Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
margo

[OPINIE] tani-hosting.net

Polecane posty

* Jesli bardzo chcesz możemy wysłać pismo - do prokuratury zawiadamiające o popełnieniu przestepstwa - wtedy to nie my będziemy dociekać racji które zostały przedstawione i udowodnione - z reguły nie robimy tego typu rzeczy, ale dla szczególnie wymagających Klientów - jest to mozliwe

Tutaj po raz kolejny udowadniasz, ze wasza "firma" nic sobie nie robi z obowiazujacego w Polsce prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszte bzdur i pomowien prosze Cie - zostaw u siebie na forum
Pomówień? Ty chyba nie znasz znaczenia tego słowa? Bzdur tu również nie ma... Sama prawda, która powinna wyjść od Was, a nie z ustaleń :)

 

Jeszcze jedno - nie Tobie określać, gdzie mogę pisać, a gdzie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... nie grzmisz

 

Widze że masz pewne problemy :

Działalność pod szyldem ojca jednego z adminów

2:

przecież przed i trochę po południu edukują się...

3:

"jesteśmy przedsiębiorczymi studentami"

 

Pomowienia wybrane z 1 posta - rozumiem ze zadaniem bowi jest walka z pseudointernautami - czyli z jej zalozycielem?

 

nie Tobie określać, gdzie mogę pisać, a gdzie nie

 

Nie chce abyś się pogrążał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce abyś się  pogrążał ..
Jaki nick, taki użytkownik :)

Między nami jest taka różnica, że Ty nie wiesz o czymś, o czym ja wiem, a co jest zaznaczone na stronie naszej Grupy...

Jeżeli nazywasz moje ustalenia pomówieniem to znaczy, że sympatyczna kobieta, z którą rozmawiałem nie mówiła prawdy, a to już się odpowiednio nazywa.

 

Dziwi mnie fakt, że zaczynasz ze mną wojować, choć ja taniemu-hostingowi źle nie życzę. Gdybyś czytał ze zrozumieniem to z pewnością doszedłbyś do własnie takiego wniosku.

 

I na koniec - stań przed lustrem i wypowiedz magiczne słowa z powyższego cytatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czyżbyś nie był konsekwentny?

Twoja wypowiedź z kasartu:

Dziwi mnie fakt, że zaczynasz ze mną wojować,

 

Odpieram Twoje pomówienia ( tak to są pomówienia , gdybyś powiedzmy dal skan mojego indeksu { który by ew. mówił o nieukończeniu studiów } lub jakiejkolwiek osoby odpowiedzialnej za t-h wtedy byłyby to fakty ; bądź gdyby Pani z CP powiedziałaby Ci o tym iż jestem na uczelni ... )

 

stań przed lustrem i wypowiedz magiczne słowa z powyższego cytatu...

 

I również Tobie to polecam

 

Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne poprawienie mojego samopoczucia ( czyt. Twoje następne posty )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś powiedzmy dal skan mojego indeksu { który by ew. mówił o nieukończeniu studiów }
:| :-D

O czym Ty piszesz? Przecież ja wiem, że Wy (w odniesieniu do tani-hosting.net) studiujecie i bardzo dobrze, że się edukujecie, bo tylko tacy mają jakieś szanse :)

Ja również zaczynam mieć dobrą zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze, powiedz mi czy Ty masz jakąkolwiek wiedze?

Z postu na post to staje sie coraz mniej smieszne a bardziej zenujące .. a mowilem nie pogrążaj się ...

 

Dobrze - jestem studentem ( teza ) , prosze Cie abys mi to teraz udowodnil w przeciwnym wypadku - tak jak napisalem na kasarcie - oczekuje przeprosin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Nie popieram fujary i jego hostingow, ale jeszcze bardziej irytuje mnie styl webliona. Rzucasz oskarzeniami bez pokrycia, ciagle szukasz spisku. Jesli cos masz to powiedz, opublikuj. Z checia chyab wszyscy przeczytaja. Jesli nie to daj spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze - jestem studentem ( teza ) , prosze Cie abys mi to teraz udowodnil w przeciwnym wypadku - tak jak napisalem na kasarcie - oczekuje przeprosin .

oczekujesz przeprosin za to, ze jestes studentem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze - jestem studentem ( teza )
No, to już jakiś początek rzetelnych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z checia chyab wszyscy przeczytaja.

 

Wlącznie ze mną ...

 

 

No, to już jakiś początek rzetelnych informacji

 

brakuje Ci argumentow - zaczynasz zamieniać to w zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Nie jestem po niczyjej stronie ale zaczyna mnie troche denerwować postępowanie WebLiona. Naprawde rzucasz oskarżeniami bez pokrycia ich dowodami ! To tak jak gdybym oskarżył Panią w sklepie o to że ta bułka powinna kosztować 1 grosz zamiast np. 30 (bez podania argumentów DLACZEGO)

 

Dobrze - jestem studentem ( teza ) , prosze Cie abys mi to teraz udowodnil w przeciwnym wypadku

 

Czy jesteś w stanie to udowodnić ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Ci którzy mnie naprawdę znają, wiedzą, że nie rzucam słów na wiatr i jeżeli coś piszę to znaczy, że mam pewne informacje lub jest ktoś, kto odpowiada za wprowadzenie mnie w błąd.

Z uwagi na Projekt BOWI Group i częste groźby pod naszym adresem, wybrane rozmowy telefonicznie są/mogą być archiwizowane (http://www.bowi.org.pl/?bowi=160)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh robi sie jak przy wystepach marszalka leppera, albo komediach z lat 80 - "wiem, ale nie powiem!!!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miz, ja co miałem napisać, już napisałem - http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php...p?p=18355#18355

 

oczekujesz przeprosin za to, ze jestes studentem ?
Korespondencję między mną, a użytkownikiem WHT podpisującym się jako fujara, utrudnia jego anonimowość. Może on bowiem występować w imieniu właściciela tani-hosting.net, może być nim samym lub może być jednym z jego kolegów, ewentualnie może być pracownikiem innej firmy wchodzącej w skład Control Process
cxc.pl - Grupa CP hosting technology
i z jakiegoś powodu zajmować stanowisko w sprawie tani-hosting.net - anonimowość - to właśnie w internetowym biznesie jest najbardziej popaprane...

 

Tak, czy inaczej, tani-hosting.net prowadzony jest przez studentów - takie otrzymałem informacje poszukując kontaktu z właścicielem domeny. Numer telefonu komórkowego uzyskałem legalnie. Dzwoniłem przed południem - odzywała się jedynie automatyczna sekretarka...

Kiedy zadzwoniłem jeszcze raz do Control Process i zapytałem, dlaczego nie mogę się dodzwonić pod wskazany numer, dowiedziałem się jaka tego jest przyczyna...

I pomyśleć, że chciałem jedynie zapytać o nieistniejący Regulamin Programu Partnerskiego i potwierdzić jedną z informacji...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez parę lat obserwacji różnych firm i nie firm hostingowych nauczyłem się jednego, a mianowicie omijania z daleka ofert tych usługodawców, którzy zbierają negatywne opinie, kłócą się z potencjalnymi klientami zamiast im dogodzić, na stronach nie mają dla mnie stosownych informacji.

 

Panowie, klient to osoba która utrzymuję daną firmę, prawda? Dla klienta powinniście poruszyć niebo i ziemię, a w tym przypadku uruchomić infolinię i lepszą pomoc techniczną. Nie pogardze tym, że zarejestrujecie swoją własną firmę, bo jak tego nie macie i się podpinacie, to na myśl mi przychodzi, że macie zamiar tylko trochę czasu pobyć na rynku, cenami skusić ludzi, którzy o tym nie mają zielonego pojęcia i zostawić ich z niczym. Jeżeli się myle, to przepraszam, ale z mojej i nie tylko mojej perspektywy tak to wygląda. Zróbcie coś z tym, nawet szanowny WebLion wam proponował wiele ciekawych rozwiązań, a powiem szczerze, że jak on coś powie, to warto to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za rozciągłość mojej odpowiedzi wszystkich którzy wolą formę krótką i zwięzłą.

 

Dziękuję za ewentualne przeczytanie i naprawdę apeluje - logiczne algorytmiczne analizowanie tej treści jest wskaznane i obowiązuje nas wszystkich, kultura wypowiedzi łącznie.

 

Drogi Panie "WebLion". Szukanie spisku, wypisywanie pomówień, zapisywanie tez, oskarżanie należy do Pańskiego codziennego życia - dziękujemy Panu za to. W tym być może jest Pan dobry. Doceniamy i szanujemy - odwala Pan kawał dobrej roboty.

 

Jednak z racji iż nie życzymy sobie publicznego oskarżania, pisania bezpodstawnych tez (na 100% będzie pisał Pan ripostę, bo Pański charakter rozmowy jest wyjątkowo agresywny) jest dla nas bardzo przykry uderzamy prosto do Pańskiego sumienia prosząc na przykładzie chociażby policji która nie szuka złodzieji lecz zajmuje się prawnymi obywatelami, o to aby skończył Pan ten cyrk. Nie używam słowa cyrk aby Pana upokorzyć - nie w tym rzecz - po prostu jest to idealne słowo wyrażające kompletnie zaistniałą sytuację

 

Jednak dochodząc do pewnego zrównoważenia myślowego, stwierdzam iż niestety nasza firma jest nielubiana - nie przez użytkowników, nie przez Klientów, lecz przez Administratorów, Moderatorów i właścicieli firm hostingowych. Pisząc skrótem myślowym nie wkradając się w abstrakcyjną jego część zadajmy sobie bezpośrednie pytanie - dlaczego się tak dzieje ?

 

Ci którzy potrafią obiektywnie spojrzeć na tą sprawę, znajdą rozwiązanie natychmiast-apeluje wyjatkowo do ludzi obeznanych w podstawach działania hostingu -doskonale wiedzą to Ci którzy prowadzą wlasny biznes w sieci - i szukają klina aby komuś dopiec - no przecież nie ma to jak polskie chamstwo - zawsze i wszędzie górą.

 

 

To że ma Pan 35 lat nie świadczy wcale iż jest Pan alfą i omegą. Ja bym powiedział iż jest to raczej negatyw - ubolewam osobiście nad tym, iż często muszę się tłumaczyć 15 latkom, którzy pojęcie "firma" definiują z góry jako proste. Z miłą chęcią odpowiem na pytanie odnośnie oferty, pomogę ewentualnie naprowadzić Klienta co najlepiej wybrać - to jest moja praca. Bardzo ją lubię.

Jeżeli byłbym agresorem tak jak Pan, to z całego szacunku do samego siebie nie prowadził bym jak można to śmiało nazwać polemiki ze "grupą studentów" - przecież oni nie dorównają nigdy do mojego poziomu.

Ale do tego potrzebna jest "nadwiedza", i niezwykłe dogłębne studiowanie zasad budowania struktur informatycznych (czytaj hostingowych) oraz doskonałe rozumienie całokształtu i idei firmy.

 

Nawiązując do myśli powyżej dodam - ciesze się, że internet jest na tyle anonimowy na ile jest, bo naprawdę nie chciał bym z Panem normalnie podyskutować, czy to telefonicznie, czy obsłużyć Pana na linii - wyraża Pan pernamentą ignorancję do "nowych tworów" i z uporem maniaka węszy Pan za odrobiną informacji wymaganą do "założenia tezy"

 

Mam nadzieje że Pańska kultura osobista zaowocuje tym iż wszystkie osczerstwa zwrócone przeciwko naszej firmie zostaną tylko na Pańskim forum - proszę tam pisać co tylko się tylko Panu podoba. Wolność Tomku w swoim domku. Nie liczę na ich wycofanie - Jak się często mówi, "nie należy przyznawać się do swojego błędu, nawet jeżeli jest on oczywisty" - naturalnie abstrahując od prawdziwości podawanych informacji

 

Wymienię listę życzeń firmy tani-hosting.net skierowanych do wszystkich agresorów. Nie pisze tego dlatego, żeby prosić Was o dojrzałą postawę (prawnie nie mogę tego wymagać od niepełnoletnich).

Poniżej zamieszczam też kompletne wyjaśnienie niektórych kwestii - bądźcie na tyle poważni aby opinie zostawić dla siebie, choć na 100% znajdzie się ten który napisze "Przecież forum jest do wyrażania opinii i mamy do tego prawo" - jak najbardziej się zgadza, jednak nie wolno wyrażać oszczerstw i bezpodstawnych bzdur - to nie przedszkole.

 

Prośby :

 

-Uprzejmie proszę o szacunek do drugiego - zachowajmy minimum kultury. Obiektywizm oceny budowy składni zdania na pewnym poziomie często sie przydaje- abstrahuje już od faktu jego niewystępowania na wielu forach

-Uprzejmie proszę o niezamieszczanie bzdur i pomówień

-Proszę o pozwolenie użytkownikom na komentowanie - kogo interesują takie brednie, przecież liczy się to, że firma jest zarejestrowana, ktoś siedzi po drugiej stronie i pracuje na to abym uzyskał jakikolwiek kontakt- za nami stoi Conrol Process, przez co macie gwarancje, że tani-hosting nie zniknie - z dwóch racji a) zaplecze finansowe, b)hosting ma charakter przyjazny dla Klienta - niskie ceny nie są wcale dlatego, że hosting to krzak, zgarniaja kase i za dwa miesiące będziemy mieli powtórkę z rozrywki

 

-Proszę Pana Weblion aby zapytał samego siebie - czy naprawdę ma to jakiś sens - muszę to napisać, choć wiem że puls skoczy Panu ponad normę, bo lubi Pan ostrą wymianę na słowa, choć z góry za to przepraszam - Ma Pan jak mogę wnioskować 35 lat, groźną minę(patrz zdjęcie) i uważa siebie za Boga ? Kapitalne...

 

Podkreślam !

NIE PANU W SIECI ROLA DYKTATORA - to jaką strukturę ma dany hosting, czy ma dostęp telefoniczny, e-mail pager, fax, video konferencja,skype czy inne zależy tylko od 1 osoby - Dyrektora który ustala i decyduje

 

NIE PANU W SIECI ROLA MEDIUM - To, że posiada Pan pewną wiedzę której nie oceniam, choć miewam inne poglądy na pewne tematy nie oznacza iż jest Pan medium. Wyraża się Pan w sposób bezpośredni, przez co użytkownik czytający może odnieść wrażenie, że tak jest faktycznie i jest to nieakceptowalnym czynnikiem definiującym moje TAK bądź NIE.

 

NIE PANU W SIECI ROLA WYROCZNI - Czy Pan chce nas przekonać, zmusić, bądź uświadomić, że niepodawanie telefonu jest przestępstwem ? Gdzie drogi Panie popełniamy wykroczenie ? Z całym szacunkiem pytam, choć wiem, że nie ma na to uzasadnionego logicznego argumentu.

 

NIE PANU W SIECI ROLA SPRAWCY - Czy jeżeli Pan Weblion napisze, że jest "pojdejrzanym" iż sprzedajemy wyłącznie konta Reseller, i Konta WWW, to należy wprowadzić serwery dedykowane do oferty to powinniśmy ? - Z Pańskiego toku rozumowania tak

Wyjaśnienia :

 

 

-Skąd u Was biorą się takie ceny - przecież koszta utrzymania administracji, serwerów wogóle się nie kalkulują

ODP : Nie udostępniamy supportu telefonicznego, ani nie zatrudniamy konsultanta na linii telefonicznej, skupiamy się na tym aby serwery były dostępne - To do Pana Weblion - podejrzewam, że marketing nie należy do najmocniejszej strony - mógłbym podawać wiele przykładów firm które nie podają telefonu, choć zarządzają masą usług - dlaczego - wyjaśniłem powyżej

 

-Hmm, ciekawy jestem co jest bazą Waszego hostingu

ODP : Piszę wyraźnie i raz na zawsze : Strony naszych Klientów, są utrzymywane na PRYWATNYCH SERWERACH DEDYKOWANYCH - nie na resellerach, vps-ach czy innych usługach podzarządzających

 

-Mogę wiedzieć czemu dzwoniąc do firmy nie uzyskałem informacji o usłudze, cenach i nie mogę skontaktować się z Administracja taniego-hostingu bezpośrednio :

 

Każdy szanujący się osobnik, ma świadomość, że jeżeli na stronie nie ma podanego telefonu to znaczy ŻE NIE MA - jak to zinterpretować ?(to dla tych szczególnie niekonstruktywnie myślących) Szanujmy się i zdajmy sobie sprawę. Kupując konto za śmieszne pieniądze żądam ! aby po drugiej stronie warował administrator czekający na moje polecenia gotowy dziennie poświęcać mi kilka godzin czasu, bo akurat nie wiem jak wgrać stronę na serrwer - bardzo proszę, ale nie przy tym poziomie cen, nie możemy sobie na to pozwolić. Moglibyśmy zatrudnić kolejnych ludzi, mija się to z ideą TANIEGO-Hostingu - ma być tanio a dobrze dla Klienta, i póki co mamy grono zadowolonych Klientów którym właśnie O TO CHODZI, nie myślą niestety tak rozlegle i geometrycznie jak Guru Pan Weblion, interpretując pojęcia wielopłaszczyznowo, rozumiejąc kontekst każdej wypowiedzi jak to na medium przystało. - Jakże może być inaczej, człowiek po 35, zapewne wykształcony, lecz zajmujący się konwersacjami z jak to Pan pisze, gimnazjalistami, studentami bądź niżej zakwaterowanymi w kształceniu szkolnym - ponoć żadna praca nie hańbi

 

Czy ma Pan świadomość iż Control Process jest grupą - wie Pan co to znaczy ? - niestety wiem, że nie, stąd wyjaśniam :

Słowo grupa w kontekście firm oznacza zrzeszenie podmiotów, niekoniecznie kategorycznie powiązanych ze sobą ani strukturalnie spójnych. Zajmujemy się wieloma branżami, zatrudniamy ponad 800 osób, posiadamy szereg firm. Dlaczego tak ? Odpowiedź prosta, w grupie raźniej i mocniej, łatwiej dojść do sukcesu, wypracować dobra dla Klienta i dla Firmy.

 

Piszę wyraźnie "NIE PODPINAMY SIĘ" - bo co to za chore określenie - zabawne dla małolatów. Działamy jako Control Process oddział tani-hosting.

Proszę następnym razem zadzwonić do firmy zajmującej się obsługą kopalnii gdzie jedna z naszych firm np. sprawuje kontrolę automatyki- być może to oni podadzą Panu cennik usługi Reseller 1 i wycytują zawarte podusługi - Przecież powinni !! Są pod marką CP- Z całym szacunkiem bądźmy poważni, Pan się dyskryminuje dzwoniąc do firmy i rozmawiając z Panią z sekretariatu. Po to ona tam jest żeby ładnie i grzecznie z Panem porozmawiać, bo wie, że KONTAKTU Telefonicznego TANIEGO HOSTINGU NIE MA !! - Dlatego dobrze, że odniosł Pan takie wrażenie jak obecnie i upewnił się "No to krzak, nie ma telefonu to krzak ! Ale wywąchałem spisek - będzie sencacja!! " Kategoryczny bład myślowy. Dalsze rozwijanie tego kontekstu jest nawet dla ćwierćinteligentów winno być śmieszne.

