Skocz do zawartości
Misiu69

Hosting pod warez najlepiej w holandii

Polecane posty

Witam jak w temacie, poszukuje dobrego hostingu pod warez, najlepiej aby serwery stały w Holandii. Ostatnio na welu hostingach skrócono czas oczekiwania na zapytania mysql, przez co na moim skrypcie (datalife engine) Nie jest mozliwe dodanie dłuższego artykułu.

 

Potrzebuje ok. 500 gb transferu rocznie poemnosc konta nie mniej niz 1 gb

 

Bardzo proszę o pomoc,

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na glowanet wlaśnie mam teraz warez i wprowadzili to ograniczenie.

 

Ktoś wie czy na ovh tez ono jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie jak powiedziałem, ograniczył czas na wykonywanie zapytan mysql, przez co nie można dodac żadnego większego artykułu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

na czas zapytania sql, ktore przy DLE (tworzenie art.) wnosi ~40 sek. +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

OVH ma we francji serwery nie? A tam rygorystyczne prawo jednak jak sie nie myle. Szukaj cos w holandii, a ovh nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 sekund nie wystarcza, dogadać się próbowałem, ale nic z tego nie wyszło, ja i wielu innych adminów na dle jestesmy zmuszeni do przenosin.

 

Proszę podawac konkretne propzoycje, ovh raczej nie przyjmują warezów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że mnie zapraszasz ale może podałbyś chociaż czy spełniasz moje wymagania, gdzie masz serwery, ile wyonosi czas oczekiwnia na zapytanie mysql.

 

Proszę o pomoc w wyborze, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten CMS jest tragiczny, więc firmom radzę się zastanowić zanim wkleicie ofertę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie mi offtopicu, z liderhost na pewno nie skorzystam po tym jak przeczytałem o nich opinie.

 

DLE jest tragiczne? Na pewno, jeśli nie znasz jego możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Może i możliwości ma, ale skoro generuje takie zapytania, to dobre nie jest. Znacząco obciąża to serwer, poza tym lepiej jak jest kilka "mniejszych" zapytań, niż jedno które się wykonuje minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o propozycje.

 

Niestety nie będziesz miał za dużo ofert na hosting pod warez, poszukaj gdzieś na serwerach zagranicznych, np. tu: http://warez-host.com/

 

Limity masz w każdej firmie, nic nowego. Jeśli chcesz ominąć limity zakup serwer VPS lub dedykowany, to jedyne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Nie ma to dla ciebie znaczenia, gdyż żadna opcja hostu w tej firmie nie uciągnie tego CMS-a i takich wymogów czasowych.

Jedyna opcja dla ciebie, jak pisano wcześniej to VPS lub dedyk i to z większym zapasem RAM (2GB to minimum).

Gdybyś potrafił prowadzić merytoryczna dyskusje, a nie zachowywać się jak pan i władca to pewnie byś uzyskał więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, kto tu się zachowuje jak pan i władca? Mam wklieć rozmowę i pokazać wszystkim?

 

Poprosiłem o odpowiedź na pytanie czy transfer na tej stronce jest podany na miesiac czy na rok i wybacz ale to ja zadecyduje czy ma to dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian miodek, a nie lepiej zrobić coś nowego, unikalnego niż firmę hostingową? Z resztą znam jakość Twoich usług, wiec nie będę się wdawać w żadną rozmowę, aby po prostu nie pogrążać Ciebie, ani Twojej reputacji.

 

Po prostu nie róbcie offtopicu, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje pisać, tymczasem poptytam się adminów warezhost.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

a nie lepiej zrobić coś innowacyjnego i z pomysłem ba LEGALNEGO ? tylko tłuczecie te warezy... jak kilka tysięcy innych userów w sieci....

 

W Holandii to jest legalne, to cos legalnego robi jak robi to z serwerem w holandii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@damianmiodek , raport poleciał ;)

 

 

 

 

Co do tematu to czy na Twojej stronie są umieszczane pliki, czy tylko odnośniki do takowych plików?

 

Bo jeśli tylko odnośniki to chyba jest to legalne.

 

 

 

 

Odradzam zakup w Niemczech, ponieważ tam dbają o prawa autorskie.

 

Może poszukaj serwerów w Azji czy innym tego tupy miejscu, gdzie nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko linki oczywiście, narazie napisałem do warez-host myślę że sie z nimi dogadam jeśli nie to napisze i będziemy myśleć dalej, dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×