Skocz do zawartości
Homepay

Homepay.pl poszukuje Partnerów.

Polecane posty

Witam,

 

Każdy od czegoś zaczyna, nie wszyscy od początku mają swoje własne serwerownie. Wygląd strony nie jest gotowym szablonem, ale co z nim nie tak? Przecież w chwili obecnej to tylko platnosci.pl może pochwalić się ładnym wyglądem strony.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Ewelina Janus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy od czegoś zaczyna, nie wszyscy od początku mają swoje własne serwerownie.

 

Raczej chodzi o to że można było się pokusić o zrobienie adresów serwerów ns we własnej domenie a do tego nie trzeba mieć serwerowni.

 

Co do wyglądu to za bardzo nie ma do czego się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Raczej chodzi o to że można było się pokusić o zrobienie adresów serwerów ns we własnej domenie a do tego nie trzeba mieć serwerowni.

Albo o bardziej przyjazne klientowi serwerownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo o bardziej przyjazne klientowi serwerownie...

 

To, że Ty masz jakieś traumatyczne przeżycia z OVH, serwery za milion zł w Leaseweb i Atmanie, nie oznacza, że inni muszą mieć tak samo. Widocznie są zadowoleni z OVH i serwera :P

 

Homepay, co do całokształtu, to można nad nim popracować jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, ale tu nie chodzi o czyjeś traumatyczne przeżycia. To nie jest budżetowy hosting, tylko firma, która ma pośredniczyć w transakcjach finansowych. Przy takich rzeczach powinno się dmuchać na zimne, we wszystkim co tylko możliwe i stawiać na pełen profesjonalizm. Jeżeli dla tego typu firmy dedyk w porządnym DC jest nadmiernym kosztem, to jaką masz gwarancję, że administrator już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepszych stawek od dotpay'a coś nie macie...

A powinni mieć? Co to za dziwaczne podejście.. :/

 

Btw myślę, że mielibyście sporo klientów tworząc moduły płatności do kilku popularnych skryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Miłosz, ale tu nie chodzi o czyjeś traumatyczne przeżycia. To nie jest budżetowy hosting, tylko firma, która ma pośredniczyć w transakcjach finansowych. Przy takich rzeczach powinno się dmuchać na zimne, we wszystkim co tylko możliwe i stawiać na pełen profesjonalizm. Jeżeli dla tego typu firmy dedyk w porządnym DC jest nadmiernym kosztem, to jaką masz gwarancję, że administrator już nie?

 

Czy myślisz że oni to realizują na serwerach w ovh? Tego typu firmy działają najczęściej pod skrzydłami dużych (rzeczywistych) operatorów którzy posiadają odpowiednią infrastrukturę. Działa to podobnie do hostingowego resellera "whitelabel", czyli jedynie bardziej zaawansowani użytkownicy mogą stwierdzić kto jest faktycznym operatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz że oni to realizują na serwerach w ovh? Tego typu firmy działają najczęściej pod skrzydłami dużych (rzeczywistych) operatorów którzy posiadają odpowiednią infrastrukturę. Działa to podobnie do hostingowego resellera "whitelabel", czyli jedynie bardziej zaawansowani użytkownicy mogą stwierdzić kto jest faktycznym operatorem.

Kompletnie nie rozumiem twojego posta. Przecież wiadomo, że siedzą w OVH i nie ma tu nic do stwierdzania. Zrób sobie choćby traceroute. To, że tego typu firmy działają pod skrzydłami firm z profesjonalną infrastrukturą (a przynajmniej powinny), to przecież stwierdziłem już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Kompletnie nie rozumiem twojego posta. Przecież wiadomo, że siedzą w OVH i nie ma tu nic do stwierdzania. Zrób sobie choćby traceroute. To, że tego typu firmy działają pod skrzydłami firm z profesjonalną infrastrukturą (a przynajmniej powinny), to przecież stwierdziłem już wcześniej.

Nie widzę wiec powodu dla którego nie mogą mieć dedyka z ovh pod stronę i rejestrację klientów. Skoro to stwierdziłeś już wcześniej, znaczy że masz świadomość że cały system obsługujący ich płatności nie jest w ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę wiec powodu dla którego nie mogą mieć dedyka z ovh pod stronę. Skoro to stwierdziłeś już wcześniej, znaczy że masz świadomość że cały system obsługujący ich płatności nie jest w ovh.

Jak nie jak tak! Przecież napisałem, że jest w OVH http://www.webhostin...post__p__229842

Stwierdziłem że tego typu firmy, a nie ta firma, poza tym napisałem "przynajmniej powinny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepszych stawek od dotpay'a coś nie macie...

Generalnie uważam iż właśnie stawkami powinni kusić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Jak nie jak tak! Przecież napisałem, że jest w OVH http://www.webhostin...post__p__229842

Stwierdziłem że tego typu firmy, a nie ta firma, poza tym napisałem "przynajmniej powinny"

Zrozum, oni sami nic nie realizują w ovh. Tam jest ich strona, rejestracja partnerów i jakiś panel rozliczeniowy.

Faktyczną realizację płatności wykonuje zapewne jeden z operatorów np. TA, CB, OF, DP, itp którzy mają odpowiednie zaplecze i sztab ludzi do utrzymania ciągłości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×