 

Panie weblion - naprawdę minimum logiki się wkrada -bynajmniej nie uderzam do Pańskiego humanistycznego podejścia, ale nie wszystko da się interpretować jednoznacznie.

 

 

 

Zrozumiał bym Pana jeśli :

1. Na stronie nie było by podanych danych firmy, a prowadziła by ona działalność gospodarczą.

 

2.Jeżeli dane podane na stronie są nieprawdziwe i odbiegają od rzeczywistości

 

3.Firma "znikneła" a Klienci chcą zwrotu pieniędzy - trzeba to wyjasnić !

 

Oj wydaje mi się iż regulamin który przygotowaliście i wg którego dzialacie (bowi) chyba trzeba zaktualizować, bo wykraczacie poza jego ramy..Za przeproszeniem odczepcie się od firm które posiadają markę CONTROL PROCESS - jest firma, są ludzie - więc o co chodzi? - chyba myśli Pan abstrakcyjnie - ja nie pojmuje za co spotyka nas takie oczernianie - bardzo przepraszam.

 

 

Mieszkając w Tarnowie, w razie problemów (płatności, problem z serwerem, inne), z pewnością poszedłbym pod wskazany na stronie adres i co? Zastałbym jedynie panią sekretarkę Control Process, która poinformowałaby mnie, że "panów od tani-hosting.net chwilowo nie ma" - to jednak nie takie chwilowe i nie jednorazowe - przecież przed i trochę po południu edukują się...
bardzo przykre, bardzo. Daje Panu gwarancję, że nikt Pana do firmy by nie wpuścił -przepraszam za szczerość- anonimowych ludzi bez umówienia nie przyjmujemy, a umówienia na spotkanie by Pan nie otrzymał, bo kontaktu fizycznego NIE MA. Na dzień dobry porozmawiać mógłby Pan z ochroną obiektu. Z drugiej strony - po co kontakt fizyczny ? Żeby podpisać z Klientem umowę na 79zł netto/rok ? - zdaje mi się, że jest to przypadek ignorancji totalnej. Każda szanująca się firma dba głównie o to, aby utrzymać się na rynku - i wszystkie działania zaplanowane przez Kierownika do tego mają zmierzać - Proszę nie podejmowac decyzji za Kierownika, chyba że jest Pan od niego wyżej wykształcony i posiada doświadzenie w wielu dziedzinach związanych z biznesem.

 

Dziwi mnie fakt, że zaczynasz ze mną wojować, choć ja taniemu-hostingowi źle nie życzę. Gdybyś czytał ze zrozumieniem to z pewnością doszedłbyś do własnie takiego wniosku.

Odnoszę odwrotne wrażenie - skąd ta agresja ?

 

O czym Ty piszesz? Przecież ja wiem, że Wy (w odniesieniu do tani-hosting.net) studiujecie i bardzo dobrze, że się edukujecie, bo tylko tacy mają jakieś szanse  

Ja również zaczynam mieć dobrą zabawę

Jak to w życiu bywa, jedni się bawią inni pracują - Pańskie zajęcie jest dla mnie typowym przykładem zabawy.

Wypraszam sobie. Abstrahując - człowiek uczy się całe życie. Nasza firma wysyła nas na szkolenia z zakresu biznesu,administracji, kontaktu z Klientem – chyba jest problem z płytkim myśleniem.

 

Dodam

 

Korespondencję między mną, a użytkownikiem WHT podpisującym się jako fujara, utrudnia jego anonimowość. Może on bowiem występować w imieniu właściciela tani-hosting.net, może być nim samym lub może być jednym z jego kolegów, ewentualnie może być pracownikiem innej firmy wchodzącej w skład Control Process

 

I to jest w tym wszystkim piękne - co to Pana obchodzi ?

Tracicie czas, zajmijcie się masą przypadków oszustów w internecie, różnego typu wyłudzeń, kopiowania zawartości witryn internetowych bez zezwolenia - chyba taka jest tego idea.

 

Widać -(piszę to z obiektywnego punktu widzenia) - nie macie zupełnie nic do roboty.. - Z całym szacunkiem do Pana - mi by było szkoda czasu.

 

Jak widać pora późna, poświęciłem się pierwszy i ostatni raz na napisanie tak obszernej wypowiedzi.

 

Spodziewam się różnych dywagacji, bo jakże można ich uniknąc, lecz mam pełną świadomość iż nawiązywanie do tematu taniego-hostingu w sposób agresywny przez "szperaczy sieciowych" jest w toku, i kolejne posty nastąpią.

