Skocz do zawartości

Polecane posty

Jesteś pewny? A ta jedna oferta na 30 dni nie dotyczy przypadkiem wpisu na forum w dziale oferty?

 

Myślę, że tak http://www.webhostingtalk.pl/topic/19834-zmiana-regulaminu-dt-publikowania-ofert/

Edytowano przez regdos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była promocja że firma Bronze może dodać ofertę do katalogu na 30 dni gratis aby zobaczyć jak to wygląda. A promocje mają to, że się kończą :P

 

Ale dzisiaj właśnie poszła taka promocja dla firm, że już chyba problemu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, zauważ, że regulamin do którego się odwołujesz powstał o wiele wcześniej niż katalog z ofertami firm. Przy firma bronze możesz umieścić jedną ofertą w katalogu raz na 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, zauważ, że regulamin do którego się odwołujesz powstał o wiele wcześniej niż katalog z ofertami firm. Przy firma bronze możesz umieścić jedną ofertą w katalogu raz na 30 dni.

Nie "raz na" a "raz", potem albo ma zdecydować się na plan płatny albo oferta przepada*.

 

*widzę mały bug bo oferty wiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dla mnie to bez różnicy i tak nie korzystam w żaden sposób z tego katalogu ofert ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Więc tak

1. Damian ma odpoczynek od forum, bo reszta przynajmniej wypowiada się konstruktywnie

2. Reklamy home.pl, jest to test współpracy połączonej = płatna reklama + program partnerski, wszędzie jasno zaznaczona, że to "reklama". Jeśli ktoś ma do zarzucenia home.pl, że jest do kitu, to jego problem ale z czystym sumieniem mogę polecić wszystkie duże firmy jeśli kogoś stać (nie do wszystkich zastosowań).

3. Partnerzy dla użytkowników, tutaj dajemy ciała ale uwierzcie, że współpraca z korporacjami nie jest prosta

4. Zmiany na WHT, cały czas walczymy, tylko to już nie jest ten poziom, że sam sobie siedzę po 12 godzin nad wht bo mam na to czas. Jest grafik, omawianie szczegółów, programista, dopieszczanie. Staramy się.

 

@regdos: opinie do wątków na forum to dobry pomysł na chwilę obecną, ale jak Tomek napisał walczymy z porządnym systemem opinii. Z drobiazgów nie wiem czy zauważyłeś dodatkowy opis w kategoriach + odnośniki do skojarzonego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, to co napisał powyżej BOSS, nie raz na 30 dni tylko na 30 dni i znika.

 

Tak czy siak dla osoby szukających jakiś usług to jedna firma w dedykach, kolokacji i windowsach, po dwie w reselerach i VPS root dość biednie wyglądają i nie zachęcają do korzystania z tego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Zauważ, to co napisał powyżej BOSS, nie raz na 30 dni tylko na 30 dni i znika.

 

Tak czy siak dla osoby szukających jakiś usług to jedna firma w dedykach, kolokacji i windowsach, po dwie w reselerach i VPS root dość biednie wyglądają i nie zachęcają do korzystania z tego katalogu.

1. zmieniliśmy ceny w promocji do momentu zwiększenia oglądalności samego katalogu zdecydowanie

2. cały czas staramy się pozycjonować, bo niestety inna reklama dla samego katalogu się nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@regdos: opinie do wątków na forum to dobry pomysł na chwilę obecną, ale jak Tomek napisał walczymy z porządnym systemem opinii. Z drobiazgów nie wiem czy zauważyłeś dodatkowy opis w kategoriach + odnośniki do skojarzonego forum?

 

Zauważyłem i zauważyłem przycisk "pokaż menu", który jest słabo czytelny, warto go odkleić od belki i zaokrąglić a do tego źle się animuje, najpierw jest skok a potem bardzo wolno się rozwija, szybciej kliknąć wstecz i wybrać inna kategorię z listy.

 

Zdaje sobie sprawę, że prace programistyczne nie są tanie tylko:

- szkoda wydanej kasy na moduł pomocni

- może warto żebyście swoje pomysły na etapie pomysłów prezentowali na forum najpierw żeby je ocenić, przedyskutować, znaleźć słabe punkty, itp. wtedy będziemy wiedzieć czego się spodziewać i na etapie pomysłu będziemy mogli wyrazić swoje zdanie, że coś nam nie odpowiada.

 

@up

dlatego rozwiązaniem do popularyzacji katalogu było by wprowadzeni kategoryzacji wpisów firm tylko to nie sprawdzi sie z waszym pomysłem na zarabianie na ofertach bo nikt by ofert nie wprowadzał, wystarczył by wpis do katalogu.

