Skocz do zawartości
klito

Vpsik.pl - kolejny krzak

Polecane posty

Kolego przytocz mi tu wypowiedź kto się źle wyraża .

 

P.S. po niedzieli zakupie serwer do testow

 

Od dawna wiedziałem, że pegaz jest poje..ny psychicznie, ale że aż tak... smile.gif

Czyżby pies potrzebował nowej karmy, żona nowego materaca, dzieci zabawek, a i wszystkim znana plazma już się wypaliła ? biggrin.gif

 

Miałby co przytoczyć :]

 

 

 

Temat wyczerpany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydzę się jak najbardziej swojej wypowiedzi :)

 

Jak można inaczej opisać osobę, która na siłę próbuje robić coś, o czym nie ma zielonego pojęcia i nie ogarnia tego na dodatek.

W dodatku kusi naiwnych ludzi żenującymi promocjami, a potem dziw, że nawet backupa nie da się odzyskać po awarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z panem Tomaszem. Napisał że sprzedał CastPol ponieważ jakiś użytkownik z vps'a zrobił atak na OVH i OVH wypowiedziało mu umowę o dedyk. I stracił bardzo dużo pieniędzy. Teraz chce się rozwinąć na nowo ;) Zobaczymy jak mu to wyjdzie. Jak na razie trzymam się od tego z daleka ;)

 

Teraz tylko czekać aż ktoś zaatakuje z vpsa ncgroup i mu znów wypowiedzą umowę - i co? znów sprzeda "trupa"?

 

Ten dzieciak nie powinien się bawić w firmy hostingowe tylko iść do pracy najlepiej na stragan warzywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydzę się jak najbardziej swojej wypowiedzi ;)

 

Jak można inaczej opisać osobę, która na siłę próbuje robić coś, o czym nie ma zielonego pojęcia i nie ogarnia tego na dodatek.

W dodatku kusi naiwnych ludzi żenującymi promocjami, a potem dziw, że nawet backupa nie da się odzyskać po awarii :P

Każdy ma prawo do swojej opinii, także nie ma się czego wstydzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać aż ktoś zaatakuje z vpsa ncgroup i mu znów wypowiedzą umowę - i co? znów sprzeda "trupa"?

 

Ten dzieciak nie powinien się bawić w firmy hostingowe tylko iść do pracy najlepiej na stragan warzywny...

 

Napisał że teraz stawia max. 10 VPSów na maszynę. Więc się nie boi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tych 10, znajdzie się mądry, który wie co i jak żeby "wykoleić ten pociąg". I znowu Pan Tomasz sprzeda "trupa" a klientów bedzię miał gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# Przepraszam za Dubla, ale nie mogę edytować .

 

Napisałem do Pana Tomasza czy jest możliwość testowania serwera .

 

A o to jego Odpowiedź

 

mozna oczywiscie testowac ale u nas to wyglada tak ze albo placi sie za taki testowy serwerek 10 zl na caly miesiac albo 1/3 wplaty vpsa i po 2 dniach testow placi sie reszte albo nie jesli sie nie podoba

 

Nic z tego nie zrozumiałem... Wtf ?

 

Gdzie się podziała interpunkcja, czyżby dzieci P. Tomasza robiły w "BOK" ? (Nie chce nikogo obrażać).

 

Już sobie odmówiłem usług u nich, po ostatnim wybryku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że każdemu chce się pisać na GG z polskimi znakami i znakami interpunkcyjnymi?

Mi napisał że połowę płacę na początek i testuje a potem płacę resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką manię ?

My tylko wymieniamy zdania nt. Krzaka .

 

Dziwi mnie jedna rzecz. Że Pan Tomasz Jeszcze się nie wypowiedział .

 

Mały offtop. Poplop ty niedaleko mnie mieszkasz xD. Może jeszcze kogoś z mojego miasta znajdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mieszkasz? Skierniewice? ;)

 

Dobra, to jest temat o opiniach a nie o panu Tomaszu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castpol

Witam :P

 

 

Wypowiadam się tylko dlatego, iż dostalem zaproszenie na maila od pana Tomka, mojego imiennika ;)

 

Mysle ze ta opinia, ktora krazy ze dziecko itp. to mysle ze ktos kto ma 23 lata nie jest juz dzieckiem. To taka formalność.

 

 

 

vpsik.pl ma już swoich klientów i napewno nie rozleci się, wbrew niektórym opiniom.

 

Są tacy, co oczywiscie testują, narazie sie wahają itd. Ale ja sie nie dziwie - oczywista sprawa - niech testują do bólu.

 

 

 

Mam wielu ludzi, którzy mi ufają i są ze mną od stycznia 2009, rozumieją powagę sytuacji, ale to nie tak, że zwinalem interes i kasa w kieszeni. Ci co zostali poszkodowani otrzymują ode mnie vpsy w Polsce. Z reszta jak tu kolega wspomnial - gdybym chcial sie nie ujawniac to by nikt nie wiedzial ze JA = VPSIK.

 

Mysle, ze wiecej nie mam co sie rozwijac, nie lubie sie na tym forum wypowiadac, bo 99% ludzi sie wypowiada co nigdy nie korzystali z czyjiś usług a rzucają mięsem. Nawet widziałem jak koleś, który miał regon matki i NIP również rzucał się do firmy, która nie miała regonu w ogóle. I to niby wielka wspaniała firma.

 

Ja jednak namawiam do skorzystania z moich usług, tymbardziej że do 2 tygodni od płatności wystawiam fakturę vat.

 

 

 

Jak to się mówi - do trzech razy sztuka ;) nie można od razu skreślać człowieka.

 

Pozdrawiam i zycze wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze to jest legalne.

Tomasz nic nie robi na lewo.

 

Jak on sam twierdzi, bo jestem jego kolegą to firma ta - mimo ze castpol zostal juz wyrejestrowany (nie do konca - bo jeszcze w zusie i skarbowce jest), to vpsik.pl na nowo zarejestruje i to juz w poniedzialek. I powiem wiecej - od razu wchodzi na faktury VAT, a nie jak to mialo miejsce kiedys - zwykle rachunki. To, ze narazie nie ma NIPU i REGONU to jest oczywista sprawa, bo jeszcze nie ma tego zalatwionego, kwestia tygodnia.

Znam Tomka bardzo dlugo i nigdy nie chcial nikogo oszukac. To, ze ktos tu mowi na niego bardzo zle - to tak naprawde go nie zna i nie wie co mowi.

 

Nie wiem czego sie doszukujecie znowu.

 

Serwery teraz pochodza od ncgroup.pl wg mnie jest to dobra firma i przyjemny support.

Nie to co kiedys, ovh itp. Takze napewno sie nie ma co bac ze firma podziala 2 dni i koniec. Jak Tomek cos robi to na dluzszy czas, tym bardziej skoro mu sie to oplaca

 

A czy ktos wie dlaczego zamknal firme? No nie. Zamknal z bardzo nieprzyjemnej dla niego sprawy, nie od tak sobie. Ale nie moge mowic za niego. Po drugie gdyby chcial sie ukryc to by NIKT nie wiedzial ze vpsik.pl nalezy do niego.

 

W tej cenie co tam macie na vpsik.pl sprzedaje serwery Polskie, z dobrym pingiem, nie przeladowuje serwerow bo stawia GORA 10 vpsow na 1 dedyka. Teraz moge sam stwierdzic ze naprawde chlopak chce stawiac na jakosc.

 

A jeśli ktos chce kupic i nie jest pewny - to od razu moge zagwarantowac ze dostanie to za co zaplacil. Tomek jest taki ze nie chce z ludzi zdzierać ale daje czesto jeszcze jakies gratisy do uslug.

 

Mysle ze tym bardziej vpsik.pl bedzie lepszy, poniewaz nie ma teraz 5 uslug, 5 dziedzin sprzedazy, tylko jedna - solidna ktora moze sie na spokojnie zająć.

 

Zachęcam do skorzystania, pozwole sobie skopiować.

 

1 GB RAM, 2,33 GHZ Quad Core Q6600, DYSK 80 GB SATA II, transfer 500 GB tylko teraz za PÓŁ CENY ! 35 zł PIERWSZY miesiąc + dodatkowe IP gratis !

- dodatkowo panel webmin

- lokalizacja Polska

- szybka realizacja - promocja tylko do końca lipca

 

Z mojej strony wszystko, Pozdrawiam goraco i czekam PO UZYTKOWANIU na dobre opinie vpsika:) bo duzo mozna mowic bez testowania.

 

 

#1

Gwarantujesz, że każdy dostanie to co chce. Dasz sobie za to Rękę obciąć ? A, jeżeli wyniknie taka sytuacja jak z ovh.

Ja straciłem VPS-a z ów promocji. Nowy właściciel CastPol-u nie musi przywracać wszystkiego a ja zapłaciłem.

Więc nie gwarantuj nikomu, bo jeszcze ty możesz na tym ucierpieć.

 

#2

Ta oferta mnie rozwaliła w twoim Poście

Promocja do końca lipca .. A kiedy zaczął ów działalność 28 lipca jak podaje. 3 dni promocji ? Ehh

 

 

#3

Oczywiście jest Legalne.. Ale danych Firmy nie widzę. Też chciałem zrobić hosting stał 1 tydzień bez danych i już mnie ktoś z konkurencji pod...

 

Napisałem do P. Tomasz Maila .

Witam . Czy dołączy się Pan do dyskusji na Forum WebHostingTalk.pl na temat Vpsik.pl ? Pana zdanie wiele dla nasz znaczy .Pozdrawiam <br style="line-height: 17px; ">

# Link do tematu .

 

 

Tyle na ten temat jak na razie z mojej strony.

 

// OK

Ja miałem wcześniej VPS-a z Pana Promocji. Dostałem IP, Parametry i do kiedy jest usługa.

 

Wiec jakie mam szanse na odzyskanie ? Vps-a ?

Edytowano przez klito (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castpol

Oczywiście ze to jest wszystko gwarantowane.

 

Tak jak powiedzialem nie laduje po 30 vpsow na 1 serwer. Gora 10 vpsow i na tym koniec. To mysle i tak jest duzo.

 

 

W koncu mam dobre uklady w Polsce w serwerowni i mam bardzo tanie i dobre serwery. To moge nawet 5 dedykow sobie kupic i bedzie mnie stac.

 

Uciekam, pozdrawiam najmocniej.

 

 

 

 

PS. jeśli chodzi o te vpsy stare to tak :

 

- castpol.pl ma ze mna umowe podpisana iz ja "nie ponosze odpowiedzialnosci cywilnych, prawnych za dzialanie nowego wlasciciela, dzialanie na szkode klientow, dysponowanie klientami itp"

 

terazniejszy admin castpolu mial stawiac vpsy od nowa, niestety tego nie robi. ja ide na reke i biore ludzi ale na troche innych warunkach. trzeba napisac na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi - do trzech razy sztuka nie można od razu skreślać człowieka.

Ciebie w podstawówce już skreślili ;] Ale nie martw się ... w następnym życiu będziesz miał lepiej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze to jest wszystko gwarantowane.

 

Tak jak powiedzialem nie laduje po 30 vpsow na 1 serwer. Gora 10 vpsow i na tym koniec. To mysle i tak jest duzo.

 

 

W koncu mam dobre uklady w Polsce w serwerowni i mam bardzo tanie i dobre serwery. To moge nawet 5 dedykow sobie kupic i bedzie mnie stac.

 

Uciekam, pozdrawiam najmocniej.

 

 

 

 

PS. jeśli chodzi o te vpsy stare to tak :

 

- castpol.pl ma ze mna umowe podpisana iz ja "nie ponosze odpowiedzialnosci cywilnych, prawnych za dzialanie nowego wlasciciela, dzialanie na szkode klientow, dysponowanie klientami itp"

 

terazniejszy admin castpolu mial stawiac vpsy od nowa, niestety tego nie robi. ja ide na reke i biore ludzi ale na troche innych warunkach. trzeba napisac na gg

 

Raczej się nie wtrącam do postów dotyczących innych firm, ale jak czytam Twoje posty to się zastanawiam, czy czasem nie powinieneś jeszcze nadal oglądać Misia Uszatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedzialem nie laduje po 30 vpsow na 1 serwer. Gora 10 vpsow i na tym koniec. To mysle i tak jest duzo. 

