Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Start modułu "Pomocni"

Polecane posty

Osobiście tak nie uważam, chociaż faktycznie proszenie o plusy jest dziecinne ale na pewno nie kretyńskie. Szczególnie że poleciłem dobre rozwiązanie.

 

W tym przypadku rozmowa, dyskusja odnośnie mostu pierwotnie była zapoczątkowana na PW i jako taka na forum publicznym była kontynuowana;-)

 

ech, jak przykład to przykład - wywaliłem proszenie o plusika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak by co to na http://www.webhostingtalk.pl/pomocni/historia/ widzę Ciebie i na http://www.webhostingtalk.pl/pomocni/ranking/miesieczny/01/2011/ widzę i WHTeam i Firmy więc jak to w końcu jest?

Zobacz w stopkę rankingu :)

 

W ogóle wszyscy się zatrudnijmy w analizowaniu kogo plusik, kogo minusik, za co i dlaczego. ew. trzeba powołać komisję śledczą ds. minusików.

Ok to ja przyjmuję łapówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot taki bajer dla nowych.. :rolleyes: widzę tutaj podejście z innego hostingowego forum..

 

I być może wszystko by było ok, bo większe zainteresowanie (czyt gonienie w ranku w jakimś celu) z pewnością przyciągnie nową krew, co z kolei przełoży się na większą odwiedzalność firm promujących się tutaj. Wilk syty i owca cała..

 

Przy czym obecnie ta owca jest dziebko wygolona, i to tak w zygzak :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja jestem zdumiony użytkownikiem kafi... kto to jest? Gość przyszedł i nagle milion postów, milion pochwaleń... hę?

O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kopaczka no dobra, przyznam się - trochę przypaliłem głupa.

 

Generalnie BOSSowi już pisałem (nie wiem - Tomaszowi Fiedorukowi?) dla mnie to kolejna bzdura, ta możliwość zmiany nicka (nie, dla mnie to nie jest "nazwa wyświetlana", dla mnie to po prostu nick).

Głupie to, jakiś kafi... Fiercio to Fiercio, a nie, że nagle ktoś zmienia twarz...

Rozumiem, że można dopisać coś, że jakieś dodatkowe pole, czy coś, ale co było zarejestrowane, powinno zostać.

Nie chcę otwierać nowej dyskusji, to tylko taka moja osobista uwaga nt. zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

No zgadzam się. Zmiana nicku jest bez sensu. W przypadku firm owszem ale zwykli userzy nie powinni mieć tej opcji włączonej.

Co do Kafiego to też nie wiedziałem kto to jest i teraz dopiero sprawdziłem. Jakby każdy zmieniał nicki to by był bałagan na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę, każdy ma prawo zmienić nazwisko, a tym bardziej nick. Ja również kiedyś zmieniałem i nie widze w tym nic dziwnego.

Przyznam jednak że nie sprawdzałem kto to, i nie pomyślałem nazwet że to Fercio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Dobrze ale w jakiejś poważniejszej zmiany a nie dla widzimisia.

Wtedy się pisze do administracji z taką prośbą.

 

Moim zdaniem powinno to zostać wyłączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie admini wytłumaczcie mi jedno, w info w dziale pomocni jest napisane:

W podsumowaniu miesięcznym, nie biorą udziału Firmy oraz Administracja WHT.

Do czego to się odnosi, bo jaki bym nie wybrał typ podsumowania # Ranking miesięczny # Ranking za poprzedni miesiąc # Ranking kwartalny # Ranking roczny to w każdym tym rankingu są i firmy i WHTeam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

dzizas, było juz z sto razy. są widoczni w tym głupim czymś ale ich pozycje nie są zliczane. widzisz, że mają punkty ale oni nie biorą udziału w podsumowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz nrm ale ja chyba za głupi jestem do tej idei, piszesz "ale ich pozycje nie są zliczane" czyli do czego oni nie są zliczani a reszta użytkowników jest zliczana i gdzie to można zobaczyć?

 

Edit:

Jest jeszcze zdanie "ale oni nie biorą udziału w podsumowaniu" w takim razie gdzie można takie podsumowanie zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Chodzi o to, że biorą udział w rankingu jako takim, czyli zbierają punkty itp, ale nie mogą wygrać w żadnym miesiącu. Czyli jak ktoś z tej grupy będzie na pierwszym miejscu rankingu to wygra pierwsza osoba z największą ilością punktów ale nie będąca w tej grupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kumam, czyli sprowadza się do tego, że te osoby nie mogą się pojawić w tabelce, która w tej chwili pojawiła się

Zwycięzcą w poprzednim miesiącu został: kafi (Użytkownicy) 13
a poza tym znajduje się na każdej liście nawet jak będzie na pierwszym miejscu.

Trochę to słabe.

 

PS. A po co ten ranking i zwycięzcy w miesiącach, to jakiś konkurs i jakieś nagrody można wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

W co nie klikne w menu tego działu (pomocni) to dostaje:

 

[#DB31CT117] Błędny rodzaj sortowania opinii. Proszę spróbować ponownie lub skontaktuj się z administratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mam to samo od jakiegoś czasu... Przydałby się też ranking całkowity a nie tylko roczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Będzie z tym troszkę zabawy :) problem polega na tym, że ranking opinii ma podobny alias do rankingu pomocnych i coś się wali rewrite tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×