Edytowano przez Tomasz Fiedoruk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartoszu, może ujmę to inaczej: My - użytkownicy forum, chcemy powrót do starego WHT gdzie głos i wyższość mieli użytkownicy, a nie firmy z dużymi zerami na koncie. Nie potrzebujemy żadnych bajerów, nie potrzebujemy katalogów, chcemy mieć czytelne, demokratyczne forum. To jest serio ważniejsze od tych programistycznych zabawek.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... gdzie głos i wyższość mieli użytkownicy, a nie firmy z dużymi zerami na koncie[/b].

A niby czym ta wyższość się objawia?

 

Nie potrzebujemy żadnych bajerów, nie potrzebujemy katalogów,

Nie potrzebujemy nie potrzebujemy a bez tego była stagnacja i zamierające dyskusje. Forum musi ewoluować.

 

chcemy mieć czytelne, demokratyczne forum.

To może demokratycznie wprowadzimy abonament na forum (analogia do podatków), i wtedy spoko, nawet reklamy można zdjąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby tym, że większość na forum nie poleca home, a mają przyklejony temat? Nie wiem, serio, odkąd jesteś w administracji ciężko się z Tobą dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xorg niestety pieniądz zmienia człowieka :P (Czyt. Biznes)

I nic na to nie poradzisz... Liczy się tylko to dla nich nic więcej i wszyscy o tym doskonale wiedzą.

 

Lecz muszą zarobić i takie są fakty. gdzie wprowadzają mnóstwo reklam, katalogi i inne duperele które wciągają 'młodych' a nie rzetelnych użytkowników czy też klientów.

 

To że my chcemy tak jak było kiedyś to dla nich nie robi znaczenia.

Możemy pisać pisać i jeszcze raz pisać oni i tak będą omijać ten punkt.

 

Ile tutaj zmian miało być ? Wiele ? No tak miało być wiele a zostało większość wykonane to co administracji wpadło do głowy. (Czyt. Nic dla prośby użytkowników nie zostało jeszcze zrobione) Tak wiem zaraz będzie o tym że projekt jest cały czas w trakcie kodowania i inne gdzie prośby były przekierowane dawno dawno temu ponad 2 miesiące temu.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez KtosiK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby tym, że większość na forum nie poleca home, a mają przyklejony temat?

To jest, jak już, dyskryminacja firma vs firma a nie firma vs user :P

 

Nie wiem, serio, odkąd jesteś w administracji ciężko się z Tobą dogadać.

Bo ja jestem teraz tam, gdzie stało zomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może demokratycznie wprowadzimy abonament na forum (analogia do podatków), i wtedy spoko, nawet reklamy można zdjąć

 

Mam nadzieje że nie piszesz serio - pamiętajcie że to iz jesteście największym ( o ile sie nie myle - jak jest większe podrzuccie adres) forum traktującym o hostingu nie znaczy że kazdy bedzie wam placić tylko po to by swój wolny czas poświęcić na przebywanie na forum.

 

Kafi już kiedyś napisał a ja powtórze: Większośc osób jest tu dla przyjemności rozmowy z innymi, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z firmami hostingowymi i jakościa ich usług.

Każdy kto pomaga na tym forum robi to bezpłatnie ( nie licząc działu giełda , gdzie ktoś usilnie chce zapłacić), więc wprowadzenie abonamentu za siedzenie i pomaganie innym za free , lub nawet samo uczestniczenie w dyskusjach osłabi forum.

 

Swoją drogą wtedy wreszcie byście przejrzeli na oczy i zrozumieli aktywni uzytkownicy = forum a nie odwrotnie.

 

P.s. Rzeczywiście macie cięzką współpracę z firmami skoro już ich się tyle przerzuciło ( widze że zostały 3 z 4 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ja tu tylko widzę albo wywody albo obracanie czegoś w żart ze strony administracji.

Tak jak napisałem wyżej, te forum zeszło już dawno na psy, od momentu "zmian".

 

Nie będę się produkował bo i tak skończy się to głupim komentarzem ze strony Tomasza.

 

Napiszę tylko, że nasze zdanie macie totalnie gdzieś, może się nie produkuje i nie piszę teraz o swoich opiniach tylko opiniach innych userów.

Tracą oni czas na pisanie długiego posta ze swoimi sugestiami które równie dobrze mogli by wypowiedzieć do monitora a efekt pozostałby taki sam.

 

Albo zaczniecie się liczyć z użytkownikami a nie pieniędzmi i jakimiś większymi firmami albo pewnego dnia osoby które narzekają na obecny stan forum

przeniosą się gdzieś indziej i przestaną się udzielać bo nie będą widzieć sensu i na forum zostaną tylko nowi szukający pomocy a stałych bywalców którzy tej pomocy udzielali zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się produkował bo i tak skończy się to głupim komentarzem ze strony Tomasza.

