Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 4 głosów

[opinie] slaskdatacenter.pl Livenet Sp. z o.o.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
404 odpowiedzi na ten temat

#401 banan47

banan47

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 23:17

Dzierżawiłem serwer dedykowany w tej firmie od grudnia 2014 roku do czerwca 2017. Jeśli chodzi o awarie w tym okresie to były one sporadyczne (z tego co pamiętam to kilka razy tylko mieli problemy z siecią, ale to było jakoś w 2015 roku). Ogólnie serwer i sieć działały na normalnym poziomie. Parametry serwera miałem nawet lepsze niż były wyszczególnione w ofercie (chodzi o procesor, był model lepszy).

Cena serwera była okazjonalna, ponieważ skorzystałem z oferty dla użytkowników WHT, aż żal było mi rezygnować z tego serwera, jednak od dłuższego czasu był dla mnie nierentowny, a nie chce mi się bawić w resellerkę.

Do biura obsługi klienta udało mi się dodzwonić tylko kilka razy. Zazwyczaj gdy były problemy z serwerem dzwoniłem od razu do działu technicznego, zawsze ktoś odebrał telefon i w ciągu godziny usługa działała poprawnie. Dla mnie to i tak długi czas oczekiwania na usunięcie problemu, jednak mam już doświadczenie z DC OVH, w którym dzierżawię serwery od 10 lat i wiem, że czas na usunięcie usterki może trwać nawet kilkadziesiąt godzin :)

Co do tej firmy to nawet mi ich trochę szkoda, bo serwery i łącze mają na normalnym poziomie, jednak ekipa odpowiedzialna za obsługę klienta jest na bardzo niskim poziomie, co jak widać nie sprzyja pozytywnym opiniom na temat tej firmy.

• 0

#402 systemy.internetowe

systemy.internetowe

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów
  • Firma:HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Janicki

Napisany 11 lipiec 2017 - 07:26

[..] jednak ekipa odpowiedzialna za obsługę klienta jest na bardzo niskim poziomie, co jak widać nie sprzyja pozytywnym opiniom na temat tej firmy.

Jakiś czas temu przez wiele lat korzystałem z serwera dedykowanego w tej firmie... Serwer się "zestarzał" i w podobnej cenie były znacznie "mocniejsze" maszyny. Zwróciłem się do BOK, że chciał bym przejść na inny serwer z aktualnej ich oferty i czy mogą dla stałego/starego klienta zainstalować panel DA gratis...

Nie byli zainteresowani... więc zrezygnowałem z usług tej firmy.

Co do awarii polegającej na niedostępności usługi zdarzały się, ale jak już udało się dodzwonić, to w miarę szybko reagowali na zgłoszenia.

• 0

#403 MateuszCODE

MateuszCODE

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów

Napisany 12 lipiec 2017 - 22:02

Firma miała potencjał i dużo grono klientów lecz jakto bywa zaniedbali firmę. Mam u nich vps openvz pakiet drugi stabilnie nie działa, stary sprzęt i słaba obsługa klienta . Jeżeli ma ktoś dla mnie dobrą alternatywe to zapraszam PW :)
  • 0

#404 Gość_cien_*

Gość_cien_*
  • Goście

Napisany 24 lipiec 2017 - 17:56

Od wczoraj od 13.30 serwer nie działa, na infolini oczywiscie nikt nie odbiera.

• 0

#405 Gość_cien_*

Gość_cien_*
  • Goście

Napisany 31 sierpień 2017 - 13:51

Minął ponad miesiąc od awarii z lipca, po wielu telefonach(których nie odbierają) oraz wysyłanych zgłoszeniach(na które odpowiadają co kilka dni) dostałem informacje że serwer uległ awarii a same dyski są w firmie ktora specjalizuje sie w odzyskiwaniu danych. Zapytałem o backup z którego mogliby odzyskać dane tutaj o dziwo również serwer znajduje sie w firmie która zajmuje się odzyskiwaniem danych. Po miesiącu i prawie żadnych informacji od sldc.eu ponownie pisałem i dzwoniłem jak wygląda sytuacja okazuje się że nie odzyskali żadnych danych z serwera matki ani z serwera backupowego(zapewne jeden i drugi to był ten sam serwer, albo nie było kopii żadnej). Ja całe szczescie koncze przygode z tą beznadziejną "firmą". Support który tam jest to dno, ludzie którzy tam pracują nie mają zielonego pojęcia o tym co robią.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników