Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Start modułu "Pomocni"

Polecane posty

Witam,

 

6.01.2011 rusza oficjalnie nowy moduł WHT "Pomocni" z rankingiem. Dla najbardziej pomocnych wśród naszej społeczności niespodzianka już w przyszłym miesiącu po podsumowaniu stycznia ;)

 

Dotychczasowa reputacja jest zerowana.

 

Życzymy udanej zabawy i powodzenia w typowaniu pomocnych osób ;)

 

Regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko takie pytanie

Grupy nie biorące udziału w rankingu: Administrator, Firma Bronze, Firma Gold, Firma Platinum, Firma Silver, Goście, Moderator, Niepotwierdzeni, Partner WHT, Poza rankingiem, Root Admin, WHTeam, Zbanowani
co to za firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko takie pytanie co to za firmy?

Już teraz przy wypowiedziach nastu firm (np. Mzone / Webhelp itp. itd.) na WHT widzisz właśnie takie oznaczenia, to grupy tworzone pod kątem jak nazwa wskazuje firm, które już teraz biorą udział w pilotażowym teście nowych modułów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, Chciałem wejśc w którąkolwiek promocje i mam :

 

[#DB31CD006] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza.

 

Dodatkowo:

Za każde 1 lat: +1

 

Może lepiej zmienić na ,,Za każdy rok od daty rejestracji "

chyba że tu chodzi o wiek rejestrującego to najwięcej bedą mieli dziadki do powiedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, Chciałem wejśc w którąkolwiek promocje i mam :

Spokojnie spokojnie :) Na razie testujemy, dostęp jest wyłączony :)

 

Może lepiej zmienić na ,,Za każdy rok od daty rejestracji "

chyba że tu chodzi o wiek rejestrującego to najwięcej bedą mieli dziadki do powiedzenia :)

Hehe no oczywiście tak :) Składnia z ustawień śmiesznie zabrzmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

No i jak to się stało, że niektóre osoby mają już po 19 pkt ? :)

19 razy chyba nie pomógli w kilka godzin.

 

Totalny bezsens, jakiś wyścig szczurów po badziewną obiecaną nagrodę w pierwszym poście.

W temacie o domenach chyba 6 osób odpowiedziało podobnymi odpowiedziami co poprzednicy licząc na plusika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale ta historia pokazuje dość wyraźnie, że cały ten system pomocnych można o kant dupy rozbić.

 

np. crazyluki dostał 5 punktów od Edarta za super pomocne stwierdzenie

"Bo Twój głos wart jest więcej niż 1"

 

Przejrzyjcie sobie inne napunktowane posty i naprawdę nie róbcie z forum szopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mam proste pytanie.

 

Czy da radę w jakiś sposób zrezygnować z tej "zabawy", czy jedynym wyjściem jest zaprzestanie udzielania się na forum, a ostatecznie po prostu wystosowanie prośby o bana?

(bo nicka nie chcę kasować, bo jakiś "życzliwy" sobie zarejestruje).

 

Mnie po prostu ta zabawa nie rajcuje.

 

Jak to śpiewał K44: "nie chcę, nie lubię, bo zgubię..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zanim podejmę decyzję jeszcze jedno pytanie:

 

Czy użytkownik wie jakiej wagi są jego plusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy użytkownik wie jakiej wagi są jego plusy?

Zgodnie z uproszczeniem nie podajemy dokładnego równania matematycznego - użytkownik ma po prostu ocenić wartość merytoryczną a resztą zajmie się backend, ale w sumie jak więcej osób będzie chciało można dodać taką informację do profilu dla własnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Acha, w sensie wydedukować po daniu komuś.

Czy to jest stałe, czy zmienne? Ale jesli to jest równanie matematyczne, to pewnie tam są zmienne.

W sumie idzie dojść jaki tam wzór jest, pewnie ilość postów, długość na forum, własna reputacja, itp.

 

OK, wystarczy.

