Skocz do zawartości
Kolopik

Jaki telefon do 250zł

Polecane posty

Cześć, zamierzam zmienić telefon na coś z Windows Mobile ;)

Interesują mnie SPV'ki:

 

SPV M3100

SPV M3000

 

Ewentualnie jakieś inne marki, ale także na WM. Może cie coś polecić ze swojej strony? Może ktoś z Was posiada w/w telefony ?

 

Byłbym wdzięczny za wszelkie opinie :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 (hmm może nawet 3) mam SPV M3000. To ciut cegłofon (gabarytowo spory) przez to, że posiada pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Ja jestem z niego bardzo zadowolony. Po wymianie akumulatora, przy sporej ilości rozmów, wytrzymuje około 2,5-3dni. Dość dobre podświetlenie, stosunkowo silna wibracja. Na dodatek ma kartę WiFi, która sprawuje się o niebo lepiej niż w moim drugim HTC - diamond.

Ja zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 (hmm może nawet 3) mam SPV M3000. To ciut cegłofon (gabarytowo spory) przez to, że posiada pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Ja jestem z niego bardzo zadowolony. Po wymianie akumulatora, przy sporej ilości rozmów, wytrzymuje około 2,5-3dni. Dość dobre podświetlenie, stosunkowo silna wibracja. Na dodatek ma kartę WiFi, która sprawuje się o niebo lepiej niż w moim drugim HTC - diamond.

Ja zdecydowanie polecam!

 

Właśnie zakupiłem 3100, wcześniej nie zwróciłem uwagi na zegar procesora: w m3000 - 200mhz, a w m3100 - 400mhz ;)

Kiedyś byłem bardzo zadowolonym posiadaczem (starego już) SPV m600 tam był bardzo słaby i lipny procek, często się wieszał na WM 6.5 :), ale na 5 śmigał świetnie :)

Ogólnie lubię duże, ceglaste telefony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam HTC TyTN, powinieneś kupić go za tą cenę. Swego czasu go miałem i nawet fajna zabawa z nim była:) Dużo możliwość, nawet przerobienie go na kamerę internetową kilkoma programami, przerobienie na modem GSM itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up:Taa... I grzeje się jak szalony, a przy w miarę normalnym użytkowaniu trzeba go codziennie ładować.

Ale ogólnie daje radę, przez ten szybki procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up:Taa... I grzeje się jak szalony, a przy w miarę normalnym użytkowaniu trzeba go codziennie ładować.

Ale ogólnie daje radę, przez ten szybki procesor.

 

Wszystko zależy od ROMU i radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BB jest bardzo dobry, system pracuje bardzo stabilnie. Bolączką dla mnie było ładowanie systemu po restarcie, trwało dosłownie wieki (Storm2), jeszcze jedną wadą było oprogramowanie, bardzo mało darmowych programów na ten system.

 

Niedługo będę kupował jakiś Android, wtedy zobaczymy czy to lepsze niż WM. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diamond mi się nie podoba :lol: Androida do 250zł będzie ciężko znaleźć, nawet nie podoba mi się ten system. Przynajmniej na WM mam możliwość zmiany ROM'u, a nawet zbootować androida.

 

Miałem 2 telefony z symbianem:

 

Nokię 9300i - S80 - mało aplikacji

Nokię n77 - s60 mega zamulacz, co kilka dni padał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BB jest bardzo dobry, system pracuje bardzo stabilnie. Bolączką dla mnie było ładowanie systemu po restarcie, trwało dosłownie wieki (Storm2), jeszcze jedną wadą było oprogramowanie, bardzo mało darmowych programów na ten system.

 

Niedługo będę kupował jakiś Android, wtedy zobaczymy czy to lepsze niż WM. :)

 

BB o takim telefonie nie słyszałem możesz podać całą nazwę :lol:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB o takim telefonie nie słyszałem możesz podać całą nazwę :lol:?

 

Aż mi słów zabrakło, Adam zresztą napisał ...

 

Możesz to przetłumaczyć: "Bądź Bierny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BB jest bardzo dobry, system pracuje bardzo stabilnie. Bolączką dla mnie było ładowanie systemu po restarcie, trwało dosłownie wieki (Storm2), jeszcze jedną wadą było oprogramowanie, bardzo mało darmowych programów na ten system.

 

 

A tam... 2 minuty to nie tak źle... mój WM startuje też ponad minutę na htc touch pro2 i co chwile się wiesza :lol:

Także na BB nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Według mnie dobrą marką są iphony ale cena tez dobra

Ale pytanie jest o telefon do 250zł, więc nikt nie musi wiedzieć że Cię swędzi na widok ajfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie jest o telefon do 250zł, więc nikt nie musi wiedzieć że Cię swędzi na widok ajfona.

 

Są tez iphony za 250 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' timestamp='1292787609' post='230185]

Są tez iphony za 250 ;)

I nokie z dobrymi obiektywami :)

 

h9jZTw3GaLAYSdsWwX.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koliduje to z Twoim stwierdzeniem "dobra marka".

 

O gustach się nie dyskutuje według mnie APPLE to dobra firma ......... napisałem że są za 250 bo tak jest modele 2 G można znaleźć w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

[quote name=lolek ;)' timestamp='1292788598' post='230192]

O gustach się nie dyskutuje według mnie APPLE to dobra firma ......... napisałem że są za 250 bo tak jest modele 2 G można znaleźć w tej cenie

Miałem na myśli takie.

http://allegro.pl/najtaniej-sciphone-i9-dual-sim-j-pol-62-99-i1355419176.html

 

Ale owszem, prawdziwe ajfony są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×