Skocz do zawartości
bryn1u

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

Ze względu na przejęcie firmy przez nowego operatora prosimy o umieszczanie komentarzy w Nowym temacie - TUTAJ

 

Witam.

Nastepne DC z serwerami dedkowanymi. Korzystal ktos badz korzysta z ich uslug ? Jaka z jakoscia ? Cenowo jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowana ilość transferu miesięcznego

Łącze 100/100 Mb/s

 

Ciekawe. Chyba kupię to i zobaczymy jak szybko zrezygnują z tych punktów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Po przekroczeniu 5000GB transferu miesięcznie łącze zostaje ograniczone do 10 Mbps.

 

Ja mam w późniejszym czasie zamiar skorzystać z ich usług.

 

 

PS. Co do jakości to popytaj o netshoot.pl, serwery dedykowane mają od niedawna w ofercie, z tego co widzę na ght.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cabana

 

Myślę że wiadomo :) Proszę się zarejestrować i wejść do panelu a wszystko stanie się jasne i przejrzyste.

 

@Najdmen

 

Nie wie Pan jakie mamy łącza a Celeron to tylko jedna z konfiguracji.

 

@xorg

 

Jak już mój przedmówca wspomniał po przekroczeniu 5TB ograniczamy łącze.

 

 

Jak to mówią "Nie od razu Rzym zbudowano" tak więc proszę nie oczekiwać że po tygodniu działalności w zakresie sprzedaży serwerów dedykowanych uda nam się dostosować naszą ofertę w 100% do wymagań rynku :)

Jeżeli chciałby ktoś sprawdzić trasę bądź ping do nas to podaje IP 89.231.6.1

Staramy się że tak powiem małymi kroczkami iść do przodu tak jak udało nam się to z projektem NetShoot.pl.

 

Jeżeli są jakieś pytania bardzo chętnie na nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Najdmen

 

Nie wie Pan jakie mamy łącza a Celeron to tylko jedna z konfiguracji.

 

Wiem bo widzę :) a już na pewno po tym IP 89.231.6.1

 

inetnum: 89.231.6.0 - 89.231.6.255 netname: NET_DC-NET descr: Netcase.pl descr: ul.Bazylianska 18 descr: 22-400 Zamosc country: PL admin-c: PS10817-RIPE tech-c: PS10817-RIPE status: ASSIGNED PA mnt-by: MULTIMEDIA-MNT source: RIPE # Filtered

 

Rozgłaszane jest pod /16 pod asem multimedii więc z kogo chcesz zrobić przysłowiowego głupka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w tej chwili leci przez Multimedię bo czekamy dalej na numer AS w celu rozgłoszenia adresacji i zaaranżowania BGP. Jednak wkrótce się to zmieni.

 

PS: Co nie zmienia faktu, że jakość usług jest zadowalająca a pingi niskie.

 

@Najdmen

 

Widzę że jest Pan niedoinformowany tak więc proszę przyjąć do informacji że po odblokowaniu poszczególnych filtrów przez Multimedie w/w adresację PA możemy rozgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w tej chwili leci przez Multimedię bo czekamy dalej na numer AS w celu rozgłoszenia adresacji i zaaranżowania BGP. Jednak wkrótce się to zmieni.

 

PS: Co nie zmienia faktu, że jakość usług jest zadowalająca a pingi niskie.

 

No to czekajcie dalej ale radzę jeszcze nie sprzedawać nic na IP w których zmienią się rekordy route :)

 

co do p.s. to nie zmienia to także faktu że jak sobie odpalicie BGP to ścieżki do Was mogą się zmienić.

 

Widzę że jest Pan niedoinformowany tak więc proszę przyjąć do informacji że po odblokowaniu poszczególnych filtrów przez Multimedie w/w adresację PA możemy rozgłosić.

 

heheeee

jak jest minimum 24 to oczywiście że można - ale ja nie o tym mówię o tym że to jest PA / PI wsio rawno

zmiana route i filtry u klientów którym chodzą usługi mmmm miodzio parę dni zabawy żeby to było widoczne. Z resztą chyba w Waszym temacie na GHT napisałem to co właśnie przekleiłeś :)

nie Panuj mi to jest forum :)

 

Dobra rada sklepcie asa, rozgłoście wszystko i będzie miód, nie sprzedawajcie tego pod ASem MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że po dopięci operatora do BGP trasa do serwerowni może ulec zmianie jednak z samym adresem nic się dziać nie będzie.

Proszę się o naszą sprzedaż nie martwić na prawdę wszystko mamy dopilnowane w tym kierunku :)

 

Rozumiem że IONIC istnieje już trochę na rynku i jako konkurent parę ostrych słów z Waszej strony paść musi jednak proszę mi wierzyć, że wiemy co robimy i mimo wszystko gdzieś tam z brzegu swoje usługi pozwolimy sobie udostępniać.

 

PS: Jeżeli chodzi Panu o prefiks sieci to jest to /24. Nie mam zamiaru "Panować" na forum, jedynie odpieram Pana "ataki" w naszym kierunku które nie wiem co mają na celu :)

 

Proszę mi wierzyć układy z MM mamy bardzo dobre i ich serwerownię za ścianą niemal tak więc jak wspomniałem wiemy co robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czynna w godzinach:

Codziennie od 14:00 do 24:00"

 

czemu infolinia pracuje w takich godzinach, a nie od rana?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że po dopięci operatora do BGP trasa do serwerowni może ulec zmianie jednak z samym adresem nic się dziać nie będzie.

Proszę się o naszą sprzedaż nie martwić na prawdę wszystko mamy dopilnowane w tym kierunku :)

 

Rozumiem że IONIC istnieje już trochę na rynku i jako konkurent parę ostrych słów z Waszej strony paść musi jednak proszę mi wierzyć, że wiemy co robimy i mimo wszystko gdzieś tam z brzegu swoje usługi pozwolimy sobie udostępniać.

 

Ja nie piszę ostrych słów, IP jest z multimedii i obecnie nie ma BGP na Waszej stronie czytamy; plix tpnet i mm więc tylko stwierdzam fakty,

a jeśli macie to tak zaplanowane że rusza sprzedaż itd na IP które zostanie docelowo inaczej rozgłoszone to nie jest to zaplanowane - serio,

każdy z nas podpinał kiedyś nową podsieć pod ASa i wiemy, że nie jest to minuta osiem aby banglało.

 

Ja mu a on b nie Panuj w sensie nie na Pan, nie atakuję tylko zauważam.

Ale nie rozumiesz najwidoczniej o co mi chodzi więc nie będę zabierać Ci czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ednet

 

Będzie tak tylko do połowy października.

 

@Najdmen

 

Jak wiem, że Wy macie to już za sobą. Jak wspomniałem nie odrazu Rzym zbudowano. Powoli i my dojdziemy do zamierzonego efektu końcowego, póki co jest łącze MM które działa na prawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiem, że Wy macie to już za sobą. Jak wspomniałem nie odrazu Rzym zbudowano. Powoli i my dojdziemy do zamierzonego efektu końcowego, póki co jest łącze MM które działa na prawdę dobrze.

 

Źle mnie zrozumiałeś, ja nie "cfaniaczę" tylko wydaje mi się, ze skoro plan jest taki że będzie as to zacznijcie sprzedaż z IP spod tego ASa bo będziecie mieć potem niepotrzebne przerwy w widoczności tego prefixu który macie od MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dziękuję za radę jednak do czasu zanim wszystkie formalności z RIPE itd zostaną załatwione to trochę potrwa.

Jako takiego zaniku postaramy się uniknąć (może jakiś krótki późno w nocy), zrobimy to na takiej zasadzie że przez jakiś czas adresy będą działały w dwóch sieciach jednocześnie a później na spokojnie to rozgłosimy.

 

Ustalmy w takim razie że obaj nie "cfaniaczymy" i bez potrzebnie nie ma co się kłócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako takiego zaniku postaramy się uniknąć (może jakiś krótki późno w nocy), zrobimy to na takiej zasadzie że przez jakiś czas adresy będą działały w dwóch sieciach jednocześnie a później na spokojnie to rozgłosimy.

 

Poproś swojego admina od sieci, by redagował Ci takie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w pracy już go nie ma ale nie widzę takiej potrzeby bo to co napisałem jest wykonalne i jak najbardziej do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w pracy już go nie ma ale nie widzę takiej potrzeby bo to co napisałem jest wykonalne i jak najbardziej do zrobienia.

 

Napisz jak, bezinwazynie, jak rozgłosisz route na 2 asn-y by działało "w dwoch sieciach", jak multimedia potnie tą swoją podsieć /16 - mnie to po prostu ciekawi, jak zmusisz filtry operatorów by to zobaczyły od strzała i przepuściły, z chęcią się dowiem będzie to dla mnie cenna wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W cale nie wykluczam możliwości, że jestem w błędzie jednak bazując na ostatnich doświadczenia z Łódzką lokalizację powinno dać się to zrobić.

 

Przykład:

 

Posiadam serwer w lokalizacji A oddalonej od lokalizacji B o kilkaset kilometrów, są to dwie zupełnie różne sieci dwa różne łącza dwa różne numery AS a mimo wszystko podając na serwerze A adres IP x oraz bramę y serwer działa poprawnie po jego wyłączeniu ten sam adres i bramę podając na serwerze w lokalizacji B również działa.

 

O samych szczegółach niestety nie wiem bo pracuje nad tym ktoś inny jednak wiem że takie rozwiązanie jest możliwe bo osobiście to sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji.

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/netdc/domains/netdc.pl/public_html/podstrony/rejestracja.php on line 479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę spróbować ponownie, chyba się Pan wstrzelił w tą sekundę kiedy akurat podmienialiśmy skrypt rejestracji bo jego edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę spróbować ponownie, chyba się Pan wstrzelił w tą sekundę kiedy akurat podmienialiśmy skrypt rejestracji bo jego edycji.

 

Tak. Teraz dziala.

 

P.S Wyslalem maila na bok@netdc.pl odnosnie tego bledu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu Panu na niego odpisałem :) Od teraz preferuję kontaktować się z nami poprzez HelpDesk znacznie to przyśpieszy czas odpowiedzi z naszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×