Skocz do zawartości
Gość Adam123BMX

Sprzedam 100 zł na Logout.pl

Polecane posty

Gość Adam123BMX

Witam tak jak w nazwie tematu sprzedam 100 zł na logout.pl za 70 zł przelewem chętni pisac na PW bądz GG 26363096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za gość uzgodniłem z nim że wpłace mu kase dam sreena na maila i dostane 100zł na logout.pl, ja się wywiązałem a on twierdzi ze pieniądze nie doszły to ile one mają iść w srode wieczorem wysłałem ;/

 

screen mojego konta

Edytowano przez crazyluki
wyciąłem screen potwierdzający słowa użytkownika - za dużo informacji na wyciągu z konta było widać (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty usuń ten link! Po cholerę komu dajesz informacje ile masz pensji i ile zarabiasz. W internecie pełno oszołomów co mogą te dane wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty usuń ten link! Po cholerę komu dajesz informacje ile masz pensji i ile zarabiasz. W internecie pełno oszołomów co mogą te dane wykorzystać.

 

No spoko stary, może przesadziłem ale już wyszedłem z siebie ile można czekać, w ogóle piszesz do tego gościa jest na dostępnym prosisz żeby spr. konto,a on na nie widok zawija, żałuję ze skorzystałem z tego!!! ale nie podaruję tej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego 2gie GG 16269393, jego strona fullgta.com. Moze uda ci sie go dojsc, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na szybcika,

Technical Contact:

N/A (csid7714953)

Robert Wolinski (Adam123BMX@wp.pl)

Kreta

Warszawa

,05-190

PL

Tel. +48.888788718

 

chłopaczek ma 16 lat, o ile są to dane prawdziwe to mysle ze jeden telefon do rodzicow wystarczy ;-)

http://nk.pl/profile/10554813 prawdopodobnie jego ojciec

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

A tak na szybcika,

Technical Contact:

N/A (csid7714953)

Robert Wolinski (Adam123BMX@wp.pl)

Kreta

Warszawa

,05-190

PL

Tel. +48.888788718

 

chłopaczek ma 16 lat, o ile są to dane prawdziwe to mysle ze jeden telefon do rodzicow wystarczy ;-)

 

I po co dublujesz posty?

Napisałem to już wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70zł wiesz żebym wiedział to bym w życiu mu nie wysłał, ale wiesz dogadałem się z nim ze prześle potwierdzenie wysłałem mu je a on do mnie poczekam aż kasa będzie zaksięgowana na koncie, myślę sobie co za pajac ;/ no trudno poczekam ale jeden dzień, drugi trzeci ile można czekać, dzięki za dane... przydadzą się poczekam do poniedziałku jeszcze na spokojnie jak nic, zadzwonię do jego mamy czy tam taty ;p jeżeli to nie pomoże polecę na policję, chociaż nie lubię tego wariantu ale mu nie popuszczę, jak coś będziecie wiedzieć smarujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

70zł wiesz żebym wiedział to bym w życiu mu nie wysłał, ale wiesz dogadałem się z nim ze prześle potwierdzenie wysłałem mu je a on do mnie poczekam aż kasa będzie zaksięgowana na koncie, myślę sobie co za pajac ;/ no trudno poczekam ale jeden dzień, drugi trzeci ile można czekać, dzięki za dane... przydadzą się poczekam do poniedziałku jeszcze na spokojnie jak nic, zadzwonię do jego mamy czy tam taty ;p jeżeli to nie pomoże polecę na policję, chociaż nie lubię tego wariantu ale mu nie popuszczę, jak coś będziecie wiedzieć smarujcie.

 

Z Policją szkoda czasu itp. Szkoda nerwów za głupie 70zł.

Paliwo itp Cię drożej wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam123BMX

Oj chłopcy chłopcy złe dane podajecie Radox a nie opisałem tego ,że pokazałem link do paypal i nic w profilu nie bło tego to juz nie potrafiłeś opisac redox mowi ,ze kase wysłał jakoś czekam i nadal nie ma i coś dziwnie mu się spieszyło aby kase na logout dostac ehh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopcy chłopcy złe dane podajecie Radox a nie opisałem tego ,że pokazałem link do paypal i nic w profilu nie bło tego to juz nie potrafiłeś opisac redox mowi ,ze kase wysłał jakoś czekam i nadal nie ma i coś dziwnie mu się spieszyło aby kase na logout dostac ehh .

