Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nexon

[ZLECĘ] Wykonanie strony www

Polecane posty

Witam,

 

chciałbym zlecić wykonanie strony www oraz prostego programu do jej obsługi i edycji treści.

Strona miałaby poświęcona mojej osobie, czyli spontanicznie mówiąc taka internetowa wizytówka ;)

 

Przepraszam właściciela tej strony że tak jej bez pozwolenia użyję. Ale znalazłem ją na tym forum, to chyba nie będzie to wielkim wykroczeniem.

Bardzo mi się podoba ta stronka http://www.mariuszcz...i.pl/index.html bardzo prosta i przejrzysta.

 

Jak pisałem wyżej, chciałbym żeby był zainstalowany program do jej edycji, nie musi być szczególnie skomplikowany. Ważne żeby można było edytować treść i menu boczne (nawigację).

 

Mogę zaoferować za realizację zlecenia, 50zł-120zł mam nadzieję że jest to kwota wystarczająca :D

 

W razie pytań bądź ofert proszę pisać na PW albo adres robert@vindictus.pl

Proszę nie korzystać z gg, bo i tak pewnie nie odpiszę. Gdyż jak nie śpię to jestem w pracy, a w pracy z gg nie korzystam. W przeciwieństwie do poczty i forum.

 

Pozdrawiam,

Robert S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

50-120zł

 

Takiego gniota może jakiś licealista za tą kwotę zrobi... i jeszcze będzie miał z tego radochę.

Nikt choć trochę poważny nawet się nie zajmie takim "projektem", bo jest po prostu nieciekawy, a o śmiesznej kasie już nie wspomnę : )

 

I jeszcze CMS. I dorzucam 50 dolarów w amerykańskim stylu, że nie skończy się na takim "projekcie", tylko nagle ten pan sobie pomyśli, że "jak już robimy, to zróbmy coś ciekawszego, bo to nie za bardzo wygląda" i się okaże, że to sajt za 5 stów, zrobiony za stówę : )

 

Bardzo odradzam kierowanie się "bardzo podoba mi się" (czyt. klientowi wydaje się, że wie o co w tym wszystkim chodzi) i przejście w stosunek "zależy mi na wykonaniu dobrego portfolio zaprojektowanego specjalnie dla mnie", ale to nie w tym budżecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booski@ Zakup sobie gdzieś konto www ze skryptami Fantstico lub Installatron, zainstaluj sobie jakiś CMS (joomla, dupal itp.) i wgraj skorkę (masz ich pełno w sieci). Strona będzie na pewno bardziej efektywna a instalacja wykonuje się dwoma kliknięciami z panelu administracyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samą stronę to mógłbym sobie zrobić sam, nawet nie znając PhP ani Html. Pełno jest programów w sieci umożliwiających takie coś.

Ale chodziło mi również o dodanie CMS'a np. takiego jak na tej stronie http://fancybox.net/

 

Generalnie oferta już nie aktualna, mimo że miałem oferty za 40, 50, 80 zł, zdecydowałem się na najlepiej przedstawioną ofertę za 120zł :(

 

No i te komentarze powyżej...

Takiego gniota może jakiś licealista za tą kwotę zrobi [...]

No tak, Ty pewnie od razu jak się urodziłeś, złapałeś za klawiaturę i zacząłeś robić strony :]

Nie zapominaj że każdy kiedyś zaczynał, więc dlaczego licealista jest symbolem kpiny?

Ja pracuję w jeden z najlepszych firm na świecie, bo w Google. Czy to znaczy w Twojej skali że jestem gorszy od licealisty?

Co za kraj... I dziwić się że później tacy koło krzyża tańczą...

Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj że każdy kiedyś zaczynał, więc dlaczego licealista jest symbolem kpiny?

Zapewne dlatego, że nie w głowie mu legalność softu na którym pracuje, grafik które wykorzystuje, no i "sprawy podatkowe" że tak to ujmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czuję się zmieszany z błotem : )

a tak na serio - koledzy już odpisali, ja nic nie będę dodawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś ciekawego :(

http://zachkrasner.com/portfolio/ darmowy szablon. Idealnie taki jak chciałem. Nie znam się na tworzeniu stron, więc się na ten temat nie wypowiadam ile, jak, gdzie, co, po co. Napisałem co bym chciał i ile mogę zapłacić. Więc nie rozumiem, po co te puste dysputy?

 

@Edit:

 

Jak już pisze, to się zapytam...

Czy ktoś potrafi tworzyć gry "przeglądarkowe"??

Pod koniec roku, może na przełomie, będę chciał żeby ktoś mi napisał grę na przeglądarkę, od początku do końca. Dokładnie taką jak opiszę.

 

Jaka byłaby cena wykonania takiego zlecenia? Czy w 5000zł uda mi się zamknąć?? No i ile by trwała realizacja takiego projektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już pisze, to się zapytam...

