Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Kopaczka

Tak? Ale chyba nie wszędzie można dawać plusy innym a zapewne będą takie sytuacje, że ktoś będzie zasługiwać na plusa bo pomoże komuś jakąś pomocną informacją a nie będzie można mu wtedy tego plusa przyznać.

I jeszcze jakieś wagi zależne chyba od wieku, typu konta itp. Nie wiem skąd wy bierzecie te pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

I co, człowiek który ma 40 lat może dawać plusy które więcej będą znaczyć od 20 latka?

Fajnie by było gdyby się znalazło jakieś objaśnienie wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ode mnie. Jak to jest z reputacją? Od czego zależy ilość możliwych do przydzielenia punktów, i jakie są limity ? Z tego co zauważyłem, niektórzy są w stanie przyznać ich dziesięć jednocześnie, ja tylko jeden. W dodatku dziś wyskoczył mi komunikat o przekroczonym limicie dziennym, a punktów przydzieliłem na miarę jednego. Zdaję sobie sprawę, że zależy to od stażu i rangi na forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ilość postów, obecność na forum (jak długo), ilość reputacji, profil prywatny/ firmowy (bronze np), współczynnik X - chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, nazbierałeś w tym miesiącu punkcików jak szalony ;)

 

Dodam jeszcze, że pierwsza piątka rankingu miesięcznego jest zawsze po prawej, pod najpopularniejszymi tematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś nagrody dają za top3? Bo tak ciśniecie jakby kiełbase dawali na koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś nagrody dają za top3? Bo tak ciśniecie jakby kiełbase dawali na koniec miesiąca.

 

a sam prestiż bycia w topie to mało ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a sam prestiż bycia w topie to mało ? ;)

Którym ludzie zaczeli się przejmować jak tylko ranking pojawił się na stronie głównej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj Miłosz, piszesz jakby ktoś oferował złote góry za te punkty i wszyscy chcą być na Topie. Złe myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W podsumowaniu miesięcznym, nie biorą udziału Firmy oraz Administracja WHT. Goście, Niepotwierdzeni, Poza rankingiem, Zbanowani
. MZone Group, jesteś wyjątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

A nie można wprowadzić czegoś takiego, że np:

Minusy - np 10 warn, 20 drugi warn 30 ban na 7 Dni

Plusy - np 100 zdjęcie jednego warna, plusy są odejmowane a warn znika, lub 200 punktów możliwość dodania do katalogu Firm więcej niż jednej oferty w miesiącu dla planu Bronze.

 

Oczywiście są to tylko przykłady bo wiadomo, że po takim działaniu będą się sypały plusy i minusy - ale uważam że jest to do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Za określoną ilość minusów, podałem przykłady.

Minusy chyba nie należą do pozytywnych wypowiedzi tak? Chodzi mi o poziom, w którym dany użytkownik ma próg minusowy punktów reputacji. Bo normalne jest to, że jak ktoś ma 500 plusów złapie dajmy na to 20 minusów to nie dostanie od razu 2 warnów, to byłoby bez sensu.

 

EDIT: Chodzi mi o raczej takich użytkowników, którzy są użyszkodnikami.

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To lepiej jakieś dodatki...

 

Uzbierasz 100 plusów to możesz np większą sygnaturke sobie zrobić itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×