Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gregusz

az.pl vel rejestracjadomen.pl

Polecane posty

Mam dwie domeny w rejestracjadomen.pl i kilkadziesiąt w AZ.pl. Przeniósł bym te 2 do AZ.pl, ale nie chciałem na razie kontaktować się z nimi. Ogólnie obsługa niemiła, dzwoniłem tam raz nie mogąc wysłać faksu (nikt nie odbierał, ani automat, ani człowiek), jak wreszcie odebrał właściciel, to rozmawiał zupełnie nie tak, jak powinno się rozmawiać z klientem.

 

Za pierwszym razem przekonywał mnie owszem 20 minut do przejścia z az.pl do nich, ale nie przekonał mnie. W az.pl nie ma zbędnych formalności, co mi się podoba, panel ma większe możliwości niż w rejestracjadomen (dużo większe) i obsługa była zawsze milsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o RejestracjeDomen.pl, to rejestruja sprawnie i obsluguja tez bardzo dobrze, odpowiadaja na wszystkie listy do momentu kiedy im sie zaplaci.

Po zaplaceniu i wystawieniu faktury jakby kontakt sie urywa.

Nie odpowiadaja na listy i pytania.

Oczekuje juz na odpowiedz okolo 3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak wam sie teraz podoba rejestracja domen ?

 

ja uzywam jej od poczatku roku, bo tam miala konto osoba od ktorej odkupilem domene.

 

strona i dostep do niej (do konta) jest bezproblemowy, przychodza powiadomienia ze zbliza sie termian, w panelu rozgraniczone jest sporo elementow, z obluga kontaktu nie mialem, przelew wykonywal sie automatycznie (po tytule) i domeny byly aktywne w wyznaczonym terminie, zmiany dns sa bezproblemowe ;)

 

firma chwali sie sporo iloscia rejestracji, ceny maja nawet konkurencyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,

 

Jestem ZADOWOLONY Z REJESTRACJADOMEN.pl - mają kontrolę nawet nad swoimi partnerami , z czego czasem zdarzało mi się korzystać. Bezproblemowy kontakt telefoniczny i email . Polecam Polecam Polecam i oby więcej takich partnerów na rynku domen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

rejestracjadomen.pl jest ok.. a mają fajną usługę resellerską domen.. AZ.pl znam z hostingu.. i już pisałem na innym wątku - ZŁOTÓWKI bym im nie dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie korzystam z az.pl, i nie zapowiada sie zmiana (na chwile obecna). Z ich hostingu nie korzystalem (slyszalem ze tragedia) ale z domen korzystam juz ok. rok i nie jest zle. Na meile odpisuja mi w przedziale od 12 godzin do 7 dni ;) ale jak jest coś pilnego to w godzinach roboczych wystarczy zadzwonić i wszystko sie ładnie załatwia. Do tego sam panel w az.pl, oraz funkcje wirtualnego portfela/rejestraci domen w pare sekund jak najbardziej mi odpowiadaja.

 

To na tyle z mojej strony w tej sprawie...:)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z jakiej do jakiej kwoty podniesiono w az.pl przedluzenia?

 

bo teraz rejestracjadomen ma promocje 8netto za pierwszy rok .PL tylko ze potem jest 99netto za kolejne..

 

az.pl ma teraz peelki za 15netto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej do jakiej kwoty podniesiono w az.pl przedluzenia?

 

bo teraz rejestracjadomen ma promocje 8netto za pierwszy rok .PL tylko ze potem jest 99netto za kolejne..

 

az.pl ma teraz peelki za 15netto..

Oplata roczna w RD,

odnowienia w zł. 90,00 (109,80)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej do jakiej kwoty podniesiono w az.pl przedluzenia?

 

z 89 na 99 netto - z dnia na dzien bez zadnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×