 

Życze dalszej pomysłowości i nabrania rozwagi co do niekonstruktywnego, a wręcz destrukcyjnego podejścia do każdej działalności w tym wypadku taniego-hostingu, który kuleje przez to, że faktycznie jest Tani..

 

Życzę Panom dobrej nocy i opanowania w kontekście nabrania dystansu do swoich wypowiedzi. Momentami naprawdę jest nam przykro, zachowujecie się Nie Fair w stosunku do firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Od początku...

Moje pierwsze spotkanie z tani-hosting.net nastąpiło po PW wysłanym do mnie przez jednego z Użytkowników administrowanego przeze mnie Forum. Wszedłem na adres, przeczytałem i klinąłem w odnośnik.

W zasadzie, kiedy zobaczyłem na stronie t-h.net dane firmowe miałem w ogóle nie interesować się t-h.net i zająć innymi, ważniejszymi sprawami.

Jednak moją uwagę zwróciła jedna z wypowiedzi użytkownika podpisującego się jako tani-hosting:

@JarekM - szukajcie a znajdziecie ...
w odniesieniu do regulaminu PP na t-h.net

Uznałem to za głupotę jakich w Sieci znajdujemy niesty dość sporo - jak można potencjalnemu klientowi, czy choćby osobie zainteresowanej odpowiedzieć w taki sposób? :)

 

Przyznam się szczerze, że post swój napisałem w dość ostrym tonie, ale ile czasu jeszcze upłynie, zanim osoby ogłaszające swoje oferty w Internecie będą zachowywać się jak w/w?...

Wpisałem zatem w Googla "tani-hostin.net" i poczytałem opinie na temat tego hostingu. Aby być fair w stosunku do osób piszących na moim Forum, aby zaspokoić swoją ciekawość, aby zamknąć Temat t-h.net na Forum, postanowiłem zapytać w Control Process, czy tani-hosting.net jest marką CP, dlaczego oferowany PP nie jest podparty stosownym regulaminem i czy osoba wypowiadająca się na administrowanym przeze mnie Forum jest w jakiś sposób związana z t-h.net.

Odpowiedzi na te pytania miały mi pozwolić zamknąć Temat.

 

Zadzwoniłem więc do CP, ale pierwszego dnia nikt nie był mi w stanie odpowiedzić na moje pytanie. To mnie trochę zastanowiło, ale nie było wykładnikiem. Zadzwoniłem więc następnego dnia, wystukując numer telefonu, który podano mi dzień wcześniej.

Pod wskazanym numerem, pewna bardzo miła pani poinformowała mnie, kto jest właścicielem t-h.net i podała numer telefonu. Rozłączyłem się.

Wybierałem numer telefonu komórkowego kilka razy, ale za każdym razem odpowiadała jedynie poczta głosowa - zostawiłem nawet wiadomość. Właściciel numeru nie oddzwonił, więc spróbowałem raz jeszcze. Skutek był taki sam - poczta głosowa.

Wybrałem zatem jeszcze raz numer telefonu stacjonarnego CP i zadałem (podkreślę jeszcze raz) bardzo miłej pani kilka pytań (nie wyciągając oczywiście żadnych "tajemnic firmowych").

To co usłyszałem spisałem w poście, który zamieściłem na swoim Forum, a na WTH dodałem odnośnik.

 

Z informacji jaką otrzymałem wynikało, że Control Process skupia kilka mniejszych niezależnych od siebie firm i każda z tych firm ma swój oddzielny NIP. Dziwna zatem wydała mi się informacja podana na stronie t-h.net - zgodność NIPu Control Process i tani-hosting.net - jednak i te wątpliwości rozwiała sympatyczna pani. Nie będę podawał nazwisk i zależności, choć to przecież nic wielce tajemniczego, skoro dotyczy firm!

 

Każda firma może przecież posiadać kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt domen internetowych - jakie to ma znaczenie?... Przedmiotem sprawy było jedynie uzyskanie informacji, czy akurat t-h.net jest marką CP skoro przedstawia się danymi CP.

Niestety zdarzało mi się już trafiać na hostingi, które bez wiedzy innej firmy korzystały z ich danych firmowych - przykładem może być choćby sync.pl, które korzystało z danych firmowych chełmżyńskiego Cyberhead'u, i np. pnth.net, które korzystało swojego czasu bezprawnie z danych serveradmin.pl - przykładów mógłbym podać więcej, ale przecież nie o to w tym topicu chodzi.

 

Teraz zrobiła się z tego całego tematu w sumie głupia sprawa. Napisałem na f.kasart98:

Niech WIATR rozgoni ciemne chmury, zebrane nad Programem Partnerskim i niech Panowie pomyślą nad właściwym podejściem do sprawy. Ja Wam życzę powodzenia, bo czasy mamy trudne, a kieszeń żaka ma swoje potrzeby
mając na myśli szczere życzenia powodzenia i bez podtekstów ma się rozumieć...

