Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

  • progreso.pl

    Partner technologiczny

    Upraszczamy to, co inni starają się komplikować. Prosto, pewnie, przyjaźnie - tak robimy hosting!
  • Kei.pl

    Partner technologiczny

    Kei.pl działa na polskim rynku internetowym od 2000 roku. Obecnie na blisko 300 serwerach w Centrum Danych Kei.pl znajduje się kilkadziesiąt tysięcy stron WWW.
  • S-NET.info

    Partner technologiczny

    S-NET to dostawca usług dla biznesu. Najważniejsze usługi świadczone przez firmę to usługi Centrum Danych, dostęp do Internetu, transmisja danych oraz tranzyt do różnych operatorów.
  • Sprint Data Center

    Partner technologiczny

    Sprint Data Center to jedyne w Polsce północno-wschodniej i jednocześnie jedno z najnowocześniejszych w kraju centrum przechowywania i przetwarzania danych.

 

SSH Padlo [Serwer Pinguje]


1 odpowiedzi na ten temat

SSH Padlo [Serwer Pinguje]

#1 Madakamt2

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 12:53

Witam.




Mam problem odnosnie serwera wczoraj zrobilem Reboot i padlo ssh przeszlem w tryb Rescue dziala Ssh ale mam problem donosnie montowania partycji i czy mozecie wyjasnic jak zmontowac partycje Var aby zrobic kopie bazy danych serwer  jest na FreeBSD 7.1.Dzwonilem do Supportu w OVH i zdziwilo mnie jedno ze jest tam opcja zgloszenia ze serwer pinguje a SSH nie dziala i w odpowiedzi dostalem ze nie naprawia tego. Wiec zglasam sie od was jak naprawic Ssh albo jak zmontowac partycje Var jest to dysk Sata na raid

#2 www.ionic.pl

    Twój partner w e-biznesie ...

  • Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1757 postów
  • Skąd:Kraków
  • Firma:IONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Napisany 30 sierpień 2010 - 19:01

nikt ci nie naprawi uslug na serwerze,
wez kvm zobaczy dlaczego nie wstaje i odpal ssh "z ręki",
zapewne usluga nie wstaje z powodu bledu konfiguracji lub system po boocie wchodzi w ro.

/etc/rc.d/sshd start
Serwery w Polsce, stabilne i tanie.
Kod promocyjny "wht" uprawnia do 25% rabatu na serwer www, vps lub serwer dedykowany.





1 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników