Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie wiem czy dobrze napisałem ( chodzi o miejsce ) ale dodajcie funkcje wyświetlania IP z jakiego pył użytkownik zalogowany podczas pisania postu wiele to pomoże , w szczególności w - opiniach o firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Oczywiście nie całego ip tylko przykładowo 192.168.0.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze napisałem ( chodzi o miejsce ) ale dodajcie funkcje wyświetlania IP z jakiego pył użytkownik zalogowany podczas pisania postu wiele to pomoże , w szczególności w - opiniach o firmach.

 

 

tia... szczególnie że Ty sam masz ze 3 konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wreszcie zobaczymy długo zapowiadaną rewolucję?? :P

Już niedługo :P Rewolucji nie będzie, raczej ewolucja ;)

 

Nie wiem czy dobrze napisałem ( chodzi o miejsce ) ale dodajcie funkcje wyświetlania IP z jakiego pył użytkownik zalogowany podczas pisania postu wiele to pomoże , w szczególności w - opiniach o firmach.

Opinie o firmach oraz oferty firm będą zdecydowanie ulepszone i będą wykluczały (lub inaczej, bardzo ograniczały) możliwość nadużyć ze strony zarówno użytkowników jak i przedstawicieli firm. Jednak to rozwiązanie, ze względu na kompleksowość będzie wdrożone w II etapie zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby partnerzy, niby brak reklam, niby reklamy od partnerów, itp i kółko się zamyka.

 

 

Pamiętajcie jedno - to nie partnerzy tworzą to forum, a my je tworzymy.

Bez Nas, to i tak partnerów nie będzie ;)

 

 

Nie bójcie się więc marudzić, że jakaś reklama, opcja, czy coś innego na forum wam przeszkadza - na pewno dojdziemy do porozumienia w tej kwestii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest 3 partnerów, zastanawiam się czy to mało czy to dużo, wiem że powiecie "nie liczy się ilość liczy się jakość", ale mimo wszystko dobrze byłoby czymś wypełnić tą tablicę partnerów skoro jest w niej tyle miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy nie prowadzicie biznesu żadnego czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.webhostingtalk.pl/topic/29148-reklama-szukasz-niezawodnego-hostingu-sprawdz-homepl/page__view__getnewpost__fromsearch__1

 

Myślałem że to wolne forum gdzie userzy promują godne uwagi firmy, a nie że za kapuchę ludzie szukający opinii są okłamywani. Wiarygodność tego forum spada do zera, widzę że liczycie już tylko na pieniąze.

 

Żenada!

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Jak dla mnie to wht nie trzyma poziomu już od dłuższego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Partnerzy sa, bo my jestesmy. Jezeli my (uzytkownicy) wkurzymy sie i nie bedziemy juz tu wchodzic to forum straci wszystko... To forum powinno byc nie zalezne, neutralne.

 

Moze teraz kasa jest od partnerow, ale kiedys tak na psy spadnie to forum ze wszyscy odejda, i kasy nie bedzie.

 

Uwazajcie admini zeby nie spadlo to forum na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum pojawia się w końcu poprawka do nowej skórki, która daje możliwość wyboru autorowi postu czy chce otrzymywać oferty od firm. Ogromny plus za to, super że nareszcie, szkoda że tak późno.

 

Faktem jest że na forum jest kilka stałych firm, w tym i mZone , jednak dla nowego użytkownika jest tu wszystko nowe, on bazuje na opiniach i ofertach forumowych firm. Duży plus dla administracji za utworzenie katalogu firm, ofert itp. super sprawa, duży plus za naprawienie kilku dużych bugów i szybka reakcję na to, ale Panowie skąd wzieliście te ceny?!!!! Ja rozumiem, forum musi zarabiać na siebie, ale nie takim kosztem, katalog ofert zapełniony firmami z pakietem Brąz (bo za darmo), reszta pakietów pusta, dlaczego? Rzeczą oczywistą jest że to wina ustawionej ceny za pakiet.

Ponad 250 złotych + VAT za Planitnium, to moim zdaniem conajmnie o 150 złotych za dużo.

Ja w UK mam tańszą reklame w gazecie specjalistycznej niż na forum WHT. Bardzo sobie cenię administrację forum, w tym najbardziej Tomka i ogromną pomoc idącą od nich (i oczywiście od niego), no ale czy nie czas posłuchać użytkowików forum?.

 

Tak jak wyżej napisali moi poprzednicy, forum jest dla użytkowników, nie dla sponsorów, nie dla firm, nie dla administracji. To właśnie użytkownicy przychodza na forum, po to aby otrzymać konkretną informację. Niestety tej jest coraz mniej na forum, za to jest więcej komercyjnych reklam od molohów (czy molochów może), które dominują rynek swoją marką. Reklamę Home znajde wszędzie, wejdę do kibla (przepraszam za słowo, ale to chyba najbardziej odpowiednie) przejrzę starą gazetę i widzę Home, Nazwa itp. Włącze polską TV i co widzę? Oczywiście Home. Jednak kiedy szukam porządnej firmy Pana X, lub Pana Y, lub może nawet jakieś nowej tanszej oferty wtedy wejdę na forum WHT co widzę? Oczywiście Home, Nazwa, AZ i to już nawet w postach nie tylko banerach.

