Skocz do zawartości

Polecane posty

Po daniu + kazdy ma ocenę postu 11 tak troche smiesznie

ps. wlasnie zabiliscie dyskusje w dziale Host is down, tzn moze nie zabiliscie ale bedzie smiesznie

Widać masz wg rankingu ostrą siłę plusorażenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać masz wg rankingu ostrą siłę plusorażenia ;]

 

:) normalnie czuje moc pod opuszkami palców, może jakiś małe FAQ skąd tak dużo (musze poszukac jakiegos postu zeby test w dol zrobic :x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

theONE: offtopic to największy plus hostisdown ? mała zmiana, nie wpływa tutaj negatywnie na rozmowy o przyczynie niedziałania, ale urywa posty z 'pietruszki' - PADŁO. Wymaganie rzeczowych postów nie jest jakoś strasznie trudne do spełnienia jeśli ktoś ma choć trochę oleju w głowie.

taki zamysł, jutro to jakoś dopracuję po konsultacji z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Cos sie walnelo z punktami jak dodaje -/+ to leci ekstra ~ 7 dodatkowych punktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Z tego wychodzi, że moje 6letnie zasługi są marne :) Czas przerzucić się na wypas owiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

No nie ma nie ma ale regulamin już jest :)

 

Nie wiedzialem ze to juz dzisiaj chcesz wdrozyc. Myslalem ze o dniu jutzejszym byla mowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na wytlumaczenie podam fakt (interesujacy!) ze jestem czlowiekiem a to implikuje ciekawosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze to juz dzisiaj chcesz wdrozyc. Myslalem ze o dniu jutzejszym byla mowa :)

Wdrożenie będzie w momencie zresetowanie reputacji i oficjalnego komunikatu. żartowałem bo regulamin już dzisiaj dałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te wagi nie są jednak za duże? Może lepiej ograniczyć to do max. 5?

 

I druga rzecz, może przydałby się całkowity zakaz oceniania się wzajemnie firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te wagi nie są jednak za duże? Może lepiej ograniczyć to do max. 5?

Zostały dobrane raczej ok ;)

 

 

I druga rzecz, może przydałby się całkowity zakaz oceniania się wzajemnie firm?

Firmy nie biorą udziału w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam odpowiedź chyba nie pasującą do jakiejkolwiek z pozostałych w tym temacie.

 

 

Wprawdzie takie systemy rankingowe na forach są popularne, ale nie widzę do końca ich zasadności. Bo pomyślmy... czemu taki system ma służyć?

 

Jeśli ma on służyć przypadkowym odwiedzającym forum, by ocenić czy jakiś post lub osoba wypowiadająca się jest bardziej lub mniej wiarygodna - to OK, w porządku. Jednakże w większości - tak mi się przynajmniej wydaje - całym takim rankingiem i przyznawaniem / odejmowaniem punktów najbardziej interesują się stali bywalcy forum, którzy i tak mają swoją własną ocenę wiarygodności / niewiarygodności osób na podstawie swojej pamięci z przeczytanych wcześniej postów, dyskusji itd., dla nich zatem - stałych bywalców - ranking dla tego celu - ocena wiarygodności - nie wydaje się być potrzebnym.

 

 

Osobiście na żadnych forach zupełnie nie zwracam uwagi na takie systemy reputacji, do oceny wypowiedzi stosuję własną logikę i myślenie, jeśli mam wątpliwości zerkam do wcześniejszych wypowiedzi danej osoby, by wyrobić sobie lepszą ocenę jej wiarygodności oraz porównuję z odpowiedziami innych osób (zajmuje to czas, owszem, ale wydaje mi się być o wiele bardziej rzetelnym sposobem oceny czyichś wypowiedzi), a tam gdzie jestem zarejestrowanym użytkownikiem nigdy nie oddaję głosów w takich systemach.

 

 

Ale dla tych wszystkich, którzy lubią się w rankingi bawić i ścigać wzajemnie w najróżniejszych punktacjach - jak najbardziej, bawcie się. : ) Tylko jedno ale, by traktować to właśnie jako zabawę, bo gdy ktoś zaczyna zbyt poważnie, to pojawiają się częstokroć kłopoty - na potwierdzenie czego te wszystkie Wasze powyższe wątpliwości co do nadużyć, regulaminy itd... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, bo właśnie mi ręce opadły... Czy takie coś jak tutaj:

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/21204-opinie-glowanetpl/page__view__findpost__p__233007

 

że za pochlebne opinie o firmie właściciel "plusuje reputację" są właściwe? W moim odczuciu właściciele firm w topikach dotyczących ich opinii nie powinni mieć w ogóle praw do oceniania, zarówno + jak i -. I nie chodzi tutaj tylko o kwestie etyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, bo właśnie mi ręce opadły... Czy takie coś jak tutaj:

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/21204-opinie-glowanetpl/page__view__findpost__p__233007

 

że za pochlebne opinie o firmie właściciel "plusuje reputację" są właściwe? W moim odczuciu właściciele firm w topikach dotyczących ich opinii nie powinni mieć w ogóle praw do oceniania, zarówno + jak i -. I nie chodzi tutaj tylko o kwestie etyczne

Oczywiście nie są i od momentu oficjalnego startu i godziny 0:00 z resetem reputacji, będziemy tego pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Bezsens z tym regulaminem totalny..

Tak jak chyba Sponsi napisał gdzieś, popieram całkowicie jego posta, za dużo tego.

 

Plusy powinny być w każdym dziale, ktoś pomógł +, ktoś nie pomógł, nie wniósł nic do tematu, stosował jakieś chamskie zagrywki, pisał głupoty to minus.

 

Zabronione powinno być wszystko inne - przyznawanie plusów za jakieś śmieszne teksty i docinki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Już napisałem, że robicie na forum cuda na kiju a nie wszyscy tego chcą.

 

Od waszych "szeregu zmian" dużo się zmieniło na złe. Ja tylko życzę powodzenia w jak najdłuższym uciągnięciu forum z takimi statystykami, aktywnością oraz poziomem forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsens z tym regulaminem totalny..

Tak jak chyba Sponsi napisał gdzieś, popieram całkowicie jego posta, za dużo tego.

 

Plusy powinny być w każdym dziale, ktoś pomógł +, ktoś nie pomógł, nie wniósł nic do tematu, stosował jakieś chamskie zagrywki, pisał głupoty to minus.

 

Zabronione powinno być wszystko inne - przyznawanie plusów za jakieś śmieszne teksty i docinki itp.

Piszesz, że bezsens po czym przeklejasz w innych słowach treść naszego regulaminu.

 

Dla Ciebie to jest OCZYWISTE jak należy wartościować wypowiedzi ale nie dla WSZYSTKICH i stąd ramowy regulamin.

 

Czy wyście by się pochorowali od odrobiny optymizmu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×