszystko poustawiać, templatki pisane z palca - bomba.

Uwielbiam!

 

Zapraszam na stronę mojego portfolio (link niżej, w mojej stopce) - samo porto, jak i kilka stronek z działu "prace" jest postawionych na CMS MS (w dziale jest komentarz które z nich sa na tym skrypcie).

: )

 

Lechuuuu.... : ) Kolejorz! heh : )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum pisalem, ze szukam ludzi do pomocy.

 

W polowie kwiatnia zaczne zmiany nad wygladem, pozniej zajme sie poradnikami, downloadem itp.

 

 

 

 

Pomysle jeszcze jak rozwiazac problem z reklamami, jednak dopiero jak bedzie styl gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,ale czy tylko mi to tak "wolno" chodzi ? Normalnie co klik mam "Oczekiwanie na ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jest lipa z wtyczkami dot. formularzy i workflow w najnowszej wersji cmsms ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem.

 

Strona planuje sie zaja w najblizszym czasie, jednak samemu to nie tak latwo wszystko ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze ciezko jest sammeu stworzyc takie cos.

 

Jeśli ktoś chcialby pomoc, to prosze pisac!

 

GG 4861226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×