Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość epox

Direct Admin vs cPanel

Polecane posty

bo dostac fakture bys dostal... zreszta nie wazne. Dzieki barteq za madre slowa w kierunku wad cp :D))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox
Elektronex, Szalupowa 3E 80-299 Gdansk, NIP: 584-135-15-75 REGON: 192917502 to chyba wszystkie dane.

 

Czemu koliber2 się wstydzisz swojej "firmy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto ci pozwolil umiescic prywatna wiadomosc publicznie? To nie firma moja tylko mojego ojca.. niedlugo rusza pelna strona ze wszystkim i tam te dane beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ci pozwolil umiescic prywatna wiadomosc publicznie? To nie firma moja tylko mojego ojca.. niedlugo rusza pelna strona ze wszystkim i tam te dane beda.
Wyloozuj bedzie dobrze ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe;) oferta jest w przygotowywaniu, obecnie probuje ugadac sie z kilkoma wiekszymi serwerowniami (The planet,Leaseweb itd) ale ciezko cos konkretnego powiedziec. Moze sie uda a moze nie:) Jak nie to coz, wtedy tez nic sie nie stanie bo zajme sie innymi sprawami juz nie w necie. Nadal uwazam ze DA jest lepszy od CP. Mi poprostu bardziej przypadl do gustu:)) a gust to indywidualna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Wiesz @koliber2 dlatego umieściłem ten nip i regon ponieważ śmieszysz mnie człowieku. Nie jestem pierwszy raz na tym i innym forum i trochę poczytałem twoich postów. Dochodze do wniosku że jesteś na bakier z u.s. . Gnębisz "lekkie krzaki" które się podpinają pod inne firmy a sam tak robisz :| i nie ma sensu abyś się tłumaczył bo tylko potwierdzisz moją opinię o tobie i "twoich usługach "

Pozdrawiam i sorki że post zszedł na inny tor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×