 

Proponuję administracji zrobienie coś w rodzaju konkursu, lub wydzielenie konkretnego działu pomysłów, ale takich które będą realizowane, a nie tylko widoczne w postach. Przecież wszyscy chcą rozwoju forum, a nie jego upadku. Ostatnio jednak po tych zmianach naprawdę wiarygodność forum się waha moim zdaniem. Mam jednak wielką nadzieję że forum jednak wróci do poprzedniej jakości.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.webhostingtalk.pl/topic/29148-reklama-szukasz-niezawodnego-hostingu-sprawdz-homepl/page__view__getnewpost__fromsearch__1

 

Myślałem że to wolne forum gdzie userzy promują godne uwagi firmy, a nie że za kapuchę ludzie szukający opinii są okłamywani. Wiarygodność tego forum spada do zera, widzę że liczycie już tylko na pieniąze.

 

Żenada!

Waż słowa, gdzie jesteś oszukiwany ?!

 

Uwazajcie admini zeby nie spadlo to forum na psy

Stąd ostatnie zmiany chroniące userów przed spamem od firm.

 

Rzeczą oczywistą jest że to wina ustawionej ceny za pakiet.

Ponad 250 złotych + VAT za Planitnium, to moim zdaniem conajmnie o 150 złotych za dużo.

Bierzemy to za raz na tapetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mzone

Ja rozumiem, forum musi zarabiać na siebie, ale nie takim kosztem, katalog ofert zapełniony firmami z pakietem Brąz (bo za darmo),

Mijasz się z prawdą

- katalog firm zapełniony firmami bo jest za free

- katalog ofert pusty bo trzeba zapłacić żeby dodać ofertę

 

Dodatkowo katalog firm bez wartości bo brak podziału na jakieś kategorie jakie usługi firmy proponują, po prostu alfabetyczna lista firm.

 

Kolejna reklama to już przeginka, wolałem banery bo można było odfiltrować a tak są banery "partnerów", oferty z katalogu oraz reklamowe posty.

 

BOSS, Bartek:

12 lutego Bartek pisał:

Przyjęte to wiadomości, poruszymy kwestię obecnych użytkowników, żeby mieli jakieś profity bezpośrednie.

Miesiąc minął, coś wiadomo nowego?

 

14 lutego pytałem dlaczego z katalogu firm nie ma linków do opinii o firmach w końcu to użyteczna rzecz, ktoś znajduje firmę i chce bez szukanie o niej poczytać, BOSS odpowiedział:

Zobaczysz dlaczego już niedługo

Miesiąc minął (miesiąc to chyba dłużej niż niedługo) i nie zobaczyłem, coś się ruszy w tej sprawie.

 

 

Pytanie ogólne: Kiedy można oczekiwać jakiś zmian, które wprowadzą coś nowego dla społeczności, a nie będą koleją porcją reklamy, kiedy zniknie pusta prawa szpalta lub zostanie czymś zapełniona ? Cokolwiek dla Nas a nie dla Was ?

Edytowano przez regdos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc minął (miesiąc to chyba dłużej niż niedługo) i nie zobaczyłem, coś się ruszy w tej sprawie.

Mamy już gotową specyfikację modułu opinii i właśnie "się pisze" kod.

 

Pytanie ogólne: Kiedy można oczekiwać jakiś zmian, które wprowadzą coś nowego dla społeczności, a nie będą koleją porcją reklamy, kiedy zniknie pusta prawa szpalta lub zostanie czymś zapełniona ? Cokolwiek dla Nas a nie dla Was ?

Zmian komercyjnych na razie nie przewidujemy i teraz wdrażamy po kolei co było zaplanowane dla społeczności / użytkowników. Na pierwszy ogień idzie ranking firm i opinie (i nie, nie będzie można wykupić miejsca w TOP3 :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo katalog firm bez wartości bo brak podziału na jakieś kategorie jakie usługi firmy proponują, po prostu alfabetyczna lista firm
.

 

Mijasz się z prawdą: Punkt widzenia zależy od punktu spojrzenia ...

Każdy ma swoje zdanie, nawet Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mijasz się z prawdą: Punkt widzenia zależy od punktu spojrzenia ...

Każdy ma swoje zdanie, nawet Ty.

Jak znajdziesz w katalogu firm te firmy, które oferują serwery dedykowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdziesz w katalogu firm te firmy, które oferują serwery dedykowane ?

 

Przecież jest jedna oferta dodana, jak masz pakiet Brąz możesz dodać jedną ofertę, większość firm pewnie daje na hosting www.

Ale Regdos, łapiesz mnie za słówka, pisałem ogólnie nie o konkretnej kategorii w katalogu.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest jedna oferta dodana, jak masz pakiet Brąz możesz dodać jedną ofertę, większość firm pewnie daje na hosting www.

http://www.webhostingtalk.pl/page/pro i przyjrzyj się uważnie pakietowi brąz i temu co jest przy punkcie "Katalog oferty" - wielki czerwony krzyżyk co oznacza, że nie można dodawać swojej oferty do katalogu.

Firm jest 61 w katalogu, ofert 43 z czego duża ilość od powtarzających się firm.

 

Ja pisałem o konkretnej kategorii dlatego, że to wtedy jest użyteczne tj. osoba chcąca znaleźć firmy, które oferują serwery dedykowane znajduje jedna płatną ofertę i nic więcej bo nie ma podziału na kategorie w firmach.

Edytowano przez regdos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, teraz widzę o co Ci chodzi, zgadzam się z Tobą.

 

Edit: No ale chyba jakiś BUG jest, webh ma rację, jedną możesz dodać.

 

Teraz to już nic nie rozumiem z tego katalogu :P

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×