 

Nie Tłumacz się !!! i nie redox Tylko Radox naucz się czytać, a co będę podawał twój screen na który czekałem 20 minut.. zaczym w paintcie zamażesz farbą swój imię wiesz co płakać się chce gdybym wiedział ze jesteś tak nie odpowiedzialny "dzieciak" to bym w życiu się nie odzywał po tą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz na policje, straciłem kiedyś 110zł poszedlem i nie załuje moze sie ciagneło troche ale pieniadze odzyskałem a osoba dostała wyrok z powodu kumulacji :D

 

 

Pamiętam ze nawet jego mama do mnie dzwoniła parę razy z przeprosinami itp i żeby wycofać sprawę :D Pewnie tutaj będzie podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma wyjścia, dziś napisał mi znowu ze pieniędzy nie ma to już czwarty dzień nie licząc niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

No nie ma wyjścia, dziś napisał mi znowu ze pieniędzy nie ma to już czwarty dzień nie licząc niedzieli...

 

No powodzenia ;)

Krzyż na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powodzenia ;)

Krzyż na drogę.

 

Damy radę nie przejmuj się Kropeczka, Oni lubią takie błahe sprawy brać za ogon, wiem coś o tym bo miałem takie coś za byle gó...

hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

[...]i nie redox Tylko Radox naucz się czytać...

 

 

Damy radę nie przejmuj się Kropeczka,

 

Kropeczka != Kopaczka ;)

Sam sobie zaprzeczasz.

 

Jak wniesiesz sprawę naprawdę to napisz potem na forum jak się skończy :)

Ja dalej twierdzę, że szkoda nerwów w sądzie i na policji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam123BMX

No czekam z tą policją prosze bardzo idź i sami zobaczą ,że twoje pieniądze ,które wysłałeś nie doszły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kropeczka != Kopaczka ;)

Sam sobie zaprzeczasz.

 

Jak wniesiesz sprawę naprawdę to napisz potem na forum jak się skończy :)

Ja dalej twierdzę, że szkoda nerwów w sądzie i na policji.

 

Pozdrawiam

 

Za dużo piszesz z tą policją dlatego kropeczkę ci dałem :) a co do tego niżej oszusta to przyjdzie pora na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wniesiesz sprawę naprawdę to napisz potem na forum jak się skończy ;)

Ja dalej twierdzę, że szkoda nerwów w sądzie i na policji.

 

Pozdrawiam

Kopaczka ja miałem podobną sytuację, i też się opłaciło bo gość kasę zwrócił, to z reguły tak bywa że to są dzeciaki i im się w pupach przewraca.

U mnie było tak że gość miał mi pomóc przy robieniu stronki, i wpłaciłem mu 100zł zaliczki, po czym koleś nagle zaczął udawać inne osoby na swoim gg aż któregoś dnia stwierdził iż tutaj cytat:

skur**łem jego koleżankę

 

Of kors nikogo nie obrażałem tylko wyśmiałem to że udawał kogoś innego na gg :)

Ogólnie nie mogę podawać jego danych osobowych ale adres stronki przed którą przestrzegam raczej już tak (nazwa mówi wszystko :))

http://ds4us.pl/ albo http://bartoszzgolinski.nk6.pl/

ciekawe bzdury czasem wypisuje na swojej stronce, kiedyś np. napisał że pozycjonował sexplaneta.pl (zapytałem ich to odpisali że nigdy nie mieli z nim do czynienia)

Obecnie na goldenline twierdzi że umie koreański :)

Poszukajcie sobie w google coś na jego temat to się pośmiejecie jakie rzeczy kolo wyprawia,

chciał sprzedać atlas do ćwiczeń i wysłać pocztą (z 200kg)

Więc z dzieciakami trzeba krótko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam123BMX

Propozycja sprzedania 100 zł na logout.pl nadal aktualna ponieważ nikt nie kupił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×