Tak jak na serwerze w OVH?

 

W koncu mam dobre uklady w Polsce w serwerowni i mam bardzo tanie i dobre serwery. To moge nawet 5 dedykow sobie kupic i bedzie mnie stac. 

Tak? To skontaktuj się z eTopem, bo oni coś z Tobą nie mogą. A mają do Ciebie pilną sprawe. Innych firm nie bede wymieniał.

 

PS. jeśli chodzi o te vpsy stare to tak :

- castpol.pl ma ze mna umowe podpisana iz ja "nie ponosze odpowiedzialnosci cywilnych, prawnych za dzialanie nowego wlasciciela, dzialanie na szkode klientow, dysponowanie klientami itp"

castpol.pl? To podpisałeś umowe sam ze sobą? Poza tym nie jest tak napisane, jak tu podałeś, więc bajki zachowaj dla siebie. I nie udostępniaj szczegółów, bo nie życze sobie tego. 

No i przede wszystkim zmień nick, bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

No niestety,dopiero dzisiaj zauważyłem,że castpol ma opis vpsik.pl...

Miałem tam VPS-a 3 mieś,nic się nie psuło...

Już chciałem napisać na wht o tym,ale dla pewności wpisałem jeszcze castpol w wyszukiwarce i jest!!!

P.S korzysta już ktoś z tych usług vpsik.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna zamowic usluge u kogos kto nawet nie ma ani numeru kontaktowego ani adresu email we wlasnej domenie? Przeciez to jest zal... Lacze 100mbps ? Jestem ciekaw, moze niech ktos wystawi plik do downloadu to sie okarze... Poza tym strona pozostawia wiele do zyczenia... znaki interpunkcyjne, konstrukcja zdan... to wszystko na poziomie podstawowki.

Faktury wysylaja do 2 tygodni od zaplaty, a maja obowiazek do 7 dni, takze gratuluje wiedzy... w zyciu nic bym tam nie kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktury wysylaja do 2 tygodni od zaplaty, a maja obowiazek do 7 dni, takze gratuluje wiedzy...

Ja Tobie gratuluję wiedzy, jeśli krytykujesz to chociaż w zgodzie z wszystkimi prawidłami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Hehe,nie wiem czy to jest możliwe,ale... Czemu vpsik.pl ma wpisane na stronie Ping: 20MS wpisane,skoro załóżmy,że klient kupił serwer i ma słaby internet,to na pewno nie będzie miał tego pingu 20ms,to dlaczego gwarantują ping 20ms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

No temacik ma lekkie zainteresowanie,o 3:00 przegląda temat 2 userów,w tym licząc mnie xD

Sorki za offtop :lol:

 

Czyli dobrze zrozumiałem?

"Wcześniejszy" Castpol.pl sprzedał firmę,porzucając przy tym klientów,i jest nowy właściciel,który tylko wprowadził serwery www,a wcześniejszy właściciel uruchomił "nowego" krzaka vpsik.pl tak?

Już moje 73 godzina na komputerze online - bije rekord xD

GO Go 100 (Więc mogę trochę nie kminić bo mnie już chyba mózg wysiada)

;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się mówi - do trzech razy sztuka tongue.gif nie można od razu skreślać człowieka.

Owszem, ludzie popełniają błędy, ale jest malutkie 'ale'.

 

Ty nie spełniasz w/w podpunktu, a no dlaczego ?

Bo jesteś nieudacznikiem, tak, trzeba było to pogrubić, żeby ktoś wreszcie sobie zdał z tego sprawę i chociaż umiał się przyznać do serii błędów, jakie popełnił i nadal popełnia, mógłbym rzec, że po części kwalifikujesz się do grupy trolli, ale szczęście (dla Ciebie oczywiście), że do miana kompletnego trolla daleko Ci jeszcze brak.

 

3 razy sztuka była już w Castpolu, teraz trzy powtórki z rozrywki w vpsik.pl i kolejna zmiana nazwy ?

Mam chociaż nadzieję, że w realu masz IQ co najmniej o 50 większe, niż wygląda, jakbyś miał, sądząc po sposobie wypowiedzi i wiecznych próbach robienia czegoś na siłę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×