Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nrm

[startup] Parafia

Polecane posty

A ja z tego wszystkiego podlinkuję stronę parafia.biz na swoich stronkach. Na złość co poniektórym, szczególnie tym, którzy chcieliby zamknąć gębę każdemu, kto ma inne od nich zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego wszystkiego podlinkuję stronę parafia.biz na swoich stronkach. Na złość co poniektórym, szczególnie tym, którzy chcieliby zamknąć gębę każdemu, kto ma inne od nich zdanie :)

 

Wychodzi to czego nie lubię w Polakach, zadowolony będziesz ? Przecież to zaczyna przypominać tych u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Panowie, satyra satyrą ale to już nieco przegięcie. Dla mnie jest to po prostu niesmaczne i tyle. No ale teraz taka moda na wylewanie gówna na KK, ośmieszanie i dyskredytacja.

 

Jestem pewien że jakbym zrobił grę browserską pod tytułem zabij-generala.pl w której gracz wcielałby się w terrorystę który ma wpakować Gienerałowi J. cały magazynek w ten jego głupi łeb to na następny dzień moje drzwi są wysadzone granatem o 5 rano, ja skuty w kajdany i wyprowadzony przez ABW za próbę zamachu/ zniesławienie/ zachęcanie do zabójstwa/ gloryfikacje ,,tych złych" jakże szanowanego towarzysza generała który z kata własnego narodu i zbrodniarza staje się wręcz legendą i dobrodusznym człowiekiem który uchronił tę biedną Polskę przed inwazją towarzyszy Moskali. Tego samego dnia TVN mnie publicznie linczuje że jestem złym człowiekiem i należy ukrócić takie działania wprowadzając kolejne ograniczenia wolności i zakazy. GW publikuje zawartość mojej teczki z IPN gdzie są jakże ,,wiarygodne" dowody mojej lojalnej współpracy z SB, UB, WSI, CIA, FBI, KGB, NKGB, NKWD, Czeka, FSB, Stasi, Mi-6 czy Mossadem (urodziłem się w listopadzie 1989 :) ) A ja po krótkim pokazowym procesie idę na 5 lat do pierdla. Tylko 5 lat bo jakże dobrotliwe państwo polskie chciało mi dać szansę zmazania win popełnionych wobec postsocjalistycznej ojczyzny.

 

A za takie opluwanie KK to TVN zrobi bohatera i da newsa na dzień dobry a GW napisze kilka poematów na moją cześć. Będę bohaterem narodowym, będę kimś, będę sławny. Żenia na 102.

 

I żeby nie było, nie jestem świętą inkwizycją. Nie traktuję ludzi niewierzących za heretyków czy jako materiał do spalenia na stosie. Ich wybór, ich sumienie, ich sprawa moralna. Mi nic do tego. Ale niech to działa w ten sposób że my (KK, ludzie którzy tę wspólnotę tworzą wraz z grubymi biskupami na czele) ich nie piętnujemy i nie chcemy spalić na stosie, zaś oni nie obrażają nas, naszych uczuć i nie wylewają na nas gówna itd itp. Proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi to czego nie lubię w Polakach, zadowolony będziesz ? Przecież to zaczyna przypominać tych u góry.

Tak, będę zadowolony. Już jestem. Powiem Ci nawet dlaczego... Otóż zmotywowały mnie do tego właśnie słowa krytyki i "świętego oburzenia" pod adresem tej strony i jej twórców (a także niewinnego niczemu nrm-a, który tylko o tej stronie napisał). A że sam startuję ze stronką, na której chodzi o to, żeby w d*pie mieć konwenanse, więc uznałem, że tematyka jak najbardziej pasuje.

 

 

P.S.