Jeżeli mam być szczery to dziwię się, że wątek t-h.net potoczył się właśnie w taki sposób.

 

Podsumowując.

Nie uważam swoich postów za pomówienia i bzdury. Jeszcze raz powtórzę

nie rzucam słów na wiatr i jeżeli coś piszę to znaczy, że mam pewne informacje lub jest ktoś, kto odpowiada za wprowadzenie mnie w błąd.

Z uwagi na Projekt BOWI Group i częste groźby pod naszym adresem, wybrane rozmowy telefonicznie są/mogą być archiwizowane

Tyle w kwestii bzdur i pomówień.

 

Moich postów nie charakteryzuje agresywność jak to próbujesz "wkręcić"

Pański charakter rozmowy jest wyjątkowo agresywny
- nie ma w nich złości, ani uwag uderzających poniżej pasa - chodzi mi jedynie o rzetelność informacji - poczytaj jednak swoje treści i zastanów się nad zasadnością zacytowanego stwierdzenia :)

 

Jak już wspomniałem, korespondencję między nami utrudnia Twoja anonimowość, gdyż możesz

występować w imieniu właściciela tani-hosting.net, możesz być nim samym lub możesz być jednym z jego kolegów, ewentualnie możesz być pracownikiem innej firmy wchodzącej w skład Control Process
cxc.pl - Grupa CP hosting technology
i z jakiegoś powodu zajmować stanowisko w sprawie tani-hosting.net
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego tak upierasz się przy zachowaniu anonimowości - przecież reprezentujesz firmę (lub stawiasz się właśnie w takim świetle).

Ofertę macie taką jaką macie - nie zabieram głosu, działacie pod szyldem CP - OK, Regulamin świadczenia usług macie... Dlaczego ukrywacie się pod nic nieznaczącymi nick'ami? Czy to jakaś furtka? Dla mnie jednak jest to bez sensu.

 

Pisząc do Ciebie PW, chciałem tą dziwną sprawę zakończyć. Ty jednak jak widzę brniesz dalej. Po co? Bo nadepnąłem Ci na odcisk? Wytknąłem błędy, a przypomnę - chodzi przede wszystkim o PP, który jak to napisano "wystartował" 2.09.2005

Przygotowaliśmy dla wszyskich posiadaczy serwisów internetowych ( i nie tylko ) program partnerski , w którym mozna zarobić od 4 zł do nawet 57 zł od poleconego klienta!
i zapewne działa bez regulacji regulaminowych, bo takowego nie ma od przeszło trzech miesięcy...

 

Naprawdę proponuję zakończyć ten temat.

Nie pogniewam się, jeżeli nie doczytałeś mojego postu do końca, gdyż widząc czego dotykasz w swoim poście odpuściłem go sobie gdzieś w połowie. I wcale nie dlatego, że Cię nie szanuję, a dlatego, że napisałeś o sprawach, które mnie osobiście nie interesują.

W moim przypadku (a w zasadzie jednego z userów) interesowała mnie przede wszystkim informacja na temat regulaminu PP.

Moje działania, które dały początek tej całej pisaninie spowodowane zostały Twoim niewłąściwym podejściem do potencjalnego klienta - to wszystko.

Odnosząc się na zakończenie do kontaktu telefonicznego... Nie jest wymagany firmowy telefon, czy fax, ale mamy XXI wiek.

No cóż - firma firmie nie równa :)

 

Ja, pomimo całej tej niepotrzebnej dysputy i wyrobionego już zdania, życzę powodzenia ekipie tani-hosting.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyż widząc czego dotykasz w swoim poście odpuściłem go sobie gdzieś w połowie

 

Wysoki poziom dyskusji - brnąc dalej nie wysłuchawszy racji dyskutanta -brawo ...

 

Reszty komentować nie mam zamiaru gdyż powtarzasz wcześniej wspomniane argumenty.

Co do XXI wieku i tego co próbujesz narzucić - polecam przeczytać pogrubiony fragment mojej wcześniejszej wypowiedzi ... [ zaczynający się słowem 'Podkreślam' ( CTRL+F... ) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki poziom dyskusji - brnąc dalej nie wysłuchawszy racji dyskutanta -brawo ...
Jestem po ciężkim dniu pracy, mam "przejechane" przeszło 600 km... Czytając Twojego posta, który w większości swej treści nie jest "na temat" - wybacz...

 

NIE PANU W SIECI ROLA DYKTATORA
Nie dotyczy sprawy... Nie rozmawiamy o mnie.
NIE PANU W SIECI ROLA MEDIUM
nie dotyczy sprawy... Nie rozmawiamy o mnie.
NIE PANU W SIECI ROLA WYROCZNI
nie dotyczy sprawy... Nie rozmawiamy o mnie.
NIE PANU W SIECI ROLA SPRAWCY
nie dotyczy sprawy... Nie rozmawiamy o mnie.

