Skocz do zawartości
Kolopik

Jaki telefon do 250zł

Polecane posty

Miałem na myśli takie.

http://allegro.pl/na...1355419176.html

 

Ale owszem, prawdziwe ajfony są dobre.

 

Hehe, miałem kupić Scifona ale jednak postanowiłem 3Gs i nie żałuję chociaż teraz trochę odwlekam termin płatności za hosting u Adama xd

poza tym przesyłka kosztuje więcej niż sam scifon

 

2G to już w ogóle przeżytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad zakupieniem BB jakie są wady i zalety tego telefonu ? Mógłby ktoś coś napisać więcej na temat tej marki telefonu? ;)

 

Adam te podróby są jednorazowe mam znajomego który miał pseudo ..iphona " po tygodniu wyrzucił na śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby w pełni skorzystać z BlackBerry, twój operator musi ci zaoferować Blackberry Internet Services.

Jeśli nie stać cię na to, ewentualnie twój plan taryfowy tego nie umożliwia, to w sumie szkoda w to inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 miesiąc korzystam z HTC Desire - w abonamencie dostaniesz do w tej cenie. Zaleta: Android i wszystko co za tym idzie. Wada: konieczność codziennego ładowania.

 

I tak jak w przypadku BB - bez wykupionego pakietu internetowego ten telefon trochę traci sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' timestamp='1292788598' post='230192]

O gustach się nie dyskutuje według mnie APPLE to dobra firma ......... napisałem że są za 250 bo tak jest modele 2 G można znaleźć w tej cenie

 

Chyba uszkodzone, a nawet na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na licytacjach możesz upolować w takiej cenie, ja wylicytowałem za 950zł z przesyłką 3Gs biały a takie chodzą po 1100-1150 kup teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×