Skocz do zawartości
Damian.

[OPINIE]hosteam.pl

Polecane posty

Jestem zainteresowany kupnem serwera u nich i chciał bym się dowiedzieć czy można im zaufać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolka cywilna, firma istnieje od ponad roku, mysle ze mozesz sprobowac. Podpytaj sie o lokalizacje serwerow vps z tym transferem bez limitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolka cywilna, firma istnieje od ponad roku, mysle ze mozesz sprobowac. Podpytaj sie o lokalizacje serwerow vps z tym transferem bez limitu...

Chodzi mi o dedyka do 6gb ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm albo nie ogarinam ich strony, albo zwyczajnie nie widzę konkretnej oferty serwerow dedykowanych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm albo nie ogarinam ich strony, albo zwyczajnie nie widzę konkretnej oferty serwerow dedykowanych ?

 

No zwyczajnie ma ma konkretnej oferty, jest tylko trochę tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zwyczajnie ma ma konkretnej oferty, jest tylko trochę tekstu.

 

tylko że na e-maila czekam już 2 dzień i 0 odpowiedzi. Miał może ktoś z was tam sewer i mógł by powiedzieć ile średnio będzie kosztować serwer z 6gb ramu i SSD ponieważ na tym najbardziej mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że na e-maila czekam już 2 dzień i 0 odpowiedzi.  Miał może ktoś z was tam sewer i mógł by powiedzieć ile średnio będzie kosztować serwer z 6gb ramu i SSD ponieważ na tym najbardziej mi zależy.  

 

Jakieś dziwne te Twoje wypowiedzi :D Mało masz na rynku firm oferujących serwery dedykowane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień olewają Twoje zapytanie ofertowe a Ty się nadal nad nimi zastanawiasz ?

 

Tydzień olewają Twoje zapytanie ofertowe a Ty się nadal nad nimi zastanawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień olewają Twoje zapytanie ofertowe a Ty się nadal nad nimi zastanawiasz ?

 

Tydzień olewają Twoje zapytanie ofertowe a Ty się nadal nad nimi zastanawiasz ?

nie, poprostu zapomniałem że w czwartek było święto e-maila wysłałem w środe wieczorem a dzisiaj  ok. 2 w nocy odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, poprostu zapomniałem że w czwartek było święto e-maila wysłałem w środe wieczorem a dzisiaj  ok. 2 w nocy odpowiedź.

 

Jakieś dziwne te Twoje posty :) Daj sobie spokój, tyle powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, poprostu zapomniałem że w czwartek było święto e-maila wysłałem w środe wieczorem a dzisiaj  ok. 2 w nocy odpowiedź.

 

ehh, niedopisałem jednego wyrazu więc może dlatego kolego nie zrozumiałeś i posty wydają ci się dziwne ponieważ akurat tą odpowiedź pisałem z iphona. 

 

Jakieś dziwne te Twoje posty :) Daj sobie spokój, tyle powiem.

 

Spokoju sobie nie dam ponieważ potrzebuje serwera z anty DDoS'em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma dobra jeżeli masz wrogów i maniaków którzy lubią pobawić w DDoS

Z tego co się orientuje to dobra jakość, jednak ceny za tą jakość są spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam serwery.

Są ulokowane w Polsce.

I nie miałem żadnych problemów od momentu ich odpalenia a mam już długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam u nich 3 serwery dedykowane, oprócz jednej awarii związanej z padem prądu w Poznaniu i awarii upsow nie mialem w zasadzie zadnych klopotow, przenioslem sie z OVH w momencie gdy ktos zaczal mi uprzykrzać zycie zalewajac serwery pakietami a OVH oczywiscie zlal sprawe - adresu IP nie zablokowal tylko kazal pisac do abuse (walka z wiatrakami)...

generalnie Panowie z Hosteam sa bardzo kompetentni, ochrona anty-ddosowa wylapuje wiekszosc atakow automatycznie, przy specyficznych atakach sluza pomoca... szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwa lata minęły od ostatniej opinii a ja bardzo poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem mojego serwera do Hosteam, czy ktoś z dłuższym stażem w firmie mógłby podzielić się swoimi obserwacjami? Interesują mnie szczególnie serwery VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam vps. Gorąco polecam, aktualnie chyba wszystkie serwery ts3 trzymają tam usługi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto przenieść ten temat do odpowiedniego działu, możliwe że wtedy więcej osób zwróciło by nań uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystam z ich hostingu od roku dedykowane serwer + kilka serwerów vps tak ze pomoc + zabezpieczenia anty ddos bardzo dobrej jakości są :)

 

 

 

Polecam...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Więc i ja zasięgnę aktualnych opinii o hosteam.pl

 

Zauważyłem, że większość publicznych teamspeaków właśnie ulokowane jest na ich serwerach.

 

W jakim stopniu radzą sobie z atakami DDoS na serwery? Ktoś uświadczył takiego czegoś i może się podzielić "wrażeniami"? Wraz ze znajomym tworzymy community zrzeszające osoby z wielu gier w celu wspólnej gry więc serwer TS3 będzie dość popularny (jak wiadomo wtedy zaczynają się ataki ze strony "konkurencji"). Już od samego początku chcę uniknąć przerw w działaniu TeamSpeaka (zawsze jakieś są - wszystko rozumiem). OVH ma świetnie to rozwiązane jednak jest to FR lokalizacja.

 

Za wszystkie opinie/pomoce z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Mając serwer TeamSpeak w OVH (jeszcze bez DDOS) atakowali mnie posiadacze serwerów właśnie w hosteam, kontrataki się oczywiście nie powodziły, i chociaż było to niecały rok temu to stwierdzam, że hosteam sobie dobrze radzi z DDoSami. Teraz dzięki antyddosowi OVH masz jednak większe szanse na "przeżycie" ataków. Ostatnio Oles pisał o atakach ponad 300 GBit/s na ich serwerownię i ponoć podołali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×