Nie będę nie będę a i tak robisz, przy czym ja nawet jak się z kimś nie zgadzam to go nie obrażam w przeciwieństwie do Twoich "argumentów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Napisałeś w tym temacie dużo postów, prawie na każdy odpowiadasz albo Ty albo Bartosz i nie widziałem jeszcze szczerego postu w którym zawarta została jakaś informacja czemu tak jest a nie inaczej.

Przykład: przyklejony temat z home.pl

Nikt tu z tej firmy nie ma konta oficjalnego na tym forum ( przynajmniej nie zauważyłem ) a co chwile albo home albo nazwa jest reklamowana.

 

Dostajecie za to kasiorkę a my wam tylko pomagamy nabijając statystyki forum.

W czym lepsze jest home.pl na tym forum od np mZone (czysto przykładowo)? Jakaś osoba z firmy home.pl wchodzi codziennie na forum i pomaga innym użytkownikom żeby mieć takie reklamy czy mZone?

 

Inny przykład kilka postów wyżej Marka. Naprodukował się, napisał fajnego posta z którym się w pełni zgadzam a Ty uczepiłeś się kilku słów a o reszcie posta dalej nie wiem co sądzisz. Wiadomo, w takich wypadkach lepiej milczeć. Nie dziw się, że tutaj się czepiamy administracji. Gdybyście respektowali zdanie użytkowników nie było by zapewne tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko, że nasze zdanie macie totalnie gdzieś, może się nie produkuje i nie piszę teraz o swoich opiniach tylko opiniach innych userów.

Tracą oni czas na pisanie długiego posta ze swoimi sugestiami które równie dobrze mogli by wypowiedzieć do monitora a efekt pozostałby taki sam.

 

Dokładnie tak jest napisać kilka słów prawdy kończy się banem lub post jest usuwany Administracja po-prostu boi sie krytyki na tle swojego marketingu.

 

Tylko dzięki nam Administracja zarabia kasę nie licząc się ze zdaniem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem jeszcze szczerego postu w którym zawarta została jakaś informacja czemu tak jest a nie inaczej.

Decyzje są podejmowane takie a nie inne bo takie założenia zostały przyjęte. Analiza czy dana zmiana jest ok czy nie, akceptacja, wdrożenie. Jest tak a nie inaczej bo o ile forum jest zbiorem osób za decyzje odpowiada nie kolektyw a Bartek bo on jest właścicielem platformy i na nim spoczywa odpowiedzialność biznesowa oraz prawna, i tyle.

 

 

Przykład: przyklejony temat z home.pl

Nikt tu z tej firmy nie ma konta oficjalnego na tym forum ( przynajmniej nie zauważyłem ) a co chwile albo home albo nazwa jest reklamowana.

No już bez przesady, nie popadajmy w paranoję. Home i nazwa mają wykupiony display. Home ma dodatkowo konto pro + przyklejony temat. Tyle.

 

 

Dostajecie za to kasiorkę a my wam tylko pomagamy nabijając statystyki forum.

Typowo "polskie" podejście, wszystko było ok dopóki WHT nie zaczęło przynosić zysków i teraz zaczyna się krzywo patrzeć, że jak to tak.

 

Nie chcesz to nie nabijaj ale proszę Cię bez takiego podejścia, żeby Kali mieć krowę albo sąsiadowi zdechnąć.

 

Obecnie CAŁA kasa idzie w rozwój WHT i jak widzisz nikt z nas nie wrzuca fotki z Kajmanów.

 

Inny przykład kilka postów wyżej Marka. Naprodukował się, napisał fajnego posta z którym się w pełni zgadzam a Ty uczepiłeś się kilku słów a o reszcie posta dalej nie wiem co sądzisz. Wiadomo, w takich wypadkach lepiej milczeć.

Znowu wydziwiasz, Marek napisał, zgadzam się z tym a odniosłem się do pytania, które mi zadał.

 

Nie dziw się, że tutaj się czepiamy administracji. Gdybyście respektowali zdanie użytkowników nie było by zapewne tej dyskusji.

Nie dziwię się, taka jest kolei rzeczy, że kiedy zaczynają się pieniądze, zaczynają się konflikty bo nie każdemu pasuje, że ktoś zarabia.

 

Tylko dzięki nam Administracja zarabia kasę nie licząc się ze zdaniem innych

Napisała to firma (z darmowym planem) która charytatywnie udziela się na forum? Bez hipokryzji proszę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×