 

EDIT:

OOoo chollera ale mam powera (się nawet zrymowało heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYLUZUJCIE, proszę, serio, nie ma się co tak napinać, trzeba poczekać kilka tygodni jak to działa a nie odrzucać pomysły na starcie

 

Wirtualne punkty sensem życia na necie, nie wiedzialem ze w IT moze byc tyle testosteronu żeby sie tak napinać o mało istotne sprawy :/

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestało mi wyświetlać kto punktował reputację, lub przy >20 punktach jest tylko 1 nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestało mi wyświetlać kto punktował reputację, lub przy >20 punktach jest tylko 1 nick?

Jest ok, tylko przy kilku wypowiedziach została cofnięta reputacja, ale wyświetla starą (w rankingu jest ok), dzisiaj to poprawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do końca tak bo np: 3 posty wyżej post #18 ma +22 i wyświetla mi iż kliknął tylko cabana, post #14+24 wyświetla mi tylko wygodad, i tak na całym forum praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Jest ok, tylko przy kilku wypowiedziach została cofnięta reputacja, ale wyświetla starą (w rankingu jest ok), dzisiaj to poprawimy.

 

Dziś może być ciężko przeorać to wszystko, żeby poprawnie aktualizowało cache, ale się postaram :P

 

 

To chyba nie do końca tak bo np: 3 posty wyżej post #18 ma +22 i wyświetla mi iż kliknął tylko cabana, post #14+24 wyświetla mi tylko wygodad, i tak na całym forum praktycznie

 

I jest dobrze. Widocznie ten użytkownik ma taką "moc" że jeden jego plusik jest równy wadze 22 :) o to w tym wszystkim chodzi

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

źle jest. Jakby Cabana miał +22 to znaczyło by, że to koniec świata :P Z historii wynika, że ma +1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do końca tak bo np: 3 posty wyżej post #18 ma +22 i wyświetla mi iż kliknął tylko cabana, post #14+24 wyświetla mi tylko wygodad, i tak na całym forum praktycznie

No nie na całym forum bo podałeś właśnie dwa przypadki z trzech :P #14 i #18 zawierają usuniętą reputację (akurat moją).

 

źle jest. Jakby Cabana miał +22 to znaczyło by, że to koniec świata :) Z historii wynika, że ma +1.

Patrzcie w historię, tam są punkty rankingowe. Widok tematów ma cache i wyświetla też te już usunięte głosy.

 

Cabana ma tyle ile ma mieć w wadze, tam były usunięte testowe moje głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS jaką ilość punktów maksymalnie aktualnie można przyznać ? Z mojej obserwacji wyszło, że nrm daje 14 punktów.

 

Naprawdę uważacie, że taki duży rozrzut jest właściwy? Że ocena, którą daje nrm jest 14x lepsza od oceny kogoś kto pisze merytorycznie na forum przez miesiac i ma np. 50 postów bo nie udziela się w jałowych dyskusjach czyli daje 1 punkt?

 

Piszecie, że trzeba poczekać miesiąc, ja uważam, że już teraz widać niewydolność tego systemu oceniania i moderatorzy zamiast zajmować się moderowaniem i porządkiem opartym o treść postów będą się zajmować sprawdzaniem czy ocena jest prawidłowa czy nie.

 

Niektórzy po miesiącu pozbierają po 1000 punktów bo są bardziej lubieni i będą ich posty plusowane, inni mniej lubieni wystarczy, że będą nie plusowani (nawet nie muszą być minusowani).

 

Przyznam też, że nie rozumiem dlaczego konta firma mają +5 jeżeli jednocześnie są wyłączeni z rankingu, w czym są lepsi od reszty?

 

PS. Dlaczego wypowiedź Sponiego ma jakąkolwiek reputację http://www.webhostin...post__p__233168 przecież w/g 1 punktu regulaminu

1. Reputację przyznajemy za wartość merytoryczną wypowiedzi. Ktoś pomógł +, ktoś był ewidentnie chamski -.

ten post nie kwalifikuje się ani na plus ani na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×