Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wieza

hosteurope.de

Polecane posty

witam potrzebuje serwer na przchowywanie i udostepnianie plikow(duza ilosc miejsca i przede wszystkim duzy bandwidth(min 100 GB, najlpeiej kolo 300 miesiecznie).

 

znalazlem VPS linux M na hosteurope.de. daja 7,5 GB oraz 250 GB bandwidth.

 

Czy ktos z was ma u nich strony? Jakie wrazenia?

 

Znacie jakies dzialajace strony na ich serwerach? Chetnie potestowalbym sobie predkosc sciagajac pliki z nich.

 

Czy w umowie nie ma zadnych kruczkow? Mozna wykorzystywac serwer tylko do skladowania plikow podczas gdy cala strona dziala na innym serwerze?

 

[edit] Czy na hosteurope jest jakis okres testowy? Czy moze jest jakis okres gdy mam mozliwosc rezygnacji i odebrnia pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez sie nad tym serwerem zastanawiam. kruczek jest taki ze to vps wiec wymaga troche wiedzy... co do trzymania plikow a reszty serwisu na innym serwerze (czyli tzw hotlinkowania) to nie ma problemu bo to vps i masz tam roota.

kolejny kruczek to setup 19.99 euro wiec warto brac na dluzszy okres czasu.

z tego co wiem nie ma okresu testowego.

ale oferta warta rozwazenia. poszukaj zreszta w archiwum forum bo juz pare razy ten temat byl poruszany.

 

byc moze sie na ten serwer zdecyduje to jak go kupie przed Toba to tu napisze.

 

Pozdrawiam Viroos

 

PS: tu dalem linki do paru podobnych ofert hostingowych wartych przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co wziales juz?

 

ja wyslalem im maila i jak tylko pozytywnie odpowieda na moje watpliowsci to zakladam(moze nawet juz jutro(poniedziaelk 7 list)) . spytalem sie ich o okres testowy i sposob oblsugi vps, czy daja podstawowa konfiguracje serwera czy trzeba wszystko od poczatku instalowac na wlasna reke

 

co do oblsugi vps to slyszalem ze generalnie firmy daja takie panele w styulu cpanela, ktore bardzo ulatweiaja zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do oblsugi vps to slyszalem ze generalnie firmy daja takie panele w styulu cpanela, ktore bardzo ulatweiaja zadanie

 

no ten ma akurat plesk tumasz demko.

 

jak kupisz to daj znac. szczegolnie mnie interesuje ile ma sie tam do dyspozycji ramu i w jakiej technologi jest wirtualizacja zrobiona. ja narazie sie wstrzymuje.

bardziej mi sie podoba oferta server4you (glownie dlatego ze jest opcja z debianem i sporo ramu), ale boje sie ze moze byc problem zakupu z polski...

 

Pozdrawiam Viroos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wzialem na miesiac. jak na razie kupa. Podalem numer karty, nie sciagneli zadnej kasy. Nie wyslali zadnego maila informacyjnego. Jedynie co to po rejestracji ukazala sie informacja, ze wyslemy do pana list z kodem aktywcyjnym(poczta tradycyjna). Odpowiedzialem im, ze nie podalem kodu pocztowego i wyslalem poprawne dane. Nic nie odpisuja.

 

Wysłany Wto Gru 13, 2005 10:24 pm:

 

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php...2855&highlight= tutaj napisalem cos o hosteurope

 

genralnie jestem zadowolaonu z shared, z VPS nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Czy mógłby mi ktoś opisać krok po kroku jak dokonać u nich zakupu serwera "RootDS L" ?

Nie znam się za bardzo na niemieckim :)

Oraz czy w ogóle polecacie ich ? /wacham się w tej chwili nad 'Hetzner' a 'Hosteurope'

 

Byłbym bardzo wdzieczny z wszelkie rady oraz pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×