Jako ateista (niechrzczony, niebierzmowany itd.), a do tego lewicujący (wyjaśnienie dla debili: nie "komuch", nie "sowiecka gnida", tylko człowiek o poglądach lewicowych) libertyn byłem przez "prawdziwych katolików" oraz przedstawicieli Pana B. na tym łez padole opluwany, wyśmiewany itd. itp. wielokrotnie przez lata, tylko dlatego, że byłem "odmieńcem". Więc o tym, jak to zupełnie niczemu nie winne baranki boże są atakowane, a przecież chcą tylko żyć w spokoju i pokoju lepiej przy mnie się nie wypowiadajcie, bo to temat, o którym gówno wiecie, obywatelu Paweł_15. Lepiej dalej oglądaj (nie)"Warto rozmawiać"...

</rant>

 

EOT, bo zaczyna mnie ponosić. Idę się za robotę zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Wyluzujcie bo się pozabijacie. To TYLKO gra.

(jakie g*, jakie pomyje? spokojnie :) tu chodzi żeby sobie pograć i było wesoło :) ).

 

681663.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakieś bardziej odpowiednie miejsce na taki temat, niż dział, w którym gada się m.in. o polityce, sporcie, turystyce, "wyczynach" młodzieży i innych "totalnych bzdetach"?

Nie ma - tak samo jak obecnie nie ma miejsca na takie tematy na tym forum. Idąc Twoją myślą mogę w tym dziale reklamować swoje serwery gier online, sklep znajomego czy rajstopy babci Marysi. Przecież to dział o bzdetach.

 

Swoją drogą jak na forum na którym przewala się ogrom ludzi związanych z prowadzeniem serwisów to takiego działu brakuje. Coś w stylu "Przedsięwzięcia Forumowiczów" na PiO.

Jestem za, b. ciekawy dział i rozwiązałby problem takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie to jest be, a dla innych cacy. Na tym polega szeroko rozumiana "wolność słowa", bo każdemu generalnie co innego w duszy gra i się podoba

Wolność słowa powiadasz... Skoro tak, to zaraz zarejestruje sobię domenę bellerofont-to-debil.pl, umieszcze na niej jakieś wyssane z palca informacje, plus do tego jakąś flashową gierkę pt. "przywal bellerofontowi" itp., do tego parę wymyślonych krętactw o twojej firmie, plus rozesłanie tego twoim kontrahentom i będzie cacy :) przecież mamy ową wolność słowa.

 

Człowiek jest ogólnie wolnym stworzeniem, ma m.in. wolność słowa, wolność poglądów, wolność zachowań i wiele innych. Ale czy to znaczy, że jeśli coś technicznie da się zrobić, to mamy do tego pełne prawo? Przykładowo - mając nóż, techniczną możliwość zabicia nim oponenta, to znaczy, że jak najbardziej nic się nie stanie, jak to zrobimy?

 

 

d.v - widząc twoją historię życia, tak mnie zastanawia jedno. Skoro wiesz, jak to bolesne jest być opluwanym/ośmieszanym/etc. przez większość, to co tobą kieruje, że teraz sam dołączasz do takowej gromadki robiącej dokładnie to samo drugiej stronie? Czyżby taka mała żądza zemsty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wolność wypowiedzi != wolności po wypowiedzi. W Polsce mamy to pierwsze, w krajach cywilizowanych mamy to drugie. Poza tym wyzywając bellerfonta od debili narażasz się na pozew cywilny przeciwko sobie z jego strony o zniesławienie. Dodatkowo rejestrator może odmówić rejestracji ów domeny bo może ona kogoś obrażać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kafi: nikogo nie opluwam, stwierdzam fakty. Poza tym uważam, że tzw. "uczucia religijne" powinny pozostać prywatną sprawą. Jestem przeciwnikiem ich wyrzygiwania każdemu napotkanemu nie-katolikowi, jak również uważam za totalny debilizm ochronę (głównie prawną) takowych "uczuć". Stąd mój bunt przeciwko instytucji kk., która to instytucja wymusiła w naszym teoretycznie wolnym kraju takie a nie inne regulacje prawne, a która jednocześnie swoim zachowaniem utwierdza mnie w przekonaniu, że nie należy jej i "uczuciom", które wzbudza żadna ochrona, a wręcz przeciwnie - penalizacja. Klechy same zapracowały sobie na to, jak ich obecnie rosnąca grupa ludzi traktuje. A niepoważne oburzenie katolików na każdym kroku tylko utwierdza ateistów i antyklerykałów w tym, że mają rację tak a nie inaczej mówiąc o tej firmie i jej przedstawicielach. Apel do katolików (wiem, że są wśród nich osoby rozumne i pojmą w czym rzecz): przestańcie wywoływać krucjaty za każdym razem, jak ktoś opowie dowcip o księdzu czy zrobi taką żartobliwą grę, a temat umrze śmiercią naturalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)Ale jakoś wcześniej nikt jakoś nie miał z tym takich problemów...

Bo tematy nie były tak drażliwe. Ludzie w większości łatwiej tolerują najgorszą nawet głupotę, niż inne od własnych poglądy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego wszystkiego podlinkuję stronę parafia.biz na swoich stronkach. Na złość co poniektórym, szczególnie tym, którzy chcieliby zamknąć gębę każdemu, kto ma inne od nich zdanie :)

...

 

P.S.

Jako ateista (niechrzczony, niebierzmowany itd.), a do tego lewicujący (wyjaśnienie dla debili: nie "komuch", nie "sowiecka gnida", tylko człowiek o poglądach lewicowych) libertyn byłem przez "prawdziwych katolików" oraz przedstawicieli Pana B. na tym łez padole opluwany, wyśmiewany itd. itp. wielokrotnie przez lata, tylko dlatego, że byłem "odmieńcem". Więc o tym, jak to zupełnie niczemu nie winne baranki boże są atakowane, a przecież chcą tylko żyć w spokoju i pokoju lepiej przy mnie się nie wypowiadajcie, bo to temat, o którym gówno wiecie, obywatelu Paweł_15. Lepiej dalej oglądaj (nie)"Warto rozmawiać"...

</rant>

 

EOT, bo zaczyna mnie ponosić. Idę się za robotę zabrać.

Tu nie chodzi o to, żeby komuś zamknąć "gębę". To Ty preferujesz metodę, wierzy niech siedzi cicho, ma inne poglądy to debil. To właśnie Ty cały czas narzucasz taki a nie inny tok myślenia. Przeanalizuj swoje wypowiedzi.

Ja szanuję każdego, mam znajomych ateistów i żyjemy w zgodzie. Nigdy nikogo nie dyskryminowałem i nie wyśmiewałem, a powiem więcej- broniłem. Owszem jest wiele osób, które nie zachowują się jak przystało na katolików, ale nie określaj ich mianem prawdziwych katolików. Jedyne co mogę powiedzieć to przepraszam, za wszystko złe, co spotkało Cię ze strony katolików.

 

Tak, będę zadowolony. Już jestem. Powiem Ci nawet dlaczego... Otóż zmotywowały mnie do tego właśnie słowa krytyki i "świętego oburzenia" pod adresem tej strony i jej twórców (a także niewinnego niczemu nrm-a, który tylko o tej stronie napisał). A że sam startuję ze stronką, na której chodzi o to, żeby w d*pie mieć konwenanse, więc uznałem, że tematyka jak najbardziej pasuje.

Ciekaw jestem jakbyś zareagował gdy ktoś zrobił grę "wykorzystaj matkę ... ", rozumiem, że nie byłbyś oburzony i śmiałbyś się, bo przecież napisali, że "nie ma to nic wspólnego z matką osobnika ...". Z jednej strony pozwalasz na obrażanie takich rzeczy/osób/wierzeń, a z drugiej strony oburzasz się, że ktoś obrażał Ciebie.