 

Ponadto ktoś (w odniesieniu do internetowego usługodawcy) kiedyś mnie oszukał i powiedziałem sobie, że to był ostatni raz. Mój syn szukając opisów bajek trafił w Katalogu WP na pornografię, ktoś kiedyś ukradł moją własność intelektualną - to daje mi prawo, aby przeciwdziałać (w ramach obowiązującego prawa) takim patologiom. Nie skupiaj się na mnie - nie mnie dotyczy ten wątek. Nie to Forum :)

 

Proponuję raz jeszcze - zakończmy ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest wymagany firmowy telefon, czy fax, ale mamy XXI wiek.
NIE PANU W SIECI ROLA DYKTATORA - to jaką strukturę ma dany hosting, czy ma dostęp telefoniczny, e-mail pager, fax, video konferencja,skype czy inne zależy tylko od 1 osoby - Dyrektora który ustala i decyduje

 

Nie dotyczy sprawy... Nie rozmawiamy o mnie
ktoś kiedyś ukradł moją własność intelektualną

 

hmmm?

 

W takim razie proponuje n-krotną analize moich wypowiedzi , badz jesli uzywam nie jasnych zwrotów napisz o tym a z pewnością postaram się pisać łatwiejszym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś dodać od siebie. Klient płaci wymaga, co stoi na przyszkodzie podania telefonu alarmowego na który potencjalny klient będzie mógł zadzwonić o każdej porze dnia, gdy napotka problem? Zapewne napiszesz że za takie pieniądze nie ma co, ale moim zdaniem trochę z cenami przesadziliście. Nawet za taką cene nie mam zamiaru kupywać konta WWW u was, bo zostane w razie problemów olany, nie będe mógł dostać szybkiej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, kłopot. Przykro mi to pisać, ale ja sam wole wykupić konto WWW u dość znanego usługodawcy z pewnością, że będe mógł liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy, a takich firm jest niewiele. Cene wlicza się w jakość prowadzonych usług i tego będe się trzymał.

 

To tylko moje zdanie na ten temat, które zamieściłem tutaj zgodnie z prośbą autora tego ciekawego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź napisaleś sobie sam:

 

za takie pieniądze nie ma co

 

Dzieki temu mozemy sobie pozwolic na lepsze serwery bez podoszenia abonamentu - to jest hosting budzetowy jak sam zauwazyles .

 

 

dość znanego usługodawcy z pewnością, że będe mógł liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy

 

U nas rowniez masz support ( 24/7/365 ) tyle, że via e-mail

 

zrobmy male porownanie -

 

t-h

konto 1/10 - 96 zł rok ( brutto )

home

1/12 - 366 zl ( brutto )

Roznica: ~270 zl

 

Juz rozumiesz dlaczego nie mamy infolinii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fujara, zacytowałeś moje słowa:

Nie jest wymagany firmowy telefon, czy fax, ale mamy XXI wiek.
Człowieku! Cytat z telefonem i faxem to wolna myśl, a nie narzucanie czegokolwiek...

 

Ten wątek z jednej strony zaczyna mnie już bawić, a z drugiej nużyć. I pomyśleć, że chciałem jedynie zapytać o nieistniejący Regulamin Programu Partnerskiego i potwierdzić jedną z informacji...

 

P.S.

Obiecuję, że w wolnej chwili poczytam sobie Twój post. Właśnie szukając jednego cytatu trafiłem na:

Daje Panu gwarancję, że nikt Pana do firmy by nie wpuścił -przepraszam za szczerość- anonimowych ludzi bez umówienia nie przyjmujemy, a umówienia na spotkanie by Pan nie otrzymał, bo kontaktu fizycznego NIE MA
Dobre! Ja jestem anonimowy :)

Nawiasem pisząc, ciekawych rzeczy się dowiaduję :) Firma, która nie przewiduje kontaktu face to face - OK, ale nie komentuję, bo napiszesz, że znów próbuję coś narzucać :)

 

Ja naprawdę życzę taniemu-hostingowi.net sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WebLion bawi mnie sposob w jaki piszesz posty - napisales 'A' , a gdy pytam o 'A' mowisz ze to luzno rzucona myśl po czym dajesz kolejne ciekawostki B , D....

 

Cytat z telefonem i faxem to wolna myśl,

 

Chyba nie taka znowu wolna - bo chyba byś jej wielokroć nie przytaczal ?

 

Ja jestem anonimowy

 

Rozumiem, mam w tym momencie przeprosić , ze nie znam takiego krola czy pionera polskiego internetu ?

 

Czekam ze zniecierpliwieniem na kolejne popisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×