Skocz do zawartości
Misiu69

Hosting pod warez najlepiej w holandii

Polecane posty

 

Odradzam zakup w Niemczech, ponieważ tam dbają o prawa autorskie.

 

I to dość mocno.. dają Ci czas na usunięcie np 6h, a po 2h już serwer zablokowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to trzeba czytać regulaminy oraz umowy ;)

 

Ale z tego co wiem, to w Holandii też są respektowane prawa autorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli chodzi o warez-host to ten transfer jest miesięczny bo sam używam tego serwera.

 

Ale nie mogę się połapać tam z wysyłaniem masowej korespondencji email

 

a ogólnie serwer szybki i wydajny ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeżeli szukacie bardzo dobrego hostingu Offshore zezwalającego na Warez Linking polecam Xsltel !

 

Mam tam zakupione dwa vps'y i używam tego hostingu od dwóch lat. Nigdy nie maiłem większych problemów, support jest szybki i na najwyższym poziomie.

 

Dodatkowo jeśli zakupicie sobie Reverse Proxy możecie zapomnieć o czymś takim jak DMCA. Główne DC to Ecatel (NL).

 

Ceny są bardzo dobre, płatność możliwa poprzez Paypal, aha i jeszcze bardzo ważna wiadomość - wszystkie serwery są administrowane za darmo zarówno hosting współdzielony , vps'y jak i serwery dedykowane, - świetna sprawa zwracając uwagę na cenę !

 

Polecam w 100% sprawdźcie sami, - w razie czego możecie zawsze zażądać zwrotu pieniędzy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 strony i nic konkretnego, jak wyglada sytuacja na dzien dzisiejszy czy przepisy sie zmienily? Holandia nadal jest bezpiecznym krajem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

2 strony i nic konkretnego, jak wyglada sytuacja na dzien dzisiejszy czy przepisy sie zmienily? Holandia nadal jest bezpiecznym krajem ?

 

Z jednej strony bezpiecznym, z drugiej strony np. thepiratebay.com blokują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×