Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
margo

[OPINIE] tani-hosting.net

Polecane posty

Prosze o opinie na temat firmy http://www.tani-hosting.net/.

Poszukuje konta reseller, znalazłem u nich bardzo atrakcyjna oferte, ale podejrzanie tania.

 

Pojemność: 3 GB

Transfer: 45 GB na M-C

konta pocztowe b/o

bazy Mysql b/o

subdomeny b/o

konta FTP b/o

 

CENA 119/ROK !!!

 

Czy ktoś korzystał z ich usług? Jeżeli tak to prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z jedna osóba z tani-hosting.

 

UPTIME wynosi 99,8%

ping 140 teraz serwery sa w USA po przeprowadzce do Niemiec ponoć ma być lepiej

przepustowosc 100mbitów

 

Mozna przetestować serwer przez 5 dni.

 

Prosze o opinie. Nie wierze żeby żadna osoba z forum nie miała u nich konta...

 

Czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Oferta dla reselerów (moja opinia)

Nie mam tam konta lecz martwi mnie u nich tylko cena.

Przy tych cenach okropnie wątpie żeby był robiony backup.

I jeszcze jedno, za 1 GB dajnych oni sobie rzyczą 3,75 zł !

Co gorsza opłaty można uiszczać za 6 miesięcy z góry

 

Oferta kont hostingowych :

Znając serwery w Niemczech nikt nie daje takich transferów dla serwerów dedykowanych, więc robią potężny overselling .

 

W skrócie, biorąc na rozsądek, obchodził bym tą firmę dalekim łukiem ;)

Dosłownie hosting za grosze hahaha.gif

To tak z mojej autopsji tego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając serwery w Niemczech
oni sobie rzyczą 3,75 zł !

 

Boże widzisz i nie... k'woli scislosci 'życzą' , .... - serwery na razie są w USA , backup jest robiony i to często

 

 

@epox powiedz mi jeszcze na jakiej zasadzie nie polecasz firmy skoro jak sam napisałes, nie masz u nas konta ?

 

Ps. forum winno zmienic nazwe na webhostingoweINSYNUACJEtalk.pl ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

INSYNUACJE ??? Wiesz co ty mówisz ? Za tą cene robisz backupy ? No proszę cię nie bądź śmieszny bo to ci się nie udaje. Jeśli kierujesz do małodoświadczonych klientów swoją ofertę to wporządku, ale ludzie którzy znają się trochę na rynku wiedzą że za te grosze -może utrzymasz serwer- nawet jPortala nie postawią.

Możesz wiele mówić ale znamy realia, serwery same się nie utrzymują.

 

Pozdrawiam i szukaj szczęścia w klientach którzy myślą że twoja oferta to "wielka" okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

epox jesli ludzie znaja realia tak samo jak ty to ja dziękuje za taką wiedze ;) tylko wiesz, skoro ty wychwalasz resellery porownywane z dedykami to tylko pogratulować

 

Nie ja nie robie backupow , robi to sztab osób ktory zwany jest Administracją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Panie administratorze (występujący pod nickiem "fujara"), proszę nam powiedzieć trochę informacji na temat tego hostingu?

Ilu urzytkowników korzysta z Pana usług (RESELLERSKICH),

Może transfer 45 GB [występuje jako pół rocznie(chwyt marketingowy?)] ?

Może udostępni Pan, jakieś statystyki do uptime?

Czy w resellerach opcją bezpłatną jest Overselling? (Czy też za dodatkową opłatą) ?

 

Czy są jakieś dodatkowe koszty ... których urzytkownik, może się niespodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox
skoro ty wychwalasz resellery porownywane z dedykami to tylko pogratulować

@Fujara - naucz się czytać tekst ze zrozumieniem (jak widać sporo ludzi w Polsce ma ten problem ) Wiesz dla kogo są konta resellerskie ? Dla osób które potrzebują dużo pojemności i transferu i którzy nie mają czasu w administrowanie serwerem, więc mam konto w dobrej firmie.

Twój hosting przypomina mi tylko sync.pl

Ale to koniec sprzeczasnia się z tobą, wszystko co miałem napisać na temat twojego "hostingu" napisałem. Więc rozumiem to za zakończenie naszej dyskusji. Teraz odpowiedz na pytania @lirka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ( nie jestem administratorem )

 

Nie udostępniamy takich statystyk, moge natomiast podac kilku przykładowych użytkowników... ( 2zl.net , gg7.org , managerpilkarski.go.pl , dorkville.org ... )

Transfer podany jest miesiecznie , prowadzimy jedynie wewnętrzne statystyki , nie ma żadnych ukrytych kosztów , opcja oversellingu jest płatna .

 

 

Ps. epox , a propos poprawnej polszczyzny polecałbym zacząć naukę od siebie ( zwlaszcza ortografii ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Overselling nie jest opcją! Na chłopski rozum jest to sprzedawanie czegoś w czym teoretycznie nie ma pokrycia. Duży Overselling może doprowadzić do przeciążenia serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale ja nie oczekuję na twoją odpowiedź tylko na odpowiedź Pana "Fujary", a przy okazji dzięki za oświecenie, mego umysłu, dzięki tobie, wiem już więcej (ze Overselling to nie opcja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Overselling nie jest opcją! Na chłopski rozum jest to sprzedawanie czegoś w czym teoretycznie nie ma pokrycia. Duży Overselling może doprowadzić do przeciążenia serwera.

 

to powinno Ci wszystko wyjasnic:

 

Jeśli sprzedasz komuś jakieś konto, to rzadko kiedy zostanie ono wykorzystane w pełni, tzn. zostanie zużyty cały transfer i cała powierzchnia, dlatego też posiadając możliwość oversellingu możesz "złożyć" i sprzedać z tych niewykorzystanych kawałków nowe konto. Jeżeli nie masz możliwości ponadsprzedaży, to niewykorzystane przez Twoich klientów powierzchnie i transfery przepadają.

 

Pozdrawiam Viroos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie opinia z uzytkowania konta reseller za 85zl / pol roku.

 

Potrzebowalem pojemnego serwera o niebyt wysokich parametrach (ale duzym transferze) byleby jakos dzial.

Zaplacilem,.. wmiare szybko aktywowali konto i przyslali fakture. I na tym koncza sie pozytywne odczucia...

 

Korespondencja:

Sprawiala wrazenie istnienia duzej firmy z profesjonalnym wewnetrzynym obiegiem dokumentow. Zapytanie wysylane wiec na kontakt@* powodowalo wyslanie odp ze np. oplata wplynela i mail jest przeslany do adminow (w celu aktywacji konta).

Porownalem obywda maile... oczywiscie w naglowkach ten sam wewnetrzny IP, ten sam program pocztowy itp.

Wiec albo firma bieduje i jedna maszyne przypada na X osob albo admin ma rozdwojenie jazni :).

 

Serwer:

Nie dajcie sie zmylic uptime. tani-hosting.net tylko hostuje wizytowke firmy, konto zostalo stworzone na **innym** serwerze ktory regularnie w godzinach 14-17 zatykal sie... ew response time byl na poziomie 10 sekund; limit polaczen do bazy tez sie zatykal. Natomist w innych godzinach smiga pieknie. Seria maili wyslanych do admina nie przyniosla poprawy.. dowiedzialem sie tylko ze ktorys z userow obciaza maszyne, zwieksza sie zuzycie maszyny i... wszystko wszystkim jest blokowane (baza,apache).

 

Po tych przezyciach (i wtopionych 80zl) postanowilem uzywac tani-hosting jako backup ftp.

Niestety znowu by(jest)l maly problem - regularnie zrywalo polaczenia ftp przy przerzucaniu duzych ilosc plikow (linux: mc, win: TotalCommander).

 

Czy warto korzystac z uslug tej "firmy" niech kazdy sam sobie odpowie.

 

Przenioslem sie na host1.pl i wszystkie problemy zniknely :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o opinie na temat firmy http://www.tani-hosting.net/.

Poszukuje konta reseller, znalazłem u nich bardzo atrakcyjna oferte, ale podejrzanie tania.

 

Pojemność: 3 GB

Transfer: 45 GB na M-C

konta pocztowe b/o

bazy Mysql b/o

subdomeny b/o

konta FTP b/o

 

CENA 119/ROK !!!

 

Czy ktoś korzystał z ich usług? Jeżeli tak to prosze o opinie.

 

Ceny mają dobre i działa to dosyć szybko, ale niestety to bardzo podejrzana firma. Wysłałem do nich list z pytaniem o hosting, odpowiedzieli szybko, ale zaznaczyli, że NIE MA KONTAKTU TELEFONICZNEGO z nimi! To dosyć podejrzane i typowe dla firmy-krzak, bo chociaż zwykłą komórkę mogli sobie kupić. Poza tym jak firma nie ma numeru stacjonarnego to widać, że to raczej lewa impreza. Szkoda, bo inne warunki wydają się u nich dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ? opłaca się tu wykupić hosting ?

 

A wiec:

+ Ceny dobre

+ Szybki support

+ Szybki serwer

 

- Nie ma fantastico (co nie bylo napisane na stronie glownej)

- Czeste problemy

- Glupio gadają straszą że firma jest duża i w rozprawie sądowej wygrają, sranie nie gadanie. :)

 

NIE POLECAM! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korespondencja:

Sprawiala wrazenie istnienia duzej firmy z profesjonalnym wewnetrzynym obiegiem dokumentow.

A ja wczoraj pokusiłem się o telefon do Control Process... Jak się okazało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj to już IMHO czepiasz sie zupełnie bezpodstawnie. Nikt nie podaje na stronie tego hostingu telefonow do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie o telefon chodzi...

Chodzi o uczciwie podaną informację. Po kiego grzyba podawać się za kogoś kim się w zasadzie nie jest?... Działalność pod szyldem ojca jednego z adminów - OK, w zasadzie nie mam nic przeciwko. Jednak opisując się jako FIRMA, powinni się liczyć z tym, że to do czegoś zobowiązuje...

 

Będąc ich klientem nie wyobrażam sobie czekać do np. godziny 16:00 kiedy wrócą z zajęć, aby załatwić sprawy niedziałającego (np. od rana) z jakiś przyczyn serwera... O to chodzi, a nie o telefon.

Mieszkając w Tarnowie, w razie problemów (płatności, problem z serwerem, inne), z pewnością poszedłbym pod wskazany na stronie adres i co? Zastałbym jedynie panią sekretarkę Control Process, która poinformowałaby mnie, że "panów od tani-hosting.net chwilowo nie ma" - to jednak nie takie chwilowe i nie jednorazowe - przecież przed i trochę po południu edukują się...

 

Pojawił się pomysł na otworzenie własnej firmy hostingowej.
Jak firma to firma, chyba, że poda się informację w stylu "jesteśmy przedsiębiorczymi studentami" - przeczytaj jeszcze raz tekst, który podlinkowałem.

 

czepiasz sie zupełnie bezpodstawnie
Czy się czepiam, czy nie to zależy od punktu widzenia. Ja po prostu chciałem wiedzieć, cóż kryje się pod domeną tani-hosting.net.

Niech sobie żaki dorobią, ale ewentualnym klientom należy się uczciwie podana informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc ich klientem nie wyobrażam sobie czekać do np. godziny 16:00 kiedy wrócą z zajęć, aby załatwić sprawy niedziałającego (np. od rana) z jakiś przyczyn serwera... O to chodzi, a nie o telefon.

 

Są palmtopy, palomofony, laptopy i takie tam. Przecież także admini to ludzie a nie cyborgi i nawet jeśli nie są, jak to napisałeś "przedsiębiorczymi żakami" to spią, jedzą, mają rodzinę, dziewczynę, chłopaka, cokolwiek. Niech pracują kiedy chcą, o ile nie wpływa to na jakość usług i jest zgodne z ich regulaminem (a rzeczywiście na stronie TH nie ma nic o kontakcie telefonicznym czy gwarantowanych godzinach supportu).

 

Dodatkowo, w sytuacjach kiedy serwer stoi xx(xx) tysięcy kilometrów dalej (a tak działa 90% tanich i nie tylko hostingów) fizyczna obecność "właścicieli" w danej firmie raczej niewiele by Ci pomogła, chyba, że chciałbyś kogoś potraktować z pięści :-).

 

Szczerze mówiąc mało mnie obchodzi czy za _dobrą_ usługą stoi przedsiębiorczy licealista, student czy emeryt i to jaki jest jego życiorys - nie identyfikuje się z tym zbytnio. Jeśli dana osoba robi to dobrze i legalnie to naprawdę nie widzę problemu. A czy tak akurat robi to TH? To już w innych postach na tym forum ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do siedziby - Skrzyszowska 6

 

Reszte bzdur i pomowien prosze Cie - zostaw u siebie na forum

 

Edit:

 

Zgadzam sie w 100% z patrykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do siedziby - Skrzyszowska 6

Tak, tak... bardzo profesjonalna firma. Dostalem informacje, ze za uzyskanie numeru telefonu musialbym zaplacic 200zl bo tyle kosztuje support. Dodatkowo nie stac ich na wyslanie oficjalnego pisma o ktore prosilem kilkanascie razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hotline k'woli scislosci - 99 zł netto

 

pisma jak juz wspomnialem Tobie ( kilkanascie razy jak nie wiecej ) nie wyslaliśmy i nie zamierzamy wysłać* - spamowałes z konta czyli zlamales regulamin może nie rozumiesz tego, że wysyłanie masowej korespondencji bez zgody odbiorców jest zakazane?

 

* Jesli bardzo chcesz możemy wysłać pismo - do prokuratury zawiadamiające o popełnieniu przestepstwa - wtedy to nie my będziemy dociekać racji które zostały przedstawione i udowodnione - z reguły nie robimy tego typu rzeczy, ale dla szczególnie wymagających Klientów - jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admini na zajęciach a server leży :) Coś wam sie z apachem posypało chyba hehh

 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Web Server at tani-hosting.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×