Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ToFFiK

Sprzedam portal cinema-online.com.pl bardzo tanio

Polecane posty

Sprzedam cały portal z autorskim skryptem, domeną i bazą za 100zł!

www.cinema-online.com.pl

 

Email: toffik@toffik.net

GG 7786521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stat4u.pl zawyża statystyki. Jak ja miałem je na swojej stronie to pokazywało od 1200 do 2000 UU na dzień a jak zmieniłem na GA to jest 700-1000UU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem sytuację podobną do użytkownika krzysiuus przy robieniu testu między GA, a Stat4u.pl - różnica w UU wynosiła około 5-10%...

 

Sam chętnie bym nabył ten serwis jeśli faktycznie ma taką liczbę odwiedzin. Najlepiej jak zainstalujesz na kilka dni GA i dasz tutaj screeny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kiedyś stat4u bardzo zawyżało statystyki. Teraz się to wg. mnie zmieniło i np. różnica w odwiedzinach według stat4u a GA dużo się nie różni. Są to różnice rzędu kilkunastu odwiedzin, więc można to traktować podobnie. Czasami nawet stat4u potrafi zaniżyć wyniki.

Sam jednak opieram się na GA. Kiedyś jeszcze korzystałem z stat24.com, ale nie mam możliwości porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona jest dość dobrze wypozycjonowana, sam często trafiałem na nią szukając filmów online ;) Niestety portal ma ubogą bazę danych oraz linki, które nie sprzyjają pozycjonowaniu, o co cho:

 

link do filmu "Duże dzieci" : http://www.cinema-online.com.pl/index.php?site=viewfilm&fid=1045

według mnie lepiej by było: http://www.cinema-online.com.pl/kategoria/Duże dzieci

 

itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki to: Około 250 unikalnych w tygodniu a w weekendy nawet do 500 unikalnych

 

Czy 150, 115, 139, 111, 115 to jest około 250?

Czy 239, 459, 485 to jest do 500? Mogłeś śmiało napisać do 5000.

 

Bez jaj, jak można tak naciągać fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, przecież tutaj napisał:

 

Średnio 250 uniq

 

a ty podajesz minima... Jak ma 111-485 uników to to by było jak najbardziej ok. A 485 to jest jak najbardziej "do 500" - miał napisać "do 486"??

A na allegro każdy koloryzuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiam ze sprzedawcą i zobaczymy.

 

 

Pierwsze co trzeba zrobić to zmienić szatę graficzną, zatrudnie kilka osób o wzbogacenie bazy filmów, stworzenie normalnego forum, no i mod_rewrite w linkach do filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dlatego ponieważ mają na niego licencje od autora (grego desing) 3 portale: cinema-online, na-film i e-filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

No trochę nie dziwie się, że gościu nie zapłacił ( bądź może było inaczej).

Skontaktowałem się ze sprzedającym i dowiedziałem się że domena wygasa na dniach, a na pytanie o przekazanie domeny na moje dane, kod authinfo zostałem zablokowany...

Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wymyślaj, nikogo nie zablokowałem na GG, pisało do mnie parę osób i każdemu odpowiedziałem że po kod authinfo muszę napisać do ovh.

Nie wiem czy masz dziwne GG które ciebie blokuje czy nie mogłeś pomyśleć że mi wtedy połączenie z netem przerwało, akurat byłem na iphone i stałem się po przerwaniu niedostępny a ty od razu że zablokowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat potwierdzam, nie było problemów aby dowiedzieć się szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak jestem kozłem ofiarnym co dla niektórych? Weźcie przestańcie wymyślać, aukcja została usunięta przez pracownika allegro, ciekaw jestem za co, i dlatego do nich napisałem. Nikt mi nie dał kasy ani nie oświadczył że kupuje, Tobie nawet nie podałem numeru konta, czyba że wysyłasz pieniądze pocztą na adres którego też nie znasz, dziękuję pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Czyli jednak przekręt.

Ciekawe, czy ten pierwszy, co kupił i niby nie zapłacił też został wydym....

Z allegro wywalili, gdyż sprzedawałeś bazę danych użytkowników a to możesz jedynie za zgodą GIODO i ciesz się, że tak zrobili, bo mogłeś bez skarpetek to skończyć i z długami. Odszkodowania idą w setki tysięcy zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×