Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mytnik

Serverownia.pl

Polecane posty

Witam

 

Mam reseller w firmie serverownia.pl co wy o tej firmie myślicie??Jest ona godna polecenia??Czy lepiej zabierać dane i uciekać??Mam tam duzy portal z plikami, bardzo popularny i nie wiem co mam zrobić bo boje się że serverownia.pl upadnie tak jak na wakacjach.Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam tego administratora, nie umie dotrzymac slowa, doprosic sie go nie idzie... eh! Ale takto jest ok, jego uslugi wydaja sie dobre.

Nie wiem, jak chcesz ryzykowac, to ryzykuj, moze ci sie uda a moze nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Ci wlasciwie chodzi? Opinii na ich temat jest mnostwo, historia barwna.

 

Myslisz, ze mamy szklane kule i mozemy przewidziec czy bedzie dzialac cz nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem u niego konto resellerskie gdzieś pare dobrych miesięcy temu. Na trudne pytanie zablokował mnie na gg :| i nie odpisywał na e-maile . Uciekłem od niego jak tylko mi się udało, niestety trafiłem też na gorszy hosting, ale to już inna bajka. A tak wogóle to ich serwer został hackowany pare razy co świadczy o nieudalności owego usługodawce.

Odradzam dwoma rękoma. Lecz jak napisał @lirek jak chcesz to ryzykuj bo to hosting drugorzędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto w serf.pl i jak dla mnie jest OK

 

Szybko działa,mała awaryjność

 

Owszem admin też w miare OK chociaż mógł by być lepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż serverownia.pl na początku swojego istnienia nie była najlepszą serwerownią w swojej klasie odnośnie cennika jednak była dobra a pod względem jakości można było się załamać. Jednakże od ostatnich 3-4 mc serverownia.pl wzięła się w garść! I kupiła profesjonalne serwery dedykowane o dużej jakości na cennik to jednak mocno nie wpłynęło ceny są nadal niskie aczkolwiek resllere miały niższe ceny ale teraz serwerownia.pl świadczy dobre usługi hostingowe w pełni profesjonalne

 

http://www.hyperspin.com/publicreport/4706/7857

 

http://www.siteuptime.com/statistics.php?I...81&UserId=17903

 

Klient serverownia.pl

Klient serverownia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście , ja miałem same problemy i bez względu na to czy jest rodzynek który popiera ten hosting czy nie :) Jestem zrażony do tego hostingu bo prowadzi go osoba niepełnosprytna :) (czytaj młody człowiek) Nie chciał mi powiedzieć jaką wersję ma php :|

Jak ktoś lubi ryzyko to niech wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz dlugo klientem tej firmy.

Oczywiscie zdazaja się pady, ale nowy serwer jest bardzo dobrej jakosci, co widac po jego uptime. Teraz jeden serwer ma byc przeniesiony do Niemiec.

Myśle, że teraz można polecić serverownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytelnik - niby pluton jest przenoszony ale ja jakoś nie widze zmian ... no może tylko po tym, że wczoraj od 17-18 na plutonie było Too Many connections...

 

NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... serverownia.pl wzięła się w garść! I kupiła profesjonalne serwery dedykowane o dużej jakości ...

 

... nowy serwer jest bardzo dobrej jakosci, co widac po jego uptime...

 

Tak, tak nowy serwer............ a świstak siedzi i zawija w te sreberka.

Ale w sumie tym resellerem na którym teraz jest serverownia podciągneła swój uptime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak nowy serwer............ a świstak siedzi i zawija w te sreberka.

Ale w sumie tym resellerem serverownia podciągneła swój uptime.

 

Święta racja! Sync.pl pokazało jak bardzo masz rację. Zaczynali od h4u.pl potem jakies komedie na allegro, dalej legalna firma.. Ludzie sie połaszczyli i bylo to samo! A wiec kicha od samego poczatku... Do samej smierci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytelnik - niby pluton jest przenoszony ale ja jakoś nie widze zmian ... no może tylko po tym, że wczoraj od 17-18 na plutonie było Too Many connections...

 

NIE POLECAM!!!

O ile sie nie myle na forum serverowni, jest:
Witam,

Informuje, ze server pluton w przeciagu 7 dni zostanie pzreniesiony do nowej serverowni.