Czy ktoś potrafi tworzyć gry "przeglądarkowe"??

Pod koniec roku, może na przełomie, będę chciał żeby ktoś mi napisał grę na przeglądarkę, od początku do końca. Dokładnie taką jak opiszę.

 

Jaka byłaby cena wykonania takiego zlecenia? Czy w 5000zł uda mi się zamknąć?? No i ile by trwała realizacja takiego projektu?

 

Nie mój biznes, ale jak chcesz cmsa za 120zł to nie wiem skąd niby weźmiesz 5k na grę przeglądarkowąwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mój biznes, ale jak chcesz cmsa za 120zł to nie wiem skąd niby weźmiesz 5k na grę przeglądarkowąwink.gif

Zarabiam 4/5 tej kwoty m-c, ale nie o to tutaj chodzi...

Jakby ktoś miał pojęcie w tym temacie to niech pisze. Widziałem na sieci, że jakiś koleś robi takie gierki za 3000zł, ale średnio to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booski te teksty ,,pracuje w gogle" , zarabiam tyle i tyle to zostaw dla siebie - nikogo to nie obchodzi.

 

Jeżeli chcesz gre przeglądarkowąna takim poziomie jak mariusza www ( czyli 6 podstron i koniec) to może znajdziesz kogoś za 5000. Ale nie wiem czy ktoś będzie chcial w to grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OT

no wiesz.... Pan z google myśli, że będziemy skakać... i myśleć za niego :)

 

Niech Pan wybaczy, Panie "profesjonalisto".

Jak zauważyłem to forum ma charakter ogólnodostępny, mogą tutaj pisać osoby wszelkiego pokroju, zaczynając od wieku, a kończąc na statusie zawodowym. Nigdzie nie ma tutaj napisane, że mogą składać oferty tylko firmy, dla firm.

A skoro jest dział "oferty pracy", to swoje zlecenie mogę kierować do wszelkiego statusu społeczności, nie tylko dla firm. I właśnie tak robię, a skoro ktoś z "wielką korporacją" nie chce się chwycić mojego zlecenia, to nie musi się wypowiadać w temacie. Sprecyzowałem czego oczekuję i ile mogę zapłacić. Skoro ktoś uważa to za śmieszne, nie musi na to ogłoszenie zwracać uwagi. W przeciwieństwie do Ciebie, nie uważam się za "profesjonalistę" i portfolio za 120zł mi w zupełności wystarczy.

 

Druga sprawa, jeśli ktoś mi rzuca pytanie "ciekawe skąd weźmiesz 5K na projekt?" To przepraszam, co według Was miałbym odpowiedzieć, że ukradnę? Nie, napisałem jasno ile zarabiam i wydaje mi się, że to pytającemu rozwieje wszelkie wątpliwości :( I pisanie "nie pisz ile zarabiasz, bo to nikogo nie interesuje" jest nie na miejscu, skoro ktoś niemalże o to zapytał :)

 

A trzecia sprawa, to w dzisiejszych czasach założyć firmę jest niewiele trudniejsze niż zakupy w supermarkecie. Zarejestrować się jako bezrobotny i jeszcze 18 tys. zł na start. Wykupić licencje na program-y i już można paradować jak idiota z krawacikiem pod szyją i w świecących bucikach. Uważając się za "profesjonalistę" z "wielką korporacją", wołających na ludzi krocie, jako że są "profesjonalistami".

 

Także skończcie się prężyć i napinać. Napisałem jasno czego oczekuję i ile mogę zapłacić. Z resztą i tak to już nie aktualne. Przyjąłem już ofertę od nieprofesjonalnego "licealisty" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że nie powiedziałeś ile zarabiasz. Określiłeś to bardzo jasno. Powiedziałeś, że zarabiasz 4/5 kwoty 5 tysięcy, czyli 80% tej kwoty.

0,8 * 5000 = 4000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że nie powiedziałeś ile zarabiasz. Określiłeś to bardzo jasno. Powiedziałeś, że zarabiasz 4/5 kwoty 5 tysięcy, czyli 80% tej kwoty.

0,8 * 5000 = 4000 zł

 

Nie mow ze umiesz czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarabiam 4/5 tej kwoty m-c, ale nie o to tutaj chodzi...

Jakby ktoś miał pojęcie w tym temacie to niech pisze. Widziałem na sieci, że jakiś koleś robi takie gierki za 3000zł, ale średnio to wyglądało.

 

Czego nie doczytałem ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że nie powiedziałeś ile zarabiasz. Określiłeś to bardzo jasno. Powiedziałeś, że zarabiasz 4/5 kwoty 5 tysięcy, czyli 80% tej kwoty.

0,8 * 5000 = 4000 zł

 

Pytanie netto czy brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×