Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
margo

[OPINIE] tani-hosting.net

Polecane posty

Śledziłem wątek na forum kasart. I chciałem powiedzieć jedno, a w zasadzie dać Ci światło, kawałek światła. Ty na tej swojej strony tani-hosting.net masz skopany tylko regulamin PP i nic więcej...

 

Pewnie rzuciłem słowa na wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie taka znowu wolna - bo chyba byś jej wielokroć nie przytaczal ?
Przerzuciłem przedmiotowy cytat z poprzedniej strony, abyś wiedział do czego się w moim poście odnoszę - wolę uważać :)

 

Dlaczego Ty cały czas myślisz, że snuję jakieś teorie spiskowe przeciwko CP? Ile razy mam jeszcze napisać, że chodzi przede wszystkim o brak regulaminu PP, o który zapytał jeden z internautów?

 

Czekam ze zniecierpliwieniem na kolejne popisy
Sorry stary, ale to Ty wystawiasz sobie i t-h.net świadectwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazono blad w skrypcie byl na tyle powazny, iż trzeba bylo go pisac od nowa - rejestracja zostala wstrzymana wiec i dlatego regulaminu (PP) widac nie bylo .

Skrypt dzsiaj został skonczony a po weekendzie bedzie rowniez regulamin ...

 

Sorry stary

 

Boże ... zauważyłem ze nie jesteś wymagającym rozmówcą ale to już chybaa lekka przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrypt dzsiaj został skonczony a po weekendzie bedzie rowniez regulamin ...
Jest, jest, jest - dziękuję za odpowiedź :)

 

Boże ...
Bardzo bym Cię prosił, abyś tak mnie nie nazywał - co sobie ludzie pomyślą? No i jeszcze Katolicy mogą się poczuć dotknięci :) :)

Mów mi zwyczajnie po imieniu :)

 

To co? - idziemy w końcu zgrywać ucho z poduszką? Wiem, że i Ty jesteś po ciężkim dniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem WebLion ze bardzo chcesz teraz ujsć za przebojową osobę jednak IMHO po tej serii postow wychodzisz najwyzej na cyrkowca , niestety nie wszystko da się obrocic w zart :wink:

po ciężkim dniu

 

kwestia przyzwyczajenia, w kazdym badz razie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tej serii postow wychodzisz najwyzej na cyrkowca
Jeżeli ja wychodzę na cyrkowca, to jakie określenie przewidujesz dla siebie? Wszak to Ty się rozpisałeś o treści, których nie oczekiwałem :)

 

niestety nie wszystko da się obrocic w zart
Tak, faktycznie. Twoje wystąpienie np. żartem nie jest, więc cieszę się, że nie jestem Twoim/Waszym klientem :)

 

w kazdym badz razie dobranoc
I ja Ci życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WebLion nie sadzisz chyba ze uda Ci sie obrocic kota ogonem ...

 

Zakonczyles w sposob dla siebie wygodny temat, nie chce go drazyc jednak kazdy widzi w jaki sposob probujesz wyjsc z opresji - te stary, te minki te zartobliwe lapaniei slowek - malo kto sie na to nabiera ...

 

Abstrahując od topicu ( off-topicu?) przypadkowo w profilu na kasarcie przeczytalem Twoje hobby, psychologia, tylko chyba zapomniales dodac dziecięca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkowo w profilu na kasarcie przeczytalem Twoje hobby, psychologia, tylko chyba zapomniales dodac dziecięca...?
A chcesz o tym porozmawiać?