Lokalizacja servera bedziesie znajdowac sie w Niemczech. Pingi srednio 40-50ms

 

Dane sprzetowe servera:

Procesor: Xeon 2GHZ

Pamiec Ram: 1GB

Lacze: 100mbps

 

Święta racja! Sync.pl pokazało jak bardzo masz rację. Zaczynali od h4u.pl potem jakies komedie na allegro, dalej legalna firma.. Ludzie sie połaszczyli i bylo to samo! A wiec kicha od samego poczatku... Do samej smierci..
Jedna różnica: Sync.pl pobierał opłaty na pół roku lub rok, a w serverowni można płacić miesięcznie i w każdej chwili się wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Informuje, ze server pluton w przeciagu 7 dni zostanie pzreniesiony do nowej serverowni.

Lokalizacja servera bedziesie znajdowac sie w Niemczech. Pingi srednio 40-50ms

Ile lat ma ten 'administrator'? Z powyższego tekstu wynika, że nie potrafi sklecić kilku zdań poprawnie po polsku (od razu widać 6 istotnych błędów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile lat ma ten 'administrator'? Z powyższego tekstu wynika, że nie potrafi sklecić kilku zdań poprawnie po polsku (od razu widać 6 istotnych błędów).

 

20. Być może kojarzysz osobnika o nicku SMeK - to ten, który co miesiąc tworzył inną sieć IRC :) Jakaś moda na przedsiębiorczych młodzieńców... szkoda tylko, że imponuje im nie to, co powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że na początku istnienia serf.pl nie był to profesjonalny hosting!!! Ale też dajmy szanse temu hostingowi, bo ludzie się zmieniają może naprawdę się serf.pl zmienił i serverownia.pl ma już wmiare dobre usługi hostingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że na początku istnienia serf.pl nie był to profesjonalny hosting!!! Ale też dajmy szanse temu hostingowi, bo ludzie się zmieniają może naprawdę się serf.pl zmienił i serverownia.pl ma już wmiare dobre usługi hostingowe.

 

Jeśli mówisz tu o uptime to fakt polepszył się od kąd zaczeli korzystać z konta reseller z usa a swoim użytkownikom zaczeli wciskać kit że to nowy super extra serwer o nazwie potter.

Jeszcze teraz brakuje żeby serwer który im został (pluton) zmienili na jakiegoś vps-a np z s4u i zaczeli na nim sprzedawać konta reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że na początku istnienia serf.pl nie był to profesjonalny hosting! Ale też dajmy szanse temu hostingowi, bo ludzie się zmieniają może naprawdę się serf.pl zmienił i serverownia.pl ma już wmiare dobre usługi hostingowe.

 

hmm.. skoro lubisz dreszczyk emocji, próbuj u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze teraz brakuje żeby serwer który im został (pluton) zmienili na jakiegoś vps-a np z s4u i zaczeli na nim sprzedawać konta reseller.
Na jakiej zasadzie to piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. skoro lubisz dreszczyk emocji, próbuj u nich :)

 

Szczerze mówiąc u nich nie mam hostingu obecnie, bo odszedłem, ale smek widać, że się stara:-) oddał mi 50zł, za które kupiłem u niego konto.

Po za tym Ty na pewno nie jesteś ideałem hostingu!!!

Są od Ciebie lepsi i gorsi dostawcy!!!

 

A to, iż serf.pl sie podniósł i się stara świadczy o nim iż dba o klientów! Bo tak to by zwinął działalność (ogłosił bankructwo) i otworzył firmę inną pod inna domeną i by też sprzedawał hosting! I świadczył by teoretycznie identyczne usługi jak obecnie czyli Uptime by miał takie same jak obecnie. A domenę by mógł kupić nie drogo taką która jest już zarejestrowana np. 9 m-c do 11 może 2 lat i by mógł napisać że firma od tej daty istnieje

 

Ale osobiście serf nie jest oszustem! Zwraca kasę niezadowolonym kientom

 

P.s. 50zł dostałem po pół roku od zrezygnowania i zażądania zwrotu kasy!!!

 

Obecnie w serf.pl mam tylko 1 adres email, który jest dla mnie ważny i który dostałem za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s. 50zł dostałem po pół roku od zrezygnowania i zażądania zwrotu kasy!!!

To rzeczywiście dba wprost niezwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s. 50zł dostałem po pół roku od zrezygnowania i zażądania zwrotu kasy!

 

Hmm... mam nadzieje ze nie placiles za konto dajmy 50 zl na rok, po pol roku zrezygnowales i dostales 50 zl spowrotem? Bo chyba jest takie cos jak rozliczenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×