 

kafi: nikogo nie opluwam, stwierdzam fakty. Poza tym uważam, że tzw. "uczucia religijne" powinny pozostać prywatną sprawą. Jestem przeciwnikiem ich wyrzygiwania każdemu napotkanemu nie-katolikowi, jak również uważam za totalny debilizm ochronę (głównie prawną) takowych "uczuć". Stąd mój bunt przeciwko instytucji kk., która to instytucja wymusiła w naszym teoretycznie wolnym kraju takie a nie inne regulacje prawne, a która jednocześnie swoim zachowaniem utwierdza mnie w przekonaniu, że nie należy jej i "uczuciom", które wzbudza żadna ochrona, a wręcz przeciwnie - penalizacja. Klechy same zapracowały sobie na to, jak ich obecnie rosnąca grupa ludzi traktuje. A niepoważne oburzenie katolików na każdym kroku tylko utwierdza ateistów i antyklerykałów w tym, że mają rację tak a nie inaczej mówiąc o tej firmie i jej przedstawicielach. Apel do katolików (wiem, że są wśród nich osoby rozumne i pojmą w czym rzecz): przestańcie wywoływać krucjaty za każdym razem, jak ktoś opowie dowcip o księdzu czy zrobi taką żartobliwą grę, a temat umrze śmiercią naturalną...

Mogę obrazić Twoją matkę, przecież to tylko żart, jakieś tam "uczucia". Przecież nie będzie nikt nikogo za to karał co nie?

 

Bo tematy nie były tak drażliwe. Ludzie w większości łatwiej tolerują najgorszą nawet głupotę, niż inne od własnych poglądy :)

Szanuję poglądy innych, bo mamy wolność słowa i dobre obyczaje. Szanuje poglądy innych, chcę żeby inni szanowali moje, a przynajmniej nie opluwali ich, a przez to mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ruszyła zupełnie nowa wersja, 100% nowy kod, baza wyczyszczona. Komu sie nudzi to zapraszam do naparzania się ministrantami :D

 

Jednocześnie info dla zagorzałych przeciwników: naciskałem ile się da na klienta aby zminimalizował niemal do zera te mocniejsze teksty, które nawiasem mówiąc, też mi się nie podobały :) Lubie czarny humor ale bez przesady z tymi "ero" akcentami :)

 

http://parafia.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie wiem czy to literowka, czy specjalnie oszukane w grze, kupienie 30 odpustow "wyślij SMS na numer 91058 o treści AP.ODPUSTY1" a pod tym "Koszt przesłania wiadomości 12.3 zł brutto. Regulamin. Kod sms pozwala na uzyskanie 30 odpustów."

 

Przeciez na numer 91xxx wysylajac smsa, placimy 19 zl + VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to literowka, czy specjalnie oszukane w grze, kupienie 30 odpustow "wyślij SMS na numer 91058 o treści AP.ODPUSTY1" a pod tym "Koszt przesłania wiadomości 12.3 zł brutto. Regulamin. Kod sms pozwala na uzyskanie 30 odpustów."

 

Przeciez na numer 91xxx wysylajac smsa, placimy 19 zl + VAT

 

Mylisz się, koszt wysłania na nr 91058 to 10 PLN netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie wiem czy to literowka, czy specjalnie oszukane w grze

To są poważni ludzie, o żadnych oszustwach nie ma tutaj mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nigdy nie widzialem smsa premium za 10 zl netto... ale 9 zl netto ktorego numer to 79xxx

91xxx to 19zl + vat a 92xxx to 25 zl + VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

smsy za 10 zł + vat wysyłane sa na numer 91058

smsy za 17 zł + vat wysyłane sa na numer 91758

smsy za 19 zł + vat wysyłane sa na numer 91958

smsy za 20 zł + vat wysyłane sa na numer 92058

smsy za 25 zł + vat wysyłane sa na numer 92578

 

źródło: dotpay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Spoko, błądzić rzecz ludzka :) Zawsze można walnąć jakąś literówkę, albo zapomnieć o starych wpisach, w każdym razie nie ma w ogóle mowy w tym projekcie aby takie myki były robione z premedytacją.

 

Musieliśmy już wprowadzić pierwsze korekty bo się ludzie w takim tempie naparzają ministrantami, że... :) Wyszedłem wczoraj z biura, dojechałem do domu, 2h nie minęły i już nie miałem całego wojska, rozjechali mnie z każdej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×