I komu to się argumenty skończyły? :)

 

Naprawdę myślisz, że to ja wychodzę z opresji? Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie fujara, czy ty nie widzisz, że WebLion pytał się o stosowne rzeczy dla hostingu wręcz w mniejszym lub większym stopniu potrzebne? Ktoś takie pytania musiał zadać, pozatym po pańskim zachowaniu wobec WebLiona, widze że nie czyta pan ze zrozumieniem i spławia pan te osoby, które mają pojęcie w tych tematach. Pytanie tylko dlaczego? Czytając waszą "kłótnie", przepraszam, że tak to nazwałem, można boki zarywać z pańskich wypowidzi panie fujaro. Czy nie wiecie, że WebLion tak samo jak wszyscy ludzie ma prawo wiedzieć to co chce, zanim przykładowo wykupi konto? Zbliżają się święta, a serwer WWW to dobry prezent :) Dla mnie panie fujara jest pan trochę śmieszny, jakbym wykupił pański hosting, nie miałbym zbyt dużo czasu pisać e-mail, odbierać, zupełnie jak większość na tym forum. Nie mam chęci słuchać że " a co ty chciałeś za takie pieniądze?!", jeżeli o to panu chodzi, to wybaczcie, wole kupić serwer tam, gdzie będe traktowany jako poważny współpracownik, dla którego można zrobić wiele rzeczy, nie tylko przewidzianych w ofercie.

 

 

Jeżeli macie problem mnie zrozumieć to wybaczcie, ranek zawsze tak na mnie wpływa, kiedy wstając z łóżka, chwiejnym krokiem podchodze do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowaniu wobec WebLiona

Rozumiem, ze w Pana miemaniu cytowanie arcykomicznych wypowiedzi WebLiona to obraza?

 

Panie M.Rogala - NIE MOZNA MIEC WSZYSTKIEGO ZA GROSZE - tak jak napisalem oferujemy tanio bardzo dobre konta www oraz reseller , nie bede po raz nty przypominal roznicy miedzy innymi hostingami .

 

Ktoś takie pytania musiał zadać,

 

Tylko jakie? Wszystkie watpliwosci WebLiona zostaly wyjanione az nad to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOZNA MIEC WSZYSTKIEGO ZA GROSZE

 

A gdybym dopłacił pare groszy więcej, czy otrzymałbym możliwość kontaktu telefonicznego etc? Co ?

 

Nikt nie może nas pobić,

Nie w jakości,

Nie w ilości,

I NIGDY w cenie

 

W jakości to chyba wiele was przebija, a nigdy w cenie bo większość usługodawców ceni siebie i klientów, to znaczy że dobrą, ale nie małą cenę klienci mają wszystko czego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym dopłacił pare groszy więcej, czy otrzymałbym możliwość kontaktu telefonicznego etc? Co

 

Tak

 

jakości to chyba wiele was przebija,

 

Nie korzystales z uslug wiec dlaczego oceniasz jakosć ?

ceni siebie i klientów

Zrozum, nie wszystkich stac na konta w home czy w nazwie i nie wszyscy potrzebuja kontaktu telefonicznego - dla tych ludzi jest tani-hosting.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli o to panu chodzi, to wybaczcie, wole kupić serwer tam, gdzie będe traktowany jako poważny współpracownik, dla którego można zrobić wiele rzeczy, nie tylko przewidzianych w ofercie.

 

.. a admini będą gotowali i odprowadzali w towarzystwie półnagich pań księgowych samochód do myjni :)..

 

Nie popadajmy w skrajności. Kupując hosting shared, kupujesz usługę, która jest identyczna dla wszystkich - tak samo jak kupujesz bułkę w sklepie. Jak chcesz mieć trójkątne to upiecz je sam/załóż piekarnie (wykup serwer dedykowany). Obojętnie czy kupisz konto w Home.pl czy Tanim Hostingu wątpie, żeby ktoś z tej okazji specjalnie zmieniał połowę konfiguracji serwera na Twoje zyczenie

 

Naturalne jest chyba też to, że na czymś w przypadku tańszej oferty trzeba oszczędzać - tutaj postanowiono oszczędzić na telefonie. I naprawdę nie widzę w tym nic złego. Jeśli jest Ci to tak straszliwe potrzebne idziesz do firmy, która to ma i nie ma problemu. Ja np. zupełnie nie rozumiem po co przęciętnemu klientowi posiadającemu konto pt. "500 MB/5 GB i PHP" może być support telefoniczny (nie mówię tutaj o infolinii stricte handlowej), bo nawet tak prozaiczne rzeczy jak podyktowanie jakiegoś adresu internetowego dłuższego niż kilka znaków przez telefon urastają do rangi przeszkody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym dopłacił pare groszy więcej, czy otrzymałbym możliwość kontaktu telefonicznego etc? Co ?

