Skocz do zawartości
jasina

[opinia] www.megahost.pl

Polecane posty

Opinie megahost.pl

Co sądzicie o tej firmie?

 

Moim zdaniem oferta ciekawa, niskie pingi, firma (z tego co podają) na rynku od 2002, ceny tez mogą być.

 

Czy ktoś z was korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę stary topic.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzysta z www.megahost.pl.

Głownie chodzi mi o usługę VPS.

 

Cenowo jak dla mnie bomba,

ale jak u nich ze stabilnością oferowanych usług i pomocą techniczną w czasie awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta firma nie jest tak bardzo znana, chyba nikt z ich przedstawicieli nie działa na forum.
To ma coś wspólnego z opinią? raczej nie.

To że firma nie wypowiada się na forum nie znaczy, że nie może być popularna.

 

Nie rozumiem sensu pisania takich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma coś wspólnego z opinią? raczej nie.

To że firma nie wypowiada się na forum nie znaczy, że nie może być popularna.

 

Nie rozumiem sensu pisania takich postów.

 

Napisałem, że firma nie jest tak bardzo znana. Bo nie jest, także na forum.

 

created: 2004.04.14 06:45:29

last modified: 2010.03.24 11:32:38

 

Jak na 6 letnią działalność firmy, chyba niewiele osób o niej słyszało.

Pierwszy post jest z 2005 roku (czego chyba nie zauważyłeś), i był bez odpowiedzi do dzisiaj.

 

Ja akurat nie widze sensu w Twoim poście. No ale cóż, każdy ma prawo do swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to już będzie znana - widzę dziś po forach wszyscy jednopostowcy nagle szukają opinii o tej firmie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mzone, za to Twoja jest znana - post w kazdym watku, nawet jak jest bez sensu, ale jest

 

Po co dyskredytujesz firmy o których nie masz pojęcia, ładnie to tak?

Są przecież setki jak nie tysiące firm hostingowych, które nie udzielają się na forach bo ich target jest inny, pomyśl o tym...

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bizes-Host@ Mam prawo się wypowiadać na forum jako użytkownik, czy się Tobie to podoba czy tez nie. Na tym polega forum, niestety.

 

Na temat firmy nie napisałem nic złego, dziwne że konkurencja tak jak opozycja, zawsze ma najwięcej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widzieć, że ktoś się zainteresował.

Ale jednak wolałbym usłyszeć jakieś opinie o firmie:)

 

Robię to na prośbę szefa bo ktoś mu polecił tą firmę i chce się zorientować co w trawie piszczy.

Gwoli ścisłości, to nie jedyne miejsce na którym szukam informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jestem klientem tej firmy od ładnych już kilku lat więc myślę, że mogę się na ich temat wypowiedzieć.

Przez cały okres mojej przygody z www.megahost.pl nie miałem żadnych większych problemów z ich usługami. Raz zdarzyła się dłuższa przerwa w działaniu aczkolwiek byla ona spowodowana brakiem prądu w dzielnicy gdzie posiadają serwerownię (a więc czynnik niezależny od firmy). Administratorów jak i sam support w tej firmie oceniam bardzo dobrze, odbierają telefony całą dobę (nawet we wczesnych godzinach porannych co osobiście kilka razy przetestowałem ;)), są mili i znają się na swojej robocie.

Nie mam pojęcia dlaczego mają tak słabą reklamę, według mnie to firma godna polecenia. Na plus wpływa także to, że (przynajmniej usługa hostingu - nie wiem jak z innymi) serwery wyposażone są w wysokiej wydajności dyski SSD - nie wiem czemu na stronie przemilaczają również ten fakt - według mnie powinien on się tam znaleźć.

 

Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o takie rzetelne opinie mi chodzi. Dziekuję ci Zenek.

 

Twoja wypowiedz, powiem szczerze, bardzo skłoniła mnie do tego, by skorzystać z ich oferty przy najmniej na okres próbny.

 

Jeśli ktoś może coś jeszcze napisać o Megahost, będę wdzięczny. Jak wiadomo, lepiej dmuchać na zimne, a jeszcze lepiej jak ma się bliską 100% pewność co do usług świadczonych przez firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja firma w końcu zawarła umowę z Megahost, na razie na okres próbny. Zobaczymy jak to się potoczy ale jestem pozytywnej myśli.

Póki co wszystko działa jak należy i liczę na to, że tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś ma już więcej doświadczeń z tą firmą hostingową i możę nieco więcej powiedzieć o jakości usług.

Głównie chodzi mi o stabilność serverów i ping.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzystał z serwera VPs w tej firmie? niska cena , ale nie wiem jak z jakością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzystał z serwera VPs w tej firmie? niska cena , ale nie wiem jak z jakością...

 

Sa juz dlugo na rynku. Mozna spokojnie polecic. Co do ceny vps czy ja wiem czy sa tanie, duzo firm jest tanszych. Dla mnie to jest duzo za vps 72 zl brutto/mies. Za ta cene zapewne jest wysoka jakosc uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

72 / m-c za porządnego VPSa to nie jest dużo. Co prawda masternet ma VPsy na virtuozzo, które nic tylko się wiesza i nie działa stabilnie (nic wspólnego z prawdziwym VPSem na np. Xenie), ale i tak cena 72 zł nie jest wygórowana. Chyba że kolega może polecić inne firmy które w tej cenie oferują np. wspomnane Xeny + cPanel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zwyklych serwerów wirtualnych oferta jest jak najbardziej w porządku. Co najważniejsze dziala a w drugim roku abonamentowym nie przychodzą faktury 5x większe niż w pierwszym. Korzystam też m.in. z nazwy, ovh; mam doświadczenie z najtanszymi hostingami i darmowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×