Ale o co Ci właściwie chodzi? Jakkolwiek do polityki p. fujary można mieć różne zastrzeżenia, to akurat w tej kwestii jest w porzadku -- pisze, że nie ma kontaktu telefonicznego i nie ma. Musi być? Nie musi. To też kosztuje i to niemało. Naprawdę wiele osób infolinii nie potrzebuje i woli w zamian zapłacić mniej. Jeśli Ty potrzebujesz to kup sobie konto gdzie indziej, po prostu.

 

Wysłany 17/12/2005, 16:48:

 

to wybaczcie, wole kupić serwer tam, gdzie będe traktowany jako poważny współpracownik, dla którego można zrobić wiele rzeczy, nie tylko przewidzianych w ofercie.

No to kup, kto Ci broni? Dlatego właśnie istnieją różne oferty -- tanie i samoobsługowe, droższe z infolinią i najdroższe z prywatnym doradcą, żeby każdy mógł wybrać wg. uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba jako jedyna mogę się wypowiedzieć na temat t-h jako klientka.

byłam nawet zadowolona, gdyż jako niedoświadczonej webmasterce wiele potrzebne mi nie jest. ot, trochę miejsca, duży przesył i wsparcie. dotychczas serwer padł tylko raz i to z powodu awarii zasilania czy czegoś w tym stylu. ale przedwczoraj moje zadowolenie zaczęło się powoli ulatniać.

nie mogłam wejść na żadną z moich stron, choć inni mogli. w końcu strony dla wszystkich przestały być dostępne. napisałam do administratorów, ale początkowo nie bardzo mogli mi pomóc. miało to miejsce w czwartkowe popołudnie. dopiero w piątek ok 11 dostałam konkretnego maila, iż serwery zostały przeniesione i problemy mają zniknąć do końca dnia. nie było mnie wczoraj w domu i dopiero dzisiaj przekonałam się, iż strony wciąż nie działają, w dodatku wsiąkły ostatnio wrzucone dane. a na maila wysłanego dzisiaj o 18 jeszcze nie dostałam odpowiedzi.

 

wniosek: było dobrze, jest trochę gorzej. i to bez wyjaśnienia.

 

i jeszcze jedno: chciałabym być z wyprzedzeniem informowana o mających nastąpić zmianach/instalacjach/przenosinach, a nie dowiadywać się po fakcie jak coś przestaje działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przepraszamy za błąd , problem polegał na błędzie w konfiguracji serwera apache stąd niektóre ze stron nie wyświetlały się bezpośrednio po przenosinach na serwer w Niemczech . Wczoraj w nocy błąd zostal naprawiony .

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. a na maila wysłanego dzisiaj o 18 jeszcze nie dostałam odpowiedzi.

 

błąd configu apache no ok, a serwer pocztowy tez odmówił posłuszeństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błąd configu apache no ok, a serwer pocztowy tez odmówił posłuszeństwa ?

a co Ty wymagales za te pieniadze? Nie dosc ze strony to jeszcze maile maja dzialac? Jak chcesz takie luksusy to idz do home albo netart.

 

prawda fujara? Serwer nie dziala kilka dni a tu juz afery robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra Bartol, masz racje nie można za wiele wymagać. Najważniejsze w hostingu to przecież żeby admin był miły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartol swoj poziom glupoty juz zaprezentowales nie raz i nie dwa , widze ze nadal chcesz sie lansować?

oj fujara, fujara. Skoro ja zaprezentowalem glupote to co Ty soba zaprezentowales? Przeciez adminowi tak wielkiej firmy nie wypada byc glupim, a caly czas nam dajesz swiadectwo swojej inteligencji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Panowie, tak jak juz pisalem. Dajcie sobie na wstrzymanie, a przynajmniej na forum.